بازار تولید پانل کامپوزیتی نما

امروزه متریال جدید و نوین به حوزه ساختمان سازی راه یافته اند که مجریان ساختمانی جهت پردازش نمای داخلی به سراغ آن رفته و دکوراسیون های مدرن را ایجاد نموده اند، اما یکی از متریال هایی که به وفور در نماهای داخلی استفاده شده و آنها را از نظر ظاهری تحت تاثیر قرار داده؛ پانل کامپوزیتی نما می باشد که دارای ابعاد متعددی بوده و هر یک از آنها در کنار هم قرار می گیرند. اکنون با کاربرد روزافزون این محصول، بازار تولید پانل کامپوزیتی رواج بخصوصی یافته و تولید کنندگان را به تولید بیشتر راغب نموده است.

بازار تولید پانل کامپوزیتی نما

انواع کامپوزیت و ویژگی آن

انواع کامپوزیت و ویژگی آن در اشاره به مدرن ترین و زیباترین نماهای ساختمانی می توان پانل کامپوزیت را نام برد، این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف برش زده شده و پس از طی مراحل آماده سازی، به مرحله اجرا راه می یابد؛ حال آنچه که درباره کامپوزیت یا همان پانل کامپوزیت خواهیم گفت؛ اشاره به انواع این پانل و ویژگی های هر یک از آنها می باشد که عبارتند از:

 1. پانل کامپوزیتی نمای رنگی: این پانل در رنگ های متنوع و تناژهای رنگی روشن و تیره مشاهده شده و نماهای رنگی و فوق العاده ای را در فضاهای مختلف رقم زده است.
 2. پانل کامپوزیتی نمای سنگی: دارای طرح سنگی بوده و انواع پانل ساده سنگی و پانل سه بعدی طرح سنگ را در بر می گیرد.
 3. پانل کامپوزیتی چوبی: دارای طرح چوبی و به رنگ قهوه ای تیره تا روشن بوده و برای کسانی که به طرح های طبیعی علاقه دارند؛ گزینه مناسبی خواهد بود.
 4. پانل کامپوزیتی نانو: از ویژگی های بارز این پانل می توان به مقاومت خوب آن در برابر ترکیبات قلیایی و اسیدی اشاره کرد، ضمن اینکه این پانل در صورت آلوده شدن؛ قادر است تا خود به تنهایی تمیز شود.
 5. پانل ضد حریق: دارای استانداردهای کیفی بالایی بوده و در صورت بروز آتش سوزی، هیچ نوع ترکیبات سمی را پخش نخواهد کرد.

پخش کننده پانل کامپوزیتی نما

پخش کننده پانل کامپوزیتی نما اگر تصمیم به خرید پانل کامپوزیت نما عمده گرفته اید؛ همین حالا بهترین فرصت برای انجام این امر بوده و با اقدام به موقع می توانید از مزیت های بسیاری برخوردار گردید؛ چرا که پخش و توزیع پانل کامپوزیت نما از سوی برترین مرکز پخش کننده پانل یعنی این مرکز به خوبی میسر گردیده و امکان بهره مندی از انواع پانل نما با این مشخصات کلی را خواهید داشت:

 • پانل کامپوزیتی در مدل های ساده و طرح دار
 • پانل کامپوزیتی با قابلیت جابجایی در صورت نیاز
 • دارای جلوه دیداری بی نظیر و متناسب با فضاهای داخلی مدرن
 • پانل دیواری ارزان و قیمت مناسب تر از مصالح طبیعی مثل چوب و سنگ
 • تبلیغات: 
  1. تولید جدیدترین سنگ گرانیت پرتقالی
  2. اعطای نمایندگی آجر لفتون
  3. تایل گچی کناف اصفهان شیراز تهران
  4. خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.