بازار تولید پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی

پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی در واقع نوعی صنعت تزیینی دکوراسیون نمای خارجی جدید که به تازگی وارد بازار شده است و در تمامی مراحل ساخت و تولید آن از صنعت روز دنیا بهره گیری شده است و معمولاً این نوع از پنل های رنگی از آلیاژ ها و فلز های بسیار مرغوبی تهیه گردیده تا بتوانند به زیبایی دکوراسیون نمای خارجی ساختمان ها و منازل مسکونی جلوه‌ گری خاصی ببخشند. امروزه بازار پانل کامپوزیتی تولید آلومینیومی، توانسته است به یک بازار بسیار گرم و داغ در داخل ایران تبدیل شود که علت اصلی این امر استقبال بسیاری از صنعتگران از این نوع پنل رنگی برای ساخت سازه ها می باشد.

 بازار تولید پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی

پانل کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟

پانل کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟ پانل کامپوزیت در واقع نوعی روکش ساختمانی برای زیبا سازی و افزایش مقاومت نمای خارجی سازه ها و نما های ساختمانی می باشد که معمولاً از دو بخش اصلی تهیه شده است لذا پانل کامپوزیت نوعی ساندویچ پانل ها می باشد که از دو بخش اصلی تشکیل شده و نخستین هسته میانی که ضعیف و معمولاً حجیم است و دیگری پوسته های واقع در دو طرف هسته که قوی و معمولاً نازک هستند لذا پانل کامپوزیت نوعی روکش از جنس کامپوزیت های فایبرگلاس می باشد که غالباً مقاومت بسیار بالاتری نسبت به تک تک اعضای خود دارد و وزن آن کاملاً سبک است و به راحتی توسط افراد قابل حمل می باشد.

اما در مورد کاربرد پانل کامپوزیت نکات بسیار زیاد است لذا اصلی ترین کاربرد های پانل کامپوزیت استفاده و بهره گیری از آنها در انواع سازه های عظیم تجاری و ساختمان های بسیار بزرگ مسکونی می باشد و برای نمای خارجی این مکان های ذکر شده، استفاده های بسیار زیادی می شود البته که امروزه برای نمای خارجی رستوران های بسیار مجلل و لوکس و همچنین هتل های بسیار شیک و مدرن نیز از پانل کامپوزیت استفاده می‌ شود چرا که این نوع از پانل ها ضایعات بسیار کمتری نسبت به سازه های نمای خارجی یا همان سنگ های تزئینی دارند و همین مسئله باعث استفاده های فراوان پانل نانو کامپوزیتی است.

 پخش مستقیم پنل رنگی کامپوزیتی

 پخش مستقیم پنل رنگی کامپوزیتی مرکز پخش پنل رنگی کامپوزیتی، نمی‌ خواهد افراد دلال و شرکت‌ های واسطه گر باعث افزایش قیمت پنل رنگی شوند لذا برای تحقق چنین امری دست به عرضه و پخش مستقیم پنل رنگی کامپوزیتی زده است که یک اقدام بسیار مثبت از سوی مرکز پخش است.

تمامی مشتری‌ ها و خریداران عزیز به راحتی می‌ توانند در این سایت دسترسی مستقیم و بی واسطه به انواع پنل رنگی کامپوزیتی داشته باشند و با اطلاعات کامل دست به انتخاب و خرید بزنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.