خرید ویژه ورق کامپوزیت آلومینیم ضدحریق

ورق کامپوزیت آلومینیم ضدحریق نوعی پوشش ساختمانی است که در بین لایه های آلومینیوم آن از چسب نسوز استفاده شده و علاوه بر ایمنی بالا در برابر حرارت زیاد، دارای استحکام خوب و مقاومت قابل قبولی است. خرید ویژه انواع ورق کامپوزیت جدید، از تولیدکنندگان مطرح و باتجربه این حوزه ممکن می باشد که علاوه بر بازار داخلی، تامین کننده ورق کامپوزیت صادراتی هم هستند.

خرید ویژه ورق کامپوزیت آلومینیم ضدحریق

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت ورق کامپوزیت نوعی پوشش است که اغلب در نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل همواره در معرض آسیب های محیطی و تابش مداوم نور خورشید قرار دارد. با توجه به این موضوع، ضروری می باشد برای خرید ورق کامپوزیت از نوع باکیفیت و درجه یک آن، انتخاب شود.

نسل جدید ورق های کامپوزیت همگی نسوز هستند. برای بالاتر بردن درجه کیفیت آن معمولا از سه لایه آلومینیوم که یکی در هسته میانی قرار می گیرد و دارای طراحی خاصی به شکل زیگزاگ است، استفاده می کنند. این کار به بالا بردن مقاومت ورق و همچنین وزن کمتر آن کمک می کند. دو ورق دیگر آلومینیوم هم در دو طرف هسته میانی پرس می شوند.

برای ایجاد تنوع در شکل ظاهری ورق کامپوزیت، در مدل های جدید که از شیوه های نوین علمی برای تولید آن استفاده شده، طرح چوب، طرح سنگ و دیگر طرح های فانتزی هم به چشم می خورد. یک ورق کامپوزیت مرغوب باید به راحتی قابلیت نصب شدن را داشته باشد. این محصول حتی بر روی انواع سازه های چوبی، بتنی و یا آلومینیومی هم قابل نصب است.

ورق کامپوزیت باکیفیت دارای وزن کمی است و درصورت سنگین بودن ورق، احتمالا دارای فلزات سنگین و ناخالصی می باشد.

آشنایی با انواع ورق کامپوزیت

آشنایی با انواع ورق کامپوزیت ورق کامپوزیت محصولی است که تنوع گسترده ای دارد و می توان آن را در دسته بندی های متفاوتی مورد بررسی قرار داد. اگر بنا باشد به معرفی انواع ورق کامپوزیت از لحاظ نوع پوشش لایه بیرونی پرداخته شود، باید به انواع نانو، خش دار، آینه ای، طح سنگ، رنگی و یا طرح چوب اشاره کرد.

از اسامی هر یک می توان تشخیص داد از لحاظ روکش و لایه بیرونی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند. هر یک از مدل های نام برده دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند، به عنوان مثال در نوع روکش نانو، از فناوری نانو ذرات استفاده شده تا مانع از چسبیدن ذرات گرد و غبار بر روی سطح ورق کامپوزیت شود. در نوع آینه ای هم نور انعکاس خوبی دارد و همانند آینه عمل می کند. گاهی ورق کامپوزیت از لحاظ مقاومت در برابر آتش دسته بندی می شود که در این حالت هم دارای سه مدل مختلف است.

در نوع اول ورق ها کاملا معمولی بوده و هسته مرکزی را مواد پلی اتیلن تشکیل می دهد. این نوع ورق مقاومتی در برابر حریق ندارد. نوع دوم ورق های کندسوز هستند. به این معنی که برای اقتصادی بودن تولید و قیمت ارزان، هسته مرکزی همچنان از مواد پلی اتیلن ساخته می شود، اما برخی ترکیبات ویژه به آن اضافه خواهد شد تا در برابر آتش سوزی مقاومت داشته باشد و دیرتر بسوزد.

نوع سوم ورق های کامپوزیت کاملا نسوز هستند. در این مدل دیگر از پلی اتیلن برای هسته مرکزی استفاده نمی شود و در برابر آتش کاملا مقاوم و پایدار است.

فروشگاه مرکزی ورق کامپوزیت آلومینیوم ضدحریق

فروشگاه مرکزی ورق کامپوزیت آلومینیوم ضدحریق فروشگاه مرکزی ورق کامپوزیت آلومینیوم ضدحریق به عرضه عمده و ارزان این محصول در سراسر کشور می پردازد. قیمت ورق کامپوزیت بر اساس کیفیت، ابعاد و خصوصیات آن تعیین می شود. با مراجعه به عاملان فروش مجاز که در شهرهای مختلف دارای دفتر کار هستند، می توان ورق کامپوزیت را با قیمتی هم تراز با کارخانه تهیه کرد.

فروشگاه مرکزی دارای تنوع گسترده ای از انواع مدل، طرح و رنگ ورق کامپوزیت است که آن را مستقیم و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. برای خرید ویژه این محصول می توان از سایت های اینترنتی فروش هم استفاده کرد. امکان خرید عمده ورق های کامپوزیت از طریق این سایت ها هم فراهم شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.