خرید ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

هرکس قصد خرید ورق کامپوزیت طرح سنگ مات جهت کاربرد آن در دکوراسیون داخلی و یا خارجی را دارد نمی‌تواند طبیعی بودن آن را مد نظر نگیرد . تولید کنندگان برتر با در نظر گرفتن این نکته مهم و با تولید و عرضه ورق کامپوزیت طرح های سنگ مات نیاز مشتریان را برطرف کرده است . ورق کامپوزیت طرح سنگ مات علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد ، از آلیاژ های با کیفیت ، پوشش خاص و همچنین ضخامت بالا آلومینیوم و ضد حریق است.

خرید ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت اعلا

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت اعلا اولین ورق های کامپوزیت در کشور آلمان ساخته شد . استقبال گرم مردم از این نمونه سبب تولید گسترده آن گردید که در ساخت آن از بهترین مواد با کیفیت و با طراحی و اجرای نامحدود در این گونه مصالح شد. ورق های کامپوزیت از دو لایه آلومینیومی به قطر ۰/۵ میلیمتر و یک هسته ای که از جنس پلاستیک به قطر ۳ میلیمتر که در بین این دو لایه قرار دارد .

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت :

یکی از مشخصات آن سبک بودن ورق هاست ، این ورق ها از وزن کمی ، تقریبا ۵ کیلو گرم در هر متر می باشد که اگر بخواهیم با دیگر مصالح ساختمانی مثل سنگ ، شیشه و سیمان مقایسه کنیم دارای وزن سبکتری می باشد . طبق استناد و ازمایش های انجام شده نمای آلومینیومی تقریبا ۹۰%سبک تر از نمای گرانیتی و دیگر مصالح می باشد وزن کم ورق سبب کاهش ضریب زلزله در محاسبات انجام شده می باشد.

مشخصه مهم بعدی خاصیت آکوستیک دارد . فضای خالی که در پشت ورق های کامپوزیت قرار دارد سبب بوجود آمدن آکوستیک می گردد. به طور مثال وقتی از ورق کامپوزیت در ساختمانی که با دیواره ساخته شده از بتن سبک است باعث می شود خاصیت عایق صوتی آن دو چندان شود.

با کمک ابزار های خاص زاویه هایی مختلف با لبه ۱۳۵ درجه را می شود با این ورق های کامپوزیت بوجود اورد در صورتی در مصالح ساختمانی مثل سیمان ، شیشه و سنگ این امکان وجود ندارد . در ورق های کامپوزیت توانایی قوس پذیری تا ضخامت ۲۲ سانتی متری را دارد .

با در نظر گرفتن تنوع رنگ ورق کامپوزیت طراحان با دستی باز از رنگ های گوناگونی ، به خصوص رنگ متالیک در طراحی های خود به کار می برند . از سیستم های پیشرفته و با کیفیت جهت رنگ کردن ورق ها استفاده می شود تا رنگ انتخابی بیشترین کیفیت و مقاومت در مقابل شرایط نامساعد، آلودگی های صنعتی و اب و هوایی را داشته باشد. این خاصیت ذکر شده به کمک پوشش های فلورایدی تامین شده است.

نحوه شستشوی ورق کامپوزیت بین کابینتی

نحوه شستشوی ورق کامپوزیت بین کابینتی برای شستشوی ورق کامپوزیت سفید باید به طور سالانه آنها را تمیز کرد . نحوه شستشوی ورق کامپوزیت بین کابینتی بصورت چکیده در اختیار شما گذاشته می شود : به واسطه یک برس لطیف یا یک تمیز کننده با فشار اب زیاد سطح ورق کامپوزیت پاکیزه کنید. در صورت الزام می توانید از پاک کننده ملایم استفاده کنید .

از تمیز کردن ورق کامپوزیت در زیر نور آفتاب که ورق ها داغ هستند خودداری کنید زیرا خشک شدن ورق ها زیر نور باعث رنگ پریدگی آن می گردد. برای تمیز کردن از مواد شوینده که از قلیایی بالایی دارد مثل هیدروکسید پتاسیم ،کربنات سدیم و همچون موادی که دارای خاصیت اسیدی هستند مانند تمیز کننده هایی که در اکثر خانه ها پیدا می شود اجتناب کنید.

تولید ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

تولید ورق کامپوزیت طرح سنگ مات تولید ورق های کامپوزیت را میتوان به عنوان پیشگامان تولید ورق کامپوزیت براق باکیفیت نام برد. تولیدی ها همواره با تولید ورق های کمپوزیت با کیفیت در ضخامت های گوناگون با دارا بودن شیار و خم بالا و تولید پنل های کامپوزیت خدمات گسترده ای را به مشتریان و خریداران عرضه کرده است . در حقیقت با تولید این نوع ورق به صنعت جدیدی پای گذاشته ایم که سبب شکوفه هایی بیشتر این صنعت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.