تولید انبوه ورق کامپوزیت آلومینیوم آلوباند

ورق کامپوزیت آلومینیم آلوباند یکی از مرغوب ترین انواع ورقه های آلومینیومی است که در پوشش خارجی ساختمان ها بیشترین کاربرد را دارد. اصل و زادگاه این ورقه کامپوزیت آمریکایی است، اما مهندسان کشورمان با بهره بردن از دانش روز به تولید انبوه انواع ورق کامپوزیت ارزان با همان کیفیت مشغول هستند. این محصول به لطف فناوری های پیشرفته روز جهان، هر روز در حال توسعه و معرفی نمونه های جدید با کارایی های کاملا متفاوت است.

تولید انبوه ورق کامپوزیت آلومینیوم آلوباند

راهنمای خرید ورق کامپوزیت با جنس مرغوب

راهنمای خرید ورق کامپوزیت با جنس مرغوب ورق کامپوزیت انواع مختلفی دارد که پرکاربردترین آن محصول یک شرکت آمریکایی است که با نام تجاری آلوباند وارد بازار شده است. این محصول به سرعت جایگاه خود را در انواع تزئینات نمای ساختمانی پیدا کرد. می توان از این نوع ورقه آلومینیومی برای تزئینات داخلی فروشگاه ها و یا نماسازی پنپ بنزین ها هم استفاده کرد،

برای خرید ورق کامپوزیت با جنس مرغوب باید به نکاتی توجه شود.

۱. ضخامت: بخش اصلی ورق کامپوزیت را آلومینیوم و مابقی را پلی اتیلن و دیگر مواد تشکیل می دهد. این نوع ورقه های آلومینیومی دارای ضخامت متفاوت هستند که هرکدام برای موارد مختلفی استفاده می شود. با‌ توجه به نوع کاربرد، اقدام به خرید ورق کامپوزیت آلومینیومی در ضخامت مناسب کنید.

۲. رنگ: ورق کامپوزیت هم مانند هر پوشش ترئینی دیگری برای جلب رضایت مشتریان در سلیقه های مختلف دارای تنوع رنگ گسترده ای است. رنگ این نوع ورقه بسیار مرغوب و مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید می باشد.

۳. بررسی خواص منحصر به فرد ورق آلومینیوم: بهتر است پیش از خرید به گواهی ضد حریق بودن و همچنین خاصیت آکوستیک ورق آلومینیومی توجه شود. این دو خاصیت را اغلب ورقه های باکیفیت و درجه یک دارا هستند.

۴. وزن: آلومینیوم از جمله فلزات سبک است و یکی از دلایل محبوبیت ورق کامپوزیت، وزن کم آن می باشد که بار اضافی به ساختمان تحمیل نمی کند. اگر ورق کامپوزیت به شکل غیرمعمولی سنگین باشد حتما از فلزات دیگر هم در ساخت آن استفاده شده و کیفیت لازم را ندارد.

۵. قیمت: پوشش بیرونی ساختمان با ورق کامپوزیت ارزان تر از خرید انواع سنگ نمای ساختمانی ‌خواهد بود. باید پیش از خرید، قیمت انواع ورق کامپوزیت در بازار استعلام شود تا کالایی گرانتر از ارزش واقعی خریداری نشود.

موارد استفاده از ورق کامپوزیت

موارد استفاده از ورق کامپوزیت کارخانه های بسیاری هستند که به کار تولید ورق کامپوزیت عمده مشغولند. با توجه به کاربردهای گسترده آن، تولید این محصول همواره مشتریانی در بازار دارد و ایجاد رقابت در میان تولیدکنندگان به تولید انواع مدل های جدید این محصول منجر شده است. مهمترین کاربردی که برای ورق کامپوزیت ذکر می شود، استفاده در نمای ساختمان های جدید است.

به دلیل انعطاف پذیری این نوع ورق آلومینیومی می توان از آن در دکوراسیون داخلی هم استفاده کرد و اشکال مختلفی با آن ساخت. همچنین در برخی از بناهای قدیمی که دچار برخی از آسیب ها مانند نم و رطوبت دیوارها شده اند، استفاده از ورق کامپوزیت راهکار خوبی به شمار می آید. معمولا سقف پمپ بنزین ها را با ورق آلومینیوم کامپوزیت می سازند.

همانطور قبل از این گفته شد ضد حریق بودن یکی از خصوصیات ورق های آلومینیوم است و به همین دلیل استفاده از آن در پمپ بنزین به ایمنی بیشتر محیط کمک می کند.

فروش ویژه ورق کامپوزیت آلومینیم آلوباند

فروش ویژه ورق کامپوزیت آلومینیم آلوباند فروش ویژه ورق کامپوزیت آلومینیوم آلوباند از طریق نمایندگی های پخش مجاز در سراسر کشور در حال انجام است. با خرید عمده این محصول می توان از قیمت ویژه آن بهره مند شد. شرکت های بازرگانی فعال در حوزه صادرات از مشتریان عمده ورق کامپوزیت مرغوب و ارزان هستند. این شرکت ها دارای کارت بازرگانی هستند که در صادرات ورق کامپوزیت ضروری می باشد و به آنها فرصت می دهد این کالا را به کشورهای مختلف ارسال کنند.

با خرید عمده ورق باکیفیت و درجه یک کامپوزیت می توان از قیمت ارزان تر محصول بهره برد و در اینصورت مشتری خارجی هم تمایل بیشتری به خرید آن خواهند داشت. ورق کامپوزیت تولید شده در کشورمان مطابق با به روز ترین استانداردهای پذیرفته شده در سطح بین الملل بوده و دارای گواهینامه و تاییدیه های ضروری در این حوزه می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.