بازار فروش پانل کامپوزیتی نما

پانل کامپوزیتی یکی از انواع پانل های ساندویچی به شمار می رود که اصولا دارای روکش فلزی و آلومینیومی می باشد، این نوع پانل ها دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشند که امروزه در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد؛ پانل کامپوزیتی نما دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها کارآیی مخصوصی را به خود اختصاص داده است، امروزه بازار فروش پانل کامپوزیتی نما با رشد چشمگیری همراه بوده است.بازار فروش پانل کامپوزیتی نما

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت پانل کامپوزیتی PVDF دارای انواع مختلفی می باشند، یکی از اصلی ترین گروه بندی این نوع پانل ها بر اساس ضخامت می باشد، پانل های ساندویچی‌ با توجه به محلی که مورد استفاده قرار می گیرند ضخامت مخصوصی را نیز به خود اختصاص داده اند.

پانل های کامپوزیت به طور میانگین دارای ضخامتی بین ۳ تا ۲۰ سانت می باشد، این ضخامت بر اساس کاربرد پانل های کامپوزیت تعیین می شود، به طور مثال پانل هایی که به عنوان دیوار های باربر یا غیر باربر مورد استفاده قرار می گیرند اصولا دارای ضخامت ۲۰ سانتی می باشند.

در صورتی که از پانل های ۳ سانتی متری اصولا برای نما سازی و تزئینات استفاده می شود، پانل هایی که ضخامت کمتری را به خود اختصاص داده اند سبک تر بوده و مناسب ترین گزینه برای نماسازی به شمار می روند.

پانل هایی که ضخامت متوسط حدود ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر را دارند نیز می توان به عنوان جدا کننده و دیوار های غیر باربر استفاده کرد، اصولا برای پر کردن فاصله ی بین این روکش ها از محصولات مختلفی استفاده می شود، بیشترین مصالحی که در بین این دیوار ها استفاده می شود یونولیت می باشند.

صادر کنندگان پانل کامپوزیتی نما

صادر کنندگان پانل کامپوزیتی نما جالب است بدانید که امروزه کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پانل کامپوزیتی شناخته شده است، میزان تولید این پانل ها در کشور ما روزانه در حال افزایش می باشد، به طوری که امروزه پانل های ایرانی بسیار محبوب شده اند.

با توجه به اینکه پانل های ایرانی محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند، به همین منظور سالانه مقدار زیادی از این پانل ها بسته بندی شده و به سایر کشور های همسایه صادر می شود.

صادرات این محصول با توجه به استاندارد های خاصی انجام می گیرد و سایت های مختلفی در این زمینه راه اندازی شده اند که وظیفه ی صادرات این محصول را بر عهده دارند.

مراکزی که به عنوان صادر کننده ی پانل کامپوزیتی نما شناخته شده اند، علاوه بر توزیع این محصول در کشور، وظیفه ی تعیین قیمت پانل کامپوزیتی نما را نیز بر عهده دارند و با توجه به معیار های خاصی این قیمت را تعیین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.