خرید مستقیم پانل کامپوزیت نما

پانل کامپوزیت نما نسل جدیدی از متریال های ساختمانی است که با هدف تسریع در اجرای پروژه های ساختمان سازی مخصوصاً در پروژه‌ های بسیار گسترده و بلند مورد استفاده واقع می شود . خرید مستقیم پانل کامپوزیت نما از تولید کنندگان این نوع محصولات با قیمت های بسیار مناسب و پایین آنها همراه می‌ شود و این یکی از مهمترین راه کارهای است که طراحان و معماران ساختمان ساز که نیاز عمده و مبرمی به این محصولات دارند نیاز خود را برطرف سازند تا از نظر اقتصادی پروژه‌ های اجرایی آنها مناسب تر تمام شود.

خرید مستقیم پانل کامپوزیت نما

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟ پانل کامپوزیتی یا نمای کامپوزیتی یکی از بهترین متریال های ساختمانی است که در سال‌ های اخیر مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفته است. این محصولات به صورت مستقیم از ورقه های آلومینیومی به همراه دیگر پلیمر های شیمیایی طراحی و تولید می‌ شوند و نسبت به سایر متریال های ساختمانی مزیت های فوق العاده بالایی دارند.

این متریال ها دو ویژگی اصلی را در خود گنجانده اند. اول اینکه از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند و دوم این که به راحتی اجرای آنها در فضا های ساختمانی متعدد انجام می پذیرد. در فرآیند های تولید پانل کامپوزیتی از ورق های پلی اورتان با هدف عایق بندی کردن این نوع محصولات استفاده می شود.

ضخامت فوم های پلی اورتان استفاده شده در این میان با یک دیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد و معمولاً این صفحات پلیمری از ۳۰ میلی متر تا ۲۰۰ میلی متر ضخامت های متنوع را از آن خود می نماید که در هر یک از این شرایط محصولات تولید شده با یک دیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.

مواد اولیه که در تولید انواع پانل کامپوزیتی مورد استفاده قرار می گیرند، خاصیت شکل پذیری فوق العاده ای دارند و این محصولات به همین دلیل بر اساس نیاز خریدار ها در شکل های متنوع قابل تولید هستند.

در فرآیند های تولید پانل های کامپوزیتی از اکسید آلومینیوم به عنوان یک لایه اصلی استفاده می‌ شود که در نهایت این پانل ها از زنگ زدگی و خوردگی محافظت می شوند. پانل های کامپوزیتی در سایز و اندازه های مختلفی قابل تولید هستند که امکان استفاده از آنها را در نما های ساختمانی متنوع امکان پذیر می باشد.

مزایای استفاده از پانل کامپوزیت

انواع پانل کامپوزیتی به عنوان نسل جدیدی از سازه‌ های ساختمانی مورد توجه معماران و فعالان در این زمینه قرار می‌ گیرد و همان طور که اشاره کردیم در تولید این نوع محصولات از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می‌ شود که در نهایت هم از وزن سبکی برخوردار هستند و هم روش اجرای آنها بسیار راحت و کم هزینه می باشد.

استفاده از انواع پانل کامپوزیتی طرح چوب یا انواع پانل کامپوزیتی طرح سنگ به‌ عنوان نماکاری خارجی ساختمان های مسکونی و تجاری مزیت‌ های فوق‌ العاده‌ ای را برای معماران و طراحان ساختمان سازی ایجاد می دارد. یکی از مهمترین این مزیت‌ ها قیمت پایین این نوع محصولات می باشد. با قیمت‌ هایی که این نوع پانل ها از آن خود می نمایند افراد با سلیقه های متنوع به راحتی می‌ توانند به اجرای نماکاری ساختمان های خود بپردازند.

از دیگر مزیت های استفاده از انواع پانل کامپوزیت باکیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این نوع محصولات از استحکام و پایداری فوق‌ العاده بالایی برخوردار هستند.
 • این نوع پانل ها شکل پذیری عالی را از آن خود می نمایند و به همین دلیل دارای طرح ها و رنگ های متنوع و شکل های به خصوصی هستند.
 • این نوع محصولات در برابر انواع رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید مقاومت بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌ دهند و به کمک یک سری لایه‌ ها، محافظت می شوند که کمتر در معرض آلوده شدن قرار می گیرند.
 • هزینه های نگهداری و تعمیر این نوع پانل های کامپوزیتی بسیار ناچیز است و به واسطه این که طول عمر مفید را از آن خود می نمایند به عنوان یکی از مقاوم ترین متریال های ساختمانی امروزه مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
 • یکی دیگر از مهمترین مزیت های استفاده از پانل کامپوزیتی سرعت اجرای بالای پروژه‌ های ساختمانی است که به کمک این فرایند ها در کوتاه ترین زمان ها نماکاری ساختمان های تجاری و مسکونی انجام می پذیرد.

معرفی انواع پانل کامپوزیتی باکیفیت

معرفی انواع پانل کامپوزیتی باکیفیت در زمینه معرفی انواع پانل کامپوزیت با کیفیت می‌ توان گفت این محصولات بیشتر از نظر شکل های ظاهری با یک دیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند. البته بر اساس ورق های آلومینیومی که در طراحی این نوع محصولات استفاده می‌ شود نیز دسته بندی های متنوع برای آنها در نظر گرفته می‌ شود. به صورت کلی انواع پانل کامپوزیت پر فروش در بازار های داخلی ایران شامل موارد زیر می شود:

 • پانل کامپوزیت طرح سنگ
 • پانل کامپوزیت طرح چوب
 • پانل کامپوزیت نانو
 • پانل کامپوزیت ضد حریق
 • پانل کامپوزیت ضد باکتری
 • پانل کامپوزیت با پوشش خش دار

هر یک از این پانل های کامپوزیت برای اجرای نماکاری ساختمان های متنوع مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع انتخاب و خرید آنها کاملاً اختیاری و سلیقه ای می باشئ. جالب است بدانید انواع پانل کامپوزیت با کیفیت قیمت های فروش متنوع برخوردار هستند.

قیمت پانل کامپوزیتی همانند دیگر متریال های ساختمانی بر اساس کیفیت این محصولات و قیمت مواد اولیه که در تولید آنها به کار گرفته می‌ شود، مشخص می‌ گردد. البته قیمت این نوع محصولات بر اساس ضخامت هایی که به خود اختصاص می دهند، نیز مشخص می گردد.

مختصری درباره پوشش پانل کامپوزیت

پوشش پانل کامپوزیتی یک پوشش بسیار مقاوم و مستحکم برای نما های داخلی و خارجی ساختمان های مختلف است. این نوع محصولات به کمک استفاده از پلیمر های شیمیایی در بهترین کیفیت ها طراحی و تولید می‌ شوند و به همین دلیل به سرعت جایگزین دیگر نما های ساختمانی شدند.

برای تولید پوشش های کامپوزیتی از ورق های آلومینیوم به عنوان اصلی ترین ماده اولیه استفاده می‌ شود و این محصولات در واقع خاصیت شکل پذیری فوق العاده بالایی دارند و بدون محدودیت رنگ و ابعاد در اجرا مورد استفاده واقع می‌ شوند.

پوشش پانل کامپوزیت آلومینیوم از سه لایه اصلی تشکیل شده است که لایه داخلی این نوع محصولات از جنس پلی اتیلن انتخاب می‌ شود که نقش تاثیر گذاری در عایق بودن این پوشش ها در مقابل صوت، حرارت و انعطاف پذیری آنها دارد. دیگر لایه‌ های این پوشش ها از آلومینیوم پوشانده می شود.

کامپوزیت های پنلی بر اساس نوع لایه درونی در نمونه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند که در این میان پوشش های کامپوزیتی زمینه فلزی، پوشش های کامپوزیتی زمینه پلیمری و پوشش های کامپوزیتی زمینه سرامیکی کاربرد های ویژه تری را در صنایع ساختمان سازی به خود اختصاص می‌ دهند و به عنوان باکیفیت‌ ترین پوشش دهنده ها در این زمینه استفاده می شوند.

پوشش های کامپوزیتی آلومینیوم، علاوه بر صنعت ساختمان سازی، در صنعت تولید خودرو ها و وسیله‌ های نقلیه نیز مورد توجه قرار می‌ گیرد و این محصولات به واسطه داشتن الیاف کربن تقویت شده هستند و می‌ توانند به عنوان مستحکم ترین قطعات در بدنه خودرو های مختلف مورد استفاده واقع شوند.

گستردگی طیف کاربری پوشش پانل کامپوزیتی ایجاب می دارد که واحد ها و برند های مختلفی در این زمینه به فعالیت مشغول شوند و این نوع کالا ها را در بهترین کیفیت ها و در متداول ترین نمونه ها به بازار ارائه دهند.

فرایند ساخت صفحات کامپوزیتی

فرایند ساخت صفحات کامپوزیتی بازار خرید پانل کامپوزیتی امروزه از رونق بسیار زیادی برخوردار می‌ باشد و به همین دلیل این محصولات به عنوان یکی از بهترین متریال های ساختمانی در بهترین شرایط طراحی و تولید می‌ شوند. در فرایند های ساخت پنل های کامپوزیتی همان طور که اشاره شد از ورق های آلومینیوم برای پوشش دادن لایه اول و لایه آخر استفاده می‌ شود و لایه های میانی این نوع صفحات به کمک مواد اولیه پلی اتیلن پوشش داده می‌ شوند که در نهایت عایق‌بندی آنها را تضمین می‌ کند.

در فرآیند ساخت صفحات کامپوزیتی انتخاب ورق های آلومینیوم در ضخامت های مناسب یکی از مهمترین پارامتر های است که مورد توجه طراحان قرار می‌ گیرد و در واقع با انتخاب بهترین ورقه های آلومینیومی این محصولات از کیفیت بسیار خوبی برخوردار خواهند شد.

در فرآیند ساخت این نوع پنل های کامپوزیتی از دستگاه‌ های به‌ خصوص و مجهز شده استفاده می‌ شود که در نهایت کیفیت این نوع کالا ها را تضمین می نمایند. از مهم‌ترین فرآیند های ساخت قطعات کامپوزیتی می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لایه گذاری یکی از اصلی‌ ترین مراحل تولید قطعات کامپوزیتی است.
 • در مرحله بعد شکل دهی این نوع مواد اولیه ایجاد می‌ گردد.
 • پخت این نوع صفحات به کمک کوره های با حرارت های بالا انجام می‌ شود.
 • پخت نهایی آنها با هدف تایید کیفیت این نوع کالا ها مورد توجه قرار می‌ گیرد.
 • در مرحله بعد فرایند سرمایش این نوع پانل ها به سرعت اجرا می‌ شود.
 • در مرحله بعد وارد فرایند های بسته بندی می گردد.

شایان ذکر است که بدانید در زمان ساخت قطعات کامپوزیتی نمیتوان مراحل گفته شده را از یکدیگر تفکیک کرد زیرا زمانی که عامل پخت اضافه می‌ شود. مرحله پخت رزین در حال انجام می باشد. یا به عنوان مثال زمانی که مراحل لایه گذاری و شکل دهی اجرا می‌ شوند به علت طولانی بودن پیشرفت واکنش می توان بخش اعظمی از واکنش پخت را در این زمان به انجام رساند. فرآیندهای ساخت قطعات کامپوزیتی امکان این هست که هر یک از این مرحله ها خود در چند مرحله دیگر تقسیم بندی شوند.

فروشگاه عرضه پانل کامپوزیت نما

فروشگاه عرضه و توزیع پانل کامپوزیتی نما این محصولات را معمولاً در کیفیت ها و ضخامت های متنوع ارائه می دهد و همان طور که اشاره کردیم طیف کاربری آن ها بر اساس همین مشخصات انتخاب می‌ شود. فروشگاه عرضه کننده پانل کامپوزیتی نما با در نظر گرفتن این موضوع که تقاضا برای خرید این نوع کالا ها در بازار های داخلی و صادراتی بسیار زیاد است، بیشترین فعالیت خود را به صورت اینترنتی و مستقیم به انجام می‌ رساند تا هیچ محدودیتی در زمینه عرضه این نوع کالا ها و رسیدن آنها به دست مشتری وجود نداشته باشد.

فعالیت فروشگاه عرضه این نوع محصولات به صورت اینترنتی می‌ تواند در کاهش چشمگیر قیمت نهایی این نوع محصولات تاثیر داشته باشد و در واقع هر چقدر واسطه ها از بین معامله کمتر شوند، محصولاتی با کیفیت های بالاتر در اختیار خریداران واقعی قرار می‌ گیرند.

با فعالیت فروشگاه عرضه انواع پانل کامپوزیت نما همچنین شرایط مناسب و فرصت طلایی برای خریدار ها ایجاد می شود تا این نوع محصولات را از نظر ساختار، طرح و رنگ مورد بررسی قرار دهند و در مرحله بعد بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان ثبت سفارش خود را در این میان به انجام برسانند.

همان طور که در مبحث قبلی اشاره شد مزیت های استفاده از انواع پانل کامپوزیت نما بسیار زیاد است و این محصولات هم از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند و هم به کمک آنها نماهای زیبا تر و جذاب تر ایجاد می‌ شود. تمامی این موارد ایجاب می‌ کند که فعالیت فروشگاه‌ های عرضه کننده این نوع کالا ها بیشتر شود و در این میان محصولاتی با تضمین کیفیت در اختیار خریدار ها قرار می گیرند.

صادر کننده بهترین پانل کامپوزیت نما

صادر کننده بهترین پانل کامپوزیت نما با تولید انبوه و توزیع گسترده انواع پانل کامپوزیت نما در ایران شرایط صادراتی این نوع کالا ها نیز ایجاد شده است و با صادرات این محصولات به کشور های مختلف از نظر اقتصادی ارز آوری خوبی نصیب تولید کنندگان داخلی می‌ شود که در ایجاد شرایط اقتصادی بهتر کشور نیز سهیم می باشند.

صادر‌کننده بهترین پانل کامپوزیت نما این محصولات را بر اساس نیاز متقاضیان خود در بازار های هدف ارائه می‌ دهد و همان طور که در مباحث قبلی اشاره کردیم نما های کامپوزیتی دارای نمونه های مختلفی هستند که هر کدام از کیفیت و مقاومت ویژه ای برخوردار می باشند و برای اجرا بر روی سطوح مختلف مورد استفاده واقع می شوند و به همین دلیل، تنوع زیادی در این میان وجود دارد که صادر کننده های موفق تمامی این تنوعات را مورد توجه قرار می‌ دهند و این نوع محصولات را با توجه به تقاضای خریدار ها به کشور های متقاضی ارسال می نمایند.

واحد های صادر کننده بهترین پانل کامپوزیتی شرایط را برای سفارش مستقیم و اینترنتی این نوع محصولات ایجاد می دارند و از این طریق با یک ارتباط مناسب با مصرف کنندگان قرار بگیرند. سفارش پانل کامپوزیتی برای استفاده از آنها در اجرای پروژه های ساختمانی دیده می شود و همان طور که اشاره کردیم این نوع محصولات هم از قیمت مناسب و پایین برخوردار هستند و هم وزن سبک را به خود اختصاص می‌ دهند که با نظر تولید کنندگان و طراحان ساختمان سازی امروزی همخوانی لازم را دارند.

 • تبلیغات: 
  1. تولید جدیدترین سنگ گرانیت پرتقالی
  2. اعطای نمایندگی آجر لفتون
  3. تایل گچی کناف اصفهان شیراز تهران
  4. خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.