خرید کلی ساندویچ پانل کامپوزیت

یکی از نوین ترین و مدرن ترین مصالح ساختمانی که استفاده از آن ها در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است، ساندویچ پانل کامپوزیت می باشد. این پانل های متشکل از سه لایه می باشند. لایه ی وسطی آن ها معمولا از استحکام کمتری برخوردار است و نوعی عایق حرارتی و صوتی می باشد اما لایه های بیرونی پانل ها از جنس آلومینیوم می باشد و از استحکام بالایی برخوردار هستند. البته ورق های بیرونی از جنس های دیگری مانند فولاد های کربن دار و صد زنگ نیز می توانند باشد.

خرید کلی ساندویچ پانل کامپوزیت

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟

پانل کامپوزیت یا نمای کامپوزیت چیست؟ نما های کامپوزیت در چند سال اخیر و به دنبال ابداع و وارد شدن پانل های کامپوزیتی به کشور تولید شدند. پانل کامپوزیتی پلی استر یکی از جدید ترین انواع این پانل ها می باشد که در تولید آن ها از پلی استر که نوعی ساختار پلاستیکی مخصوص می باشد استفاده شده است. از پلی استر معمولا در قسمت لایه میانی به عنوان نوعی عایق استفاده می شود.

نما های کامپوزیتی به دلیل این که ظاهر مدرنی به ساختمان ها می بخشند و باعث زیبایی ظاهری ساختمان ها می شوند مورد استفاده قرار می گیرند، علاوه بر این دلایل فنی دیگری هم استفاده از این پنل ها را افزایش داده است، مانند این که وزن این پانل ها نسبت به نما های سنگی بسیار کمتر است، قیمت پایین تری دارند و هم چنین عایق بسیار خوبی برای حرارت و صدا می باشند. بنابراین از اتلاف انرژی ساختمان ها در فصل تابستان و زمستان جلوگیری می کنند.

پانل های کامپوزیتی عموما از سه لایه، دو لایه ی آلومینیومی در قسمت های بیرونی و یک لایه فوم مانند در قسمت درونی تشکیل می شود. قسمت بیرونی پانل ها با استفاده از رنگ ها رنگ آمیزی می شوند و معمولا روی رنگ ها با یک لایه رزین پوشش داده می شود که مقاومت رنگ بالا تر برود.

پخش کننده ساندویچ پانل کامپوزیت

پخش کننده ساندویچ پانل کامپوزیت در سال های اخیر استفاده از ساندویچ پانل ها علاوه بر نمای ساختمان ها در قسمت های درونی نیز افزایش پیدا کرده است. به طور مثال برای سقف ها و دیوار ها نیز در برخی موارد از ساندویچ پانل ها استفاده می شود. به دنبال افزایش تقاضا در بازار برای ساندویچ پانل ها مراکز فروش پانل کامپوزیتی نیز در شهر ها ایجاد شده است که معمولا در نزدیکی بازار های آهن فروشی قرار دارند. اما بزرگترین و بهترین و آسان ترین مرکز خرید و فروش انواع ساندویچ پانل کامپوزیتی اینترنت می باشد زیرا اکنون اکثر تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و فروشندگان از این بستر برای معرفی محصولات خود استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.