بازار خرید پانل فایبرگلاس

پانل فایبرگلاس یکی از جدیدترین مصالح ساختمانی شناخته شده که امروزه در نمای داخلی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از این رو می‌توان گفت که بازار خرید پانل کامپوزیت یا فایبرگلاس پر رونق است و ساختمان سازان و معماران به این بازار جهت خرید بهترین پانل ها مراجعه می کنند تا آن را با ضخامت و اندازه های مختلف سفارش دهند که این بازار خرید به شما کمک می کند، تا محصول را با کیفیتی بالا و قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.

بازار خرید پانل فایبرگلاس

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟ نمای کامپوزیت از جمله نما هایی است که در ساختمانهای اداری، تفریحی و تجاری به کار گرفته شده و زیبایی خاص و منحصر به فردی به آن می‌ بخشد که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است و باعث افزایش عمر نمای ساختمان می شود. در واقع این پنل ها از یک لایه مواد پلی اتیلن در بین دو لایه ورق آلومینیومی تشکیل می شود.

این محصول خود انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها بر اساس پوشش به دسته های دیگری تقسیم بندی می شود. مهمترین مزایای که استفاده از این محصول دارد، مقاومت بالای آن در برابر تغییرات محیطی است که در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی نخواهد شد و در برابر نور خورشید از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. همچنین، در مقایسه با سایر پنل ها کمتر دچار رنگ پریدگی می شود.

وزن سبکی که این نماها دارد باعث می شود که به سازه بار اضافی وارد نشود و همین موضوع ساختمان را در برابر زلزله مقاوم تر می کند. لایه پلی اتیلنی که در بین دو لایه آلومینیوم قرار گرفته، به عنوان عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی بکار گرفته می‌شود و از ورود و خروج هر گونه صدای اضافی به داخل و خارج از ساختمان جلوگیری می کند.

این لایه های آلومینیومی که روی نما قرار دارد در صورت آتش سوزی تغییر شکل و رنگ نداده و باعث مقاوم تر شدن از ساختمان می‌گردد. یکی دیگر از مزیت های اصلی آن اجرای سریع است که به راحتی برش کاری و نصب می شود.

سفارش کلی پانل فایبرگلاس

سفارش کلی پانل فایبرگلاس طبق مزایای بسیار فراوانی که ارائه کردیم، قطعاً ساختمان داران و معماران را برای خرید محصول ترغیب خواهد کرد. پنل های فایبر گلاس یکی از اصلی ترین و خاص ترین نماهای ساختمانی است که در اکثر بیمارستان، هتل، بانک و سایر ساختمان های لوکس استفاده می‌ شود.

شما عزیزان جهت سفارش پانل کامپوزیت باکیفیت می توانید محصول را به صورت کلی از همه مجموعه سفارش دهید که با تیمی قدرتمند جهت کسب رضایت و اعتماد مشتریان تلاش کرده و با مشاوره قبل از خرید خیال شما را از بابت یک خرید مطمئن آسوده خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.