بازار توزیع ورق کامپوزیت پنل

استفاده از ورق کامپوزیت پنل در صنعت مدرن ساختمان سازی و با هدف پارتیشن بندی گستردگی بسیار زیادی دارد. مزیت به کارگیری این ورق ها بجای مصالح سنتی و قدیمی به قدری زیاد است که اغلب صاحبان مشاغل ترجیح می دهند از این محصولات نهایت بهره را ببرند. برای آشنایی بیشتر با خصوصیات کیفی و مصرفی وزق های کامپوزیت و بازار توزیع عمده آنها با ما همراه باشید.

بازار توزیع ورق کامپوزیت پنل

پانل کامپوزیتی چه خصوصیاتی دارد؟

پانل کامپوزیتی چه خصوصیاتی دارد؟ پانل کامپوزیتی به ورق با روکش آلومینیومی می گویند که هسته یا لایه وسط آن را یک صفحه از جنس پلی اورتان تشکیل می دهد. این نوع پانل ها به واسطه وزن بسیار سبک و قابلیت نصب و حمل آسان امروزه در قسمت های مختلف ساختمان برای سقف، بام، روکش های ساختمان و پارتیشن بندی قسمت های محیط داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات و مزیت های کیفی این تجهیزات نسبت به مصالح قدیمی سبب شده تا از آنها در مراکز اداری، صنعتی، ساختمان های تجاری و مسکونی و حتی بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز نظامی و آموزشی نیز استفاده کنند. برخی از مهمترین مزایا و خصویات انواع پانل کامپوزیت اصل عبارتند از:

 • تولید تک واحدی: از آنجایی که پانل کامپوزیتی به صورت ورق های تکی و جداگانه تولید می شوند امکان نصب سریع و عدم ایجاد تغییر در آنها وجود دارد.
 • قابلیت جداسازی: برای تعمیرات یا تغییر کاربری ساختمان ها استفاده از پنل ها به واسطه قابلیت جداسازی آسان اهمیت زیادی در کاهش هزینه ها خواهد داشت.
 • شکل پذیری: انواع ورق یا پانل های کامپوزیت بافت نرم و انعطاف پذیری داند که این امکان را برای مهندسین فراهم می کنند تا به راحتی طرح و اشکال مورد نظر خود را اجرا کنند.

فروش کلی ورق کامپوزیت پنل

فروش کلی ورق کامپوزیت پنل خرید و فروش ورق کامپوزیت پنل به صورت سفارشات عمده صورت می گیرد. چرا که اجرا و نصب آنها اغلب توسط شرکت های خدماتی و مهندسین ساختمانی در حوزه تعمیرات و ساخت و ساز انجام می شود. بنابراین می توان نتیجه گرفت که فروش یک یا چند ورق به تنهایی برای مصارف جزئی به صورت بسیار محدود و با قیمت نسبتاً بالا امکان پذیر است.

با توجه به این موارد برای شرکت های فعال در حوزه ساختمان سازی مدرن، شناخت تامین کنندگان و مراکز عرضه کننده پانل کامپوزیت اهمیت زیادی در دسترسی به بهترین نوع این تولیدات خواهد داشت. در برخی از موارد به علت سفارش در حجم بالا برای پروژه های بزرگ مانند ساخت بیمارستان ها امکان سفارش ورق های پانل کامپوزیت با رنگ و ابعاد سفارشی امکان پذیر است.

برای این منظور و با هدف تامین جدیدترین انواع ورق کامپوزیت اصل و باکیفیت، نمایندگان فروش این مرکز با سابقه طولانی در صنعت تجهیزات ساختمانی مدرن آماده همکاری با شرکت های فعال و خریداران عمده و صادرکنندگان به صورت کلی و عمده هستند.

 • تبلیغات: 
  1. بروز ترین مدلهاي كاشي و سرامیک آشپزخانه بين كابينت
  2. بازار فروش کفپوش منازل
  3. خط تولید ورق آلومینیوم ضخیم
  4. خرید کاشی دیوار پذیرایی حافظ درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.