آجر ماشینی که توانایی سخن گفتن را دارد

مقاله آموزشی در باره آجر هدف این مقاله توصیف جدیدترین دستاورد ما – مفهوم علمی یک سیستم آموزشی واقعیت مجازی جدید و پیاده سازی آن – اپلیکیشن آجر دانش است.

ترکیب روش‌های علمی مختلف و رویکردهای فنی که ما استفاده می‌کنیم به این راه‌حل منحصربه‌فرد، بدیع و کاملاً کاربردی منجر شد. به نظر ما یکی از ارزشمندترین عناصر آجر دانش، استفاده از فناوری Gesture Description Language به عنوان یک رابط کاربری طبیعی و مدیریت آسان پایگاه دانش حرکات قابل استفاده برای معلمان در هنگام طراحی دنیای مجازی یا برنامه مدیریت اطلاعات بصری است.

آجر ماشینی در مصرف ساخت و ساز بسیار مهم است

معماری مبتنی بر  ظیفه دنیای مجازی، تعریف روشنی از هدف تعامل را ممکن می سازد. علاوه بر این، پیاده‌سازی ما بر اساس سخت‌افزار خارج از قفسه ثابت کرده است که استقرار چنین برنامه‌ای در مدارس به سخت‌افزار گران قیمت یا کلاس‌های درس اختصاصی نیاز ندارد.

ما رویکرد خود را بر روی گروهی از دانش‌آموزان در سنین مختلف، به‌ویژه در سنین پیش‌دبستانی و دبستان که معتقدیم پیشنهاد ما برایشان ارزشمندترین و جذاب‌تر خواهد بود، ارزیابی کردیم.

بر اساس این ارزیابی سیستم می‌توان نتیجه گرفت که رابط کاربری طبیعی ما می‌تواند با موفقیت برای تمام گروه‌های سنی در نظر گرفته شده استفاده شود. ما معتقدیم که کودکان 6 تا 9 ساله بهترین گروه هدف برای سیستم ما هستند.

معرفی
افزایش قدرت محاسباتی، هزینه نسبتاً پایین رایانه‌های شخصی و توسعه محاسبات ابری، راه‌اندازی برنامه‌های چندرسانه‌ای با قابلیت‌های تقریباً نامحدود برای سخت‌افزار خارج از قفسه را ممکن ساخته است. علاوه بر این، دستگاه‌های رابط کاربر طبیعی جدید و مقرون‌به‌صرفه می‌توانند در برنامه‌های کاربردی مختلفی استفاده شوند که در آن تعامل انسان و رایانه آسان‌تر و جذاب‌تر می‌شود .

برنامه های رایانه ای با استفاده از رابط کاربری طبیعی کاربردهای تجاری خود را نه تنها در سرگرمی (مانند بازی های رایانه ای) بلکه در پزشکی  al., 2010, O، شبیه سازی های علمی و فنی (Middleton et al. al., 2013) و در آموزش (ریچارد، تیجو، ریچارد، و فریر، 2006).

هدف این مقاله ارائه نتایج تحقیقات ما و اجرای عملی این نوع از برنامه آموزشی واقعیت مجازی مبتنی بر NUI است. روش‌های تشخیص اقدامات که ما به کار می‌بریم، مدیریت آسان پایگاه دانش حرکات را با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر قاعده در توصیف اقدامات امکان‌پذیر می‌سازد که امکان ایجاد یک سیستم مدیریت اطلاعات بصری بسیار منحصر به فرد و کارآمد را فراهم می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.