با استفاده از کشمش فخری میتوانید بیماری های پوستی خود را درمان کنید

فرآوری شده به نوشیدنی، مربا و ژله ؛ یا برای تولید کشمش فخری خشک می شود . کشمش که برای مصرف تازه استفاده می شوند عمدتاً شامل ارقام انگور بدون هسته V. vinifera است که با توت های بزرگ، محتوای قند بالا، طعم ملایم و پوست نازک مشخص می شود.

تعدادی از ارقام کشمش رومیزی سبز و رنگی که از برنامه های اصلاحی دولتی و خصوصی توسعه یافته اند در حال حاضر برای مصرف تازه کشت می شوند. کشمش موسکادین نیز برای مصرف تازه در جنوب شرقی ایالات متحده استفاده می شود.

ارقام انگور Muscadine با طعم و عطر معمولی، پوست ضخیم و وجود دانه مشخص می شوند. آنها از نظر ترکیبات غذایی در مقایسه با کشمش بدون هسته به طور قابل توجهی متفاوت هستندو دارای سطوح بالاتری از ترکیبات مفید برای سلامتی هستند.

اکثر انگورهای تولید شده در سراسر جهان برای تولید شراب خرد می شوند. شراب قرمز در مقادیر بیشتری نسبت به شراب سفید مصرف می شود .

کشمش

ایالات متحده بزرگترین مصرف کننده شراب در جهان است و پس از آن فرانسه و سایر کشورهای اروپایی قرار دارند. در حالی که اکثر شراب تولید و مصرف شده حاوی الکل است، شراب غیر الکلی به طور فزاینده ای مصرف می شود زیرا مزایای سلامتی ترکیبات مختلف موجود در شراب مشخص می شود.

کشمش همچنین برای تولید سایر نوشیدنی های الکلی به دنبال تقطیر آب تخمیر شده استفاده می شود. شراب علاوه بر مصرف به عنوان یک نوشیدنی، به طور گسترده برای اهداف پخت و پز استفاده می شود.

تعدادی از ارقام کشمش دانه دار و بدون دانه در سراسر جهان برای تولید کشمش کشت می شوند. تولید کشمش شامل خشک کردن کشمش رسیده در شرایط طبیعی به مدت 2 تا 4 هفته تا تغییر رنگ و کاهش قابل توجه رطوبت است.

در برخی موارد از امولسیون های خشک کن برای تسریع فرآیند خشک کردن استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.