خرید بی واسطه پانل کامپوزیت طرح سنگ

پانل کامپوزیت ها از جمله مصالح نوینی هستند که با داشتن طرح های متنوع و مزایای بسیار امروزه مورد توجه معماران و ساختمان سازان می باشند. این مصالح ظاهری زیبا به ساختمان می بخشند و مقاومت و دوام بالایی دارند. یکی از طرح‌های مورد پسند نماهای داخلی و خارجی طرح سنگ بوده و استفاده از پانل کامپوزیت طرح سنگ باعث ایجاد زیبایی و جلوه سنگ شده و دوام و مقاومت بالا و هزینه و زمان نصب کمتری خواهد داشت.

خرید بی واسطه پانل کامپوزیت طرح سنگ

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟ در گذشته آجر، سنگ، سیمان و غیره از جمله مصالح ساختمانی مهم بودند که البته هنوز نیز مورد استفاده می باشند. اما هر روز شاهد پیشرفت و رشد زیادی در تولید و ساخت مصالح ساختمانی و تنوع و زیبایی و آسانی کاربرد آنها هستیم. پانل کامپوزیت ها یکی از مصالح جدید ساختمانی هستند که در بسیاری از مکان‌ها و نماهای ساختمان قابل مشاهده می باشند.

این کامپوزیت ها نسبت به سایر نماها مانند سنگ، آجر و غیره بسیار سبک بوده و یکی از مزایای مهم استفاده از آنها در نمای ساختمان همین موضوع است. از پانل کامپوزیت ها در دکوراسیون داخلی، فضاهای شهری، تابلوهای تبلیغاتی، نمای خارجی ساختمان ها و برج ها، پارتیشن ها و غیره استفاده وسیعی می گردد.

کامپوزیت در واقع شامل یک هسته مرکزی از جنس فوم پلی اورتان بوده که در دو طرف دارای روکش آلومینیومی یا فولادی است و می‌توان گفت به طور کلی از سه لایه تشکیل می‌شود. اما بسته به نوع و محل کاربرد ضخامت این لایه ها متفاوت بوده و از ۳۰ تا ۲۰۰ میلیمتر ضخامت در آنها مشاهده می‌شود.

پانل کامپوزیت ها در انواع طرح ها و رنگهای مختلف تولید و ارائه می گردند. استفاده از طرح‌های مختلف چوب سنگ، قلوه سنگ، آجر و غیره این مصالح را جهت انواع مصارف دکوراسیون داخلی مناسب می کند. نصب پانل کامپوزیت ها آسان بوده و این این پانل ها در هنگام تخریب نیز قابلیت جداسازی و بازسازی خواهند داشت.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب کامپوزیت ها عایق بودن فوم های داخل پنل هاست که باعث می‌شود سازه ها در فصل سرما مقاومت بیشتری داشته و از نفوذ سرما به ساختمان جلوگیری نماید.

بازار خرید پانل کامپوزیت آلومینیومی

بازار خرید پانل کامپوزیت آلومینیومی پانل کامپوزیت های آلومینیومی از مصالحی هستند که با سرعت بخشیدن به انجام کار، هزینه های جانبی ساختمان را کاهش می‌دهند و با داشتن مزایای بسیار، تولید و مصرف آنها رو به افزایش می باشد. این پانل ها با داشتن طرح های متنوع و زیبا هم جهت نمای خارجی و هم نمای داخلی و دکوراسیون مناسب بوده و در مقابل ضربه، خش و شرایط جوی استحکام بالایی دارند.

پانل کامپوزیت طرح سنگ تمامی زیبایی و جذابیت سنگ طبیعی را دارا بوده و نسبت به سنگ طبیعی هزینه نصب پایین تر داشته و وزن سبک تر دارد.

این مجموعه با ارائه انواع پانل کامپوزیت باکیفیت آلومینیومی در طرح ها و رنگ های مختلف پاسخگوی نیاز معماران و طراحان دکوراسیون بوده و با فروش بی واسطه محصولات خود از هزینه‌های تمام شده محصول کاسته است. امکان مشاوره در زمینه خرید پانل کامپوزیت های مختلف و امکان فروش اینترنتی سبب انجام خریدی آسان تر برای مشتریان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.