تولید پانل کامپوزیتی طرح آجر

پانل کامپوزیتی طرح آجر برای استفاده در نمای داخلی ساختمان ها و همچنین طراحی مدرن بسیاری از موسسات و مراکز تجاری کاربرد گسترده ای دارد. آشنایی با مشخصات فنی این محصول اهمیت زیادی در انتخاب نمونه های مناسب با نوع ساختمان و همچنین سازگاری آن با شرایط محیطی دارد. بهترین راهکار جهت سفارش و خرید مستقیم پانل کامپوزیت از مراکز تولید معتبر چیست؟

تولید پانل کامپوزیتی طرح آجر

مشخصات فنی پانل کامپوزیت آلومینیومی

مشخصات فنی پانل کامپوزیت آلومینیومی امروزه پوشش دهی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها با استفاده از ورق یا پانل کامپوزیتی امری مرسوم و پرطرفدار است. این نوع پنل ها از سه لایه کلی تشکیل می شوند که شامل دو لایه ورق رویه و زیرین از جنس آلومینیوم است. ضخامت این دو لایه به صورت استاندارد بین 0.5 تا 3 میلی متر متغیر است.

لایه میانی این پانل ها از مواد پلی اتیلنی ساخته شده است و ضخامتی بین 3 تا 5 میلی متر دارد. هر چقدر که این لایه منسجم تر و مواد اولیه تولیدی آن باکیفیت تر باشد، پانل مصرفی قابلیت بسیار زیادی از نظر مقاومت در برابر عوامل محیطی، آتش و حتی آب دارد.

مشخصات فنی انواع پانل کامپوزیت آلومینیومی محدود به یک یا دو مورد خاص نیست. چرا که لایه های تولیدی این محصول قابلیت استقامت قابل توجه ای در محیط های مختلف را دارند. با این حال چند مورد از مهمترین مشخصات فنی این محصولات عبارتند از:

  • مقاومت و پایداری زیادی در برابر پوسته پوسته شدن لایه های بیرونی
  • امکان پردازش ساده و آسان به علت وزن بسیار سبک پانل ها
  • قابلیت تعویض بسیار آسان در صورت بروز هر گونه مشکل فنی هنگام نصب یا بعد از آن
  • پایداری بسیار زیاد در برابر ضربه و همچنین بروز برخی حوادث مانند آتش سوزی

خرید مستقیم پانل کامپوزیتی طرح آجر

خرید مستقیم پانل کامپوزیتی طرح آجر انواع پانل کامپوزیتی از نظر شکل ظاهری و طراحی نیز تنوع بسیار زیادی دارند. شرکت های تولیدی برای تنوع این محصولات معمولاً از یک لایه آستر یا پوششی از جنس اپوکسی رزین استفاده می کنند. این لایه طرح های مختلفی مانند آجر، سنگ و … برای استفاده در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها دارند.

پانل کامپوزیتی طرح سنگ و آجر دو نمونه از پرطرفدارترین نمونه های تولیدی در کشور به شمار می آیند که عمدتاً برای نمای خارجی ساختمان های تجاری و همچنین نمای داخلی در لابی هتل ها و سالن های پذیرایی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

در بازار داخلی علاوه بر عرضه برندهای ایرانی، حجم قابل توجه ای از سفارشات به وسیله پانل های وارداتی از کشورهایی نظیر ترکیه تامین می شود. شناخت نمایندگان فروش مستقیم و مراکز تولید پانل کامپوزیتی اهمیت زیادی در کاهش هزینه های خرید و اطمینان از کیفیت محصولات به ویژه در سفارشات کلی و صادراتی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.