خرید مستقیم پنل آنتی باکتریال کامپوزیتی

خرید مستقیم پنل آنتی باکتریال کامپوزیتی از طریق وب سایت فروشگاهی ما امکان پذیر می باشد پنل های کامپوزیتی جزو متریال جدید و مدرن در صنعت ساختمان سازی به حساب می‌آیند که دارای ویژگی ها و همچنین مزایای منحصر به فردی می باشند. از جمله مزیت این پنل ها قابلیت نسوز بودن آن ها می باشد، که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. همچنین این پنل ها از لایه بندی های مختلفی تولید می شوند که ضخامت و همچنین کیفیت محصول بستگی به این لایه بندی ها دارد.

خرید مستقیم پنل آنتی باکتریال کامپوزیتی

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت پانل های کامپوزیت بسته به لایه میانی که در آنها به کار رفته است دارای ضخامت های متنوعی هستند در واقع همان طور که قبلا هم گفتیم این پانل ها از لایه بندی های مختلفی تشکیل می شوند که نوع با کیفیت و عالی آنها از اصلاحیه بسیار کاربردی تولید شده است.

پنل های کامپوزیتی از دو لایه بیرونی و داخلی آلومینیوم تشکیل شده اند این لایه ها دارای ضخامت 0.3 الی 0.5 میلی متر می باشد. هسته داخلی و یا لایه میانی این پانل ها غالباً از جنس پلیمر می باشد البته جنس پلیمر این محصول از نوع پلیمر ترموپلاست است که غالباً از مواد پلی اتیلن است.

در بسیاری از مواقع نیز این لایه میانی از برخی از مواد معدنی پر می‌شود در واقع ضخامت این لایه نیز بین ۳ الی ۵ میلیمتر می باشد و بین دو لایه آلومینیومی قرار می‌گیرد این لایحه غالباً از جنس مواد نسوز می باشد و به همین جهت این کامپوزیت ها مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و شعله‌های آتش دارا می باشند.

همانطور که دیدید ضخامت این کامپوزیت ها بسیار کم و در عین حال مقاومت آنها بسیار بالا می باشد به دلیل همین ضخامت کم نیز وزن آنها ثبات بوده و اجرای آنها برای نماکاری ساختمان بسیار آسان می باشد این محصولات نسبت به انواع مختلف سنگ نما به صرفه تر نیز می باشند و دوام و عمر بسیار بالایی دارند.

بازار فروش پنل آنتی باکتریال کامپوزیتی

بازار فروش پنل آنتی باکتریال کامپوزیتی ما به عنوان یک فروشنده پانل کامپوزیت نما مشغول به فعالیت می‌باشد این پانل ها با توجه به تکنولوژی جدید روز دنیا تولید شده اند و قابلیت آنتی باکتریالی دارند به همین جهت بسیار مورد استقبال صنعت ساختمان سازی عصر جدید قرار فاصله گرفته اند.

کشور ما از لحاظ داشتن منابع آلومینیوم بسیار قوی می باشد و به همین جهت در زمینه ساخت پانل های کامپوزیت ای نیز بسیار قوی عمل کرده است این محصولات علاوه بر فروش در بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز جایگاه بسیار خوبی دارند مصادرات آنها از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.