اسباب بازی خانه بزرگ ماشا و میشا هدیه ی پادشاه عربستان به کودک ایرانی

برخی سکوت کامل را دوست دارند تا به آنها کمک کند تمرکز کنند، در حالی که برخی دیگر از کار در یک محیط شلوغ و پر سر و صدا خوشحال هستند.

سطح بهینه تحریک در بین افراد متفاوت است و بسته به کاری که یک نفر در تلاش است انجام دهد، می تواند در طول روز تغییر کند .

داده‌های گزارش‌شده توسط بزرگسالان و کودکان با روایت‌های حکایتی مطابقت دارد که نشان می‌دهد اسباب بازی خانه بزرگ ماشا و میشا می‌توانند به کودکان مبتلا به مشکلات توجه یا اضطراب کمک کنند تا در کلاس درس متمرکز و آرام بمانند.

افراد محیط خود را به‌خوبی تنظیم می‌کنند تا همه چیز به درستی انجام شود – برای مثال، هدفون‌ها را در یک محیط اداری پر سر و صدا قرار می‌دهند تا به نویز کمتر حواس‌پرتی بروند.

اسباب بازی

فردی که نمی تواند بلند شود و راه برود تا احساس انرژی بیشتری کند یا برای آرام شدن یک فنجان چای بنوشد، ممکن است استفاده از یک وسیله فیجت برای حفظ تمرکز و آرامش و در عین حال ثابت ماندن مفید باشد.

یکی دیگر از دلایل متداول بی قراری که در بین بزرگسالان در مطالعه آنلاین خود دیدیم این است که برخی از اشیاء بی حرکت – مانند سنگ صاف مورد علاقه – می توانند برای آرام کردن آنها و رسیدن به حالتی آرام تر، متفکرانه تر یا حتی ذهنی تر استفاده شوند.

کودکان همچنین در مورد اینکه چگونه وسایل فیجت به آنها کمک می کند تا احساسات را مدیریت کنند صحبت کردند به عنوان مثال، ممکن است زمانی که احساس عصبانیت می کنند، توپ استرس را فشار دهند، یا ممکن است وقتی مضطرب هستند، یک اسباب بازی نرم و مبهم را نوازش کنند.

در واقع، اسباب‌بازی‌های فیجت برای مدتی طولانی در دسترس بچه‌ها بوده است تا از آنها برای اهداف درمانی استفاده کنند.

هنوز یک مطالعه تحقیقاتی قطعی در مورد تأثیر این اسباب بازی ها انجام نشده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.