بازار عرضه پانل کامپوزیتی فایبر گلاس

در پوشش های مدرن ساختمانی یکی از پرکاربردی ترین محصولات انواع پانل کامپوزیتی فایبر گلاس است که قابلیت نصب در شرایط محیطی مختلف را دارد. اجزای تشکیل دهنده این پانل ها ویژگی های منحصر به فرد کیفی و کمی دارند که سبب شده این محصولات به راحتی در انواع ساختمان ها قابل نصب شوند. در بازار داخلی مراکز عرضه و بازارهای آنلاین فروش با بهره گیری از شیوه های نوین توانسته اند سهم قابل توجه ای از بازار را به خود اختصاص دهند.بازار عرضه پانل کامپوزیتی فایبر گلاس

اجزای تشکیل دهنده پانل کامپوزیت باکیفیت

اجزای تشکیل دهنده پانل کامپوزیت باکیفیت این روزها شاهد هستیم که در صنعت ساختمان سازی بجای بکارگیری مصالح قدیمی مانند آجر به ویژه برای سقف و پارتیشن بندی یا نمای داخلی و بیرونی از انواع ترکیبات مدرن مانند پانل ها استفاده می کنند. یکی از این محصولات که به واسطه وزن سبک و قابلیت حمل آسان کاربردهای گسترده ای دارد، پانل کامپوزیتی فایبر گلاس است.

این نوع پانل ها از مواد اولیه پلیمری، پشم شیشه به عنوان عایق و برخی ترکیبات نفتی ساخته می شوند. استفاده از مواد پلیمری سبب شده تا ضمن تولید این محصولات با وزن بسیار کم، مقاومت آنها در برابر ضربه، گرما، رطوبت و حتی آتش نیز چندین برابر دیگر مصالح ساختمانی باشد.

انواع پانل کامپوزیتی قابلیت این را دارند که به صورت یک رو یا دو رو طراحی و تولید شوند. به این معنی که برخی از مدل ها متناسب با نوع مصرف آنها مانند نماهای دو طرفه دارای دو سطح کاملاً صیقلی و رنگ آمیزی شده هستند که سبب کاهش هزینه های کلی ساخت و ساز نیز می شوند.

البته باید عنوان کنیم که بعد از نصب این نوع پانل ها در محل مورد نظر، درزگیری و شبیه سازی آنها نیز باید توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام گیرد. چرا که تنها در این صورت است که می توان از عدم نفوذ هر گونه رطوبت و آب به زیر کامپوزیت ها در طولانی مدت مطمئن شد.

قیمت پانل کامپوزیتی فایبر گلاس

قیمت پانل کامپوزیتی فایبر گلاس علاوه بر اطمینان از کیفیت پانل کامپوزیتی نما و دیگر نمونه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی، قیمت خرید هر پنل از این محصولات برای شرکت های مهندسی و فعالین این حوزه اهمیت زیادی دارد. همانطور که می دانید ابعاد و همچنین ترکیبات مواد اولیه کامپوزیت ها متناسب با محل نصب و کاربرد آنها متفاوت است.

این ویژگی سبب شده تا شاهد تنوع قیمت و نوسان نرخ تولید و عرضه پانل های فایبرگلاس در بازار داخلی باشیم. البته نباید فراموش کنیم که تکنولوژی تولید و هزینه های جانبی همراه با قیمت روز مواد اولیه نیز اهمیت بسزایی در تعیین قیمت انواع پانل های مورد استفاده در ساختمان سازی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.