با استفاده از زیتون شکسته اعلا به تمام رویا های خود برسید

درخت زیتون خاک های سبکی را ترجیح می دهد که آب را به سرعت تصفیه کند خاکهای فقیر، سنگلاخ و کمی آهکی را دوست دارد

درخت زیتون شکسته اعلا باید هر پنج سال یکبار هرس شود تا مرکز درخت هوا شود هر سال در فوریه-مارس، مکنده ها باید حذف شوند هر 2 یا 3 سال یکبار لازم است شاخه هایی که قبلاً میوه داده اند حذف شوند که باعث بهبود باردهی در سایر شاخه ها می شود.

جغد و درخت زیتون (برگ و میوه) روی تترادراخم آتنی مربوط به قرن پنجم قبل از میلاد درخت زیتون همچنین نماد آتن است، زیرا آتنا اولین درخت زیتون را از خاک آتن بیرون آورد در اساطیر یونانی، آتنا و پوزئیدون یکدیگر را به چالش کشیدند و سکرپس را به عنوان داور خود انتخاب کردند.

پوزئیدون به او یک اسب نر سیاه پیشنهاد داد که به او اجازه می داد در هر نبرد پیروز شود آتنا درخت زیتونی به او پیشنهاد داد که قادر به تغذیه و شفای همه انسانها بود Cecrops درخت زیتون را انتخاب می کند.

زیتون

درخت زیتون در کتاب مقدس و قرآن نیز بسیار وجود دارد.

درخت زیتون مانند خاکستر یا یاس بنفش از خانواده Oleaceae است این الهه آتنا بود که درختان زیتون و انجیر را به یونانیان آورد… در واقع اولین آثار “درخت مینروا” به دوران پارینه سنگی فوقانی در منطقه ای از دریای مرده تا خلیج فارس برمی گردد.

“هلال حاصلخیز” این فنیقی ها و یونانی ها بودند که آن را پرورش دادند، سپس رومی ها آن را در حالی که فتح کردند کاشتند.

درخت زیتون که عنوان درخت مدیترانه ای را با بلوط هولم به اشتراک می گذارد، ارتفاعات متوسط، نور عالی و دمای بین 16 تا 20 درجه سانتیگراد را دوست دارد با گرمای زیاد، سرمای شدید مشکل دارد و از رطوبت می ترسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.