خرید ورق کامپوزیت آلپولیک

به جای استفاده از سنگ های ساختمانی با وزن بالا و تنوع طرح و رنگ محدود امروزه استفاده از کامپوزیت می‌تواند گزینه مناسب تری باشد که به صورت ورقه ای ارائه می‌شود و از تنوع ابعاد و رنگ های بسیار زیبا مختلفی برخوردار است؛ برای خرید ورق کامپوزیت آلپولیک که یکی از برند های مشهور است می توانید با فروشنده آن تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را در مورد این ورق و قیمت روز آن برای خود به دست آورید و در نهایت ثبت سفارش آن را بسیار راحت و ارزان انجام دهید.

خرید ورق کامپوزیت آلپولیک

بررسی کیفیت ورق کامپوزیت آلپولیک

بررسی کیفیت ورق کامپوزیت آلپولیک ورق کامپوزیت آلپولیک یکی از ورق های آلومینیومی است که شامل دو لایه ورق آلومینیومی و یک لایه ترموپلاستیک است و در واقع دارای یک هسته اکسترود شده است و این مسئله باعث شده است که ویژگی های خاصی در این محصول وجود داشته باشد.

روکش ها با استفاده از اتصالات محکم به هسته مرکزی یعنی پلی اتیلن ترموپلاستیک متصل شده‌اند و به این ترتیب محصولی به دست می‌آید که بخش بیرونی آن آلومینیومی و بخش درونی نیز غیر فلزی است و به عبارتی پلی اتیلن می باشد که به صورت فشرده شده استحکام فوق‌العاده‌ای دارد.

این ورق ها از وزن مناسبی برخوردارند زیرا هم بخش فلزی بیرونی و هم بخش پلی اتیلن داخلی از محصولات سبک به شمار می‌روند که کیفیت آنها می‌تواند بسیار خاص و ویژه باشد؛ بخش مرکزی این ورق یعنی هسته پلی اتیلنی در برابر آتش و حریق بسیار مقاوم است و بخش بیرونی نیز می‌تواند میزان این مقاومت در برابر شعله را افزایش دهد.

این ورق ها در ابعاد مشخصی وجود دارند با این حال امکان برش آنها نیز به راحتی فراهم است همچنین ضخامت لایه پلی اتیلنی معمولاً کمتر است و ضخامت آن به ۴ میلی متر نیز می رسد همچنین برای پوشش ورق آلومینیومی معمولا از رنگهای متالیک استفاده می‌شود که می‌توانند زیبای خاصی را در این ورق ها و در نهایت در نمای خارجی ساختمان ایجاد کنند.

کیفیت این ورق ها می تواند بسیار عالی باشد زیرا به وزن ساختمان نمی افزایند و اینکه نصب بسیار سریع تری دارند و در نهایت قیمت تمام شده آنها نیز پایین است علاوه بر این بسیاری از مزایا در این ورق ها وجود دارد که در سنگ های ساختمانی وجود ندارد مثلاً این ورق ها مقاومت قابل توجهی در برابر زلزله دارند و دچار ریزش نمی شوند در حالی که این مسئله در مورد سنگ های ساختمانی صدق نمی‌کند.

راهنمای خرید ورق کامپوزیت آلپولیک

راهنمای خرید ورق کامپوزیت آلپولیک اگر می‌خواهید نمای ساختمان در هر نوع تجاری و مسکونی را با استفاده از کامپوزیت آن تکمیل نمایید و تمایلی به استفاده از سنگ های ساختمانی ندارید خرید این محصول می‌تواند نیازمند داشتن اطلاعات اولیه در مورد آن است و باید شناخت ابتدایی در مورد این مسئله وجود داشته باشد.

این محصول خاص و استثنایی در ضخامت های مختلف وجود دارد و شما بر اساس مکان و موقعیتی که دارید می توانید از بین آنها ضخامت مورد نظر را انتخاب کنید به عنوان مثال چنانچه در شرایط آب و هوایی منطقه شما تند باد و طوفان های شدید وجود دارد لازم است که نوعی از این ورق ها را انتخاب نمایید که اتصالات آنها به هم و به ساختمان بسیار محکم باشد.

توجه به بودجه نیز در انتخاب اهمیت دارد و شما باید برآورد کلی از قیمت تمام شده نمای ایجاد شده با این ورق داشته باشید و نوع طراحی صفحات کامپوزیتی یاد شده نیز باید مورد بررسی قرار گیرد و این ورق ها از نظر شکل ظاهری و طرح‌های موجود بر روی آنها بررسی شوند.

نکته مهم دیگری که در مورد این انتخاب ورق کامپوزیت درجه یک وجود دارد وزن آنها است و این ورق ها در ابعاد استانداردی که دارند معمولاً دارای وزنی حدود ۲ کیلوگرم در هر مترمکعب هستند بنابراین نسبت به مصالح دیگر بسیار سبکتر بوده و این می‌تواند بر اساس وزن ساختمان شما گزینه پیشنهادی بسیار مناسبی باشد و در ساختمان های با بار زیاد استفاده از این ورق ها به شما کمک خواهد کرد.

مواد اولیه ورق کامپوزیت آلپولیک

مواد اولیه ورق کامپوزیت آلپولیک ورق کامپوزیت آلپولیک از ورق های مورد استفاده برای نمای ساختمان است که دارای ساختاری بسیار ساده است و این ورق خاص و ویژه صرفاً از آلومینیوم و پلاستیک تشکیل شده است و نوع پلاستیک موجود در آن از نوع پلی اتیلن است بنابراین اگر قصد دارید از ماده اولیه مورد استفاده برای این محصول با خبر شوید باید بدانید که این مواد بسیار ساده و ابتدایی هستند و تنها میزان استفاده از آن است که می‌تواند باعث ایجاد ورق بسیار مناسب شود.

روکش های آلومینیومی بهترین پوشش برای این ورق ها هستند و می‌توانند ضخامت مختلفی داشته باشند و بین روکش آلومینیومی و پلی اتیلن به عنوان مغز قرار می‌گیرند که ضخامت آن نیز می‌تواند بسیار مختلف باشد و همین مسئله باعث می شود که انواع مختلفی از این محصول از نظر وزن به وجود داشته باشند.

توجه به این نکته لازم و ضروری است که کیفیت مواد اولیه باید عالی باشد یعنی آلومینیوم مورد استفاده و پلی اتیلن بین دو لایه از مواد دست اول و تازه ساخته شده باشد در غیر این صورت کیفیت مناسبی نخواهد داشت و باعث تولید ورق کامپوزیت با کیفیت نمی شود.

مراکز پخش ورق کامپوزیت آلپولیک

مراکز پخش ورق کامپوزیت آلپولیک پخش ورق کامپوزیت آلپولیک در مراکز پخش این ‌ورق انجام و کسانی که به صورت عمده به این ورق نیاز دارند می‌توانند از طریق این مراکز بهترین ها را برای خود تهیه کنند؛ مراکز یاد شده ابعاد مختلفی از این کامپوزیت را در ضخامت های مختلف در اختیار دارند و می‌تواند نیاز مشتریان را به هر یک از این ورق ها به صورت مستقیم تامین کنند.

این مراکز پخش ورق کامپوزیت ارزان نمونه های مختلف آنها را از طریق همین سایت به نمایش گذاشته اند و این امکان را در اختیار خریداران قرار می دهند تا به صورت مستقیم و بی‌واسطه نسبت به سفارش این ورق به شکل مستقیم اقدام کنند؛ ارتباط با این مراکز بی واسطه انجام می شود و خریداران می‌توانند از این طریق بهترین ها را با قیمتی باور نکردنی و در کیفیت عالی به دست آورند.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت انواع این ورق ها مانند ورق کامپوزیت طرح چوب با این مراکز تماس بگیرید و برای هر جای کشور که پروژه نمای ساختمان را انجام می دهید یا دارای فروشگاه این‌گونه محصولات هستید می توانید تماس برقرار نمایید و اطلاعات بیشتری را در مورد این ورق و قیمت روز آنها به دست آورده و خرید آنها را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.