حوله دستی نانو باعث سردرد می شود

حوله های وافل هوادارتر از نسخه های تری هستند، بنابراین اگر حمام مرطوب دارید یا در آب و هوای مرطوب زندگی می کنید سریعتر خشک می شوند آنها همچنین در قفسه‌ها صاف‌تر تا می‌شوند، اگر جا دارید.

ابعاد حوله دستی نانو های حمام استاندارد نیست و برخی از آنها بسیار کوچک هستند برای افراد با قد متوسط، یک حوله 28 در 55 اینچی باید کافی باشد اگر چیزی بزرگتر را ترجیح می دهید، Frontgate 30 در 58 اینچ است.

وقتی حوله‌ای را که دوست دارید پیدا کردید، بررسی کنید که آیا در ملحفه حمام نیز آمده است یا خیر.

ملحفه‌های حمام همان مواد حوله‌های حمام هستند، اما طولانی‌تر و پهن‌تر (و همچنین نه به مقدار استاندارد) به عنوان مثال، صفحه حمام هماهنگ کننده Frontgate 40 در 72 اینچ است.

شما می توانید اندازه ها را برای همه افراد خانواده خود ترکیب و مطابقت دهید.

حوله

با دکوراسیون خود مطابقت دهید
حوله ها طیف گسترده ای از رنگ ها را دارند و می توانند شیک و کاربردی باشند.

حوله‌های سفید ساده‌ترین راه برای نگهداری هستند، زیرا می‌توانید آن‌ها را در آب داغ بشویید تا بدون نگرانی از محو شدن رنگ، ضدعفونی شوند.

شما همچنین می توانید آنها را سفید کنید (اگرچه مراقب باشید – سفید کننده کلر می تواند لکه های پروتئینی مانند عرق را زرد کند، اگر به درستی رقیق نشده باشد).

اما بسته به سبک حمام شما، میزان استفاده از حوله ها و میزان روشنایی که می توانید آنها را نگه دارید، حوله های تمام سفید می توانند بسیار شیک یا بسیار خسته کننده به نظر برسند.

اگر به سراغ رنگ‌های اشباع می‌روید، از سفیدکننده‌ها و محصولات پوستی حاوی بنزوئیل پراکسید، مانند کرم‌های آکنه که می‌توانند رنگ آن‌ها را نیز تغییر دهند، اجتناب کنید و در شستشو به آب سرد بچسبانید تا رنگ را تا حد امکان حفظ کنید.

حوله حمام Onsen در خشک کردن سریع پوست شما موثر است و نرم تر از سایر حوله های وافل تست شده توسط Wirecutter است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.