تولید پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی

ورق های کامپوزیتی آلومینیومی متشکل از سه لایه می باشد که دو ورق آلومنیومی با ضخامت های مختلف و یک لایه پلی اتیلنی ساخته می شوند. ورق های کامپوزیتی آلومینیومی کیفیت ها بسیار متنوعی دارند و معمولا از آن ها در نمای ساختمان ها استفاده های فراوانی می شود. پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی در پوشش خارجی خود دارای یک لایه رنگ و یک لایه رزین مانند هست تا از لایه ی رنگ محافظت نماید و مانع از رنگ پریدگی آن در مقابل نورد آفتاب بشود.

 تولید پنل رنگی کامپوزیتی آلومینیومی

پانل کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟

پانل کامپوزیت چیست و چه کاربردی دارد؟ همان طور که در قسمت بالا اشاره شد پنل های کامپوزیتی یکی از ابزارآلات ساختمانی می باشند که در ساخت و ساز پروژه های ساختمانی نقش دارند. پنل های کامپوزیتی شکل دیگری از ساندویچ پنل های می باشند بنابراین از آن ها می توان در ساخت پنل های سقفی و پنل های دیواری استفاده کرد.

پنل های کامپوزیت در کارخانجات تولید می شوند و از لایه های مختلفی می باشند که بسته به سفارش مشتری یا نوع کاربرد آن ها تولید می شوند اما همانند ساندویچ پنل ها این محصولات متشکل از سه لایه می باشند که لایه ی میانی آن را یک لایه فوم تشکیل می دهد که می توانید در ضخامت های مختلفی تولید شود، استفاده از فوم در لایه ی میانی باعث می شوند این پنل ها عایقی خوبی برای حرارت و رطوبت باشند.

پانل کامپوزیت مرغوب در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شوند، به دلیل ازدیاد و تنوع بالایی که این پنل ها دارا هستند از آن ها به طور معمول در نمای ساختمان ها استفاده می شود. در دکوراسیون های شهری نیز برای زیباسازی نمای شهر ها و پارتیشن بندی محیط های شهری نیز معمولا از این محصولات استفاده می شود. می توان گفت بیشترین کاربرد ساندویچ پنل های در عرضه ی ساخت و ساز می باشد.

 قیمت خرید پنل رنگی کامپوزیتی

 قیمت خرید پنل رنگی کامپوزیتی برای خرید پانل کامپوزیتی ابتدا باید محل مصرف آن را به طور دقیق مشخص نمایید تا بر اساس آن بتوانید انتخاب مناسب و مطلوبی داشته باشید. قیمت خرید پنل رنگی آلومینیومی در حد بسیار زیادی به قیمت مواد اولیه آن در بازار بستگی دارد. اصلی ترین المان تاثیر گذار بر روی قیمت پنل های آلومینیومی قیمت آلومینیوم در بازار می باشد که با تغییرات آن قیمت این پنل ها نیز به صورت روزانه دست خوش تغییراتی می شود.

به این دلیل که قیمت آلومینیوم مانند سایر فلزات روزانه تعیین می شود معمولا کارخانجات نیز قیمت پنل های آلومینیومی را به صورت روزانه تعیین می کنند و برای اطلاع از قیمت دقیق باید از فروشندگان استعلام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.