سفارش ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

ورق های کامپوزیت ورق هایی از جنس آلومینیوم هستند که برای نمای ساختمان مورد استفاده واقع می‌ شوند. در این مقاله، بررسی موضوع هایی از جمله ورق کامپوزیت اصل، ورق کامپوزیت مرغوب، ابعاد ورق کامپوزیت، ورق کامپوزیت درجه یک و بررسی ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق کانون اصلی توجه ما قرار گرفته است. ضمن این که باید گفت سفارش ورق کامپوزیت آلوباند ضد حریق از طریق آن دسته از مراکزی صورت می گیرد که این محصول را به شیوه عمده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌ دهند. در بخش بعدی، ابتدا توصیفی از مزایای این محصول ارائه می‌ کنیم و سپس، انواع مختلف آن را معرفی می نماییم و پس از آن، اوزان مختلف ورق های کامپوزیت را مورد بررسی قرار می‌ دهیم و در انتها، به عرضه بی واسطه این کالا می پردازیم.

سفارش ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

مزیت های ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

مزیت های ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

پیش از آن که در خصوص مزیت های ورق کامپوزیت آلوباند ضد حریق صحبت‌ کنیم، ضرورت دارد تا نخست توصیفی اجمالی در مورد ورق های کامپوزیت، چیستی و ماهیت این ورقه ها و مشخصه های کلی آنها سخن بگوییم.

طراحی این ورق ها به گونه‌ ای است که یا دارای نقش برجسته می باشند و یا ساده و فاقد طرح و نقش اعم از برجسته و غیر برجسته هستند. اغلب این ورقه ها آسان نصب بوده و دارای مشخصه هایی از جمله مقاومت در برابر انتقال صوت، فرسایش و نفوذ آب هستند.

برخی از این ورق ها علاوه بر برخورداری از مشخصه هایی که به آن اشاره شد، ضد حریق نیز می باشند، آتش نمی گیرند و هرگز نمی سوزند. این ورق ها به ورق آلوباند ضد حریق کامپوزیت شهرت دارند.

از جمله مهم ترین ویژگی ها و مزیت های ورق های کامپوزیت ضد حریق آلوباند این است که این ورق های آلوباند کامپوزیت ضد حریق با به کارگیری مواد معدنی به جای پلی اتیلن ساخته می شوند. هسته ای که در لایه میانی ورق کامپوزیت ضد حریق وجود دارد از مواد معدنی غیر قابل اشتعال تشکیل شده است.

به طور کلی و در مجموع می‌ توان گفت مزایای ورق های کامپوزیت ضد حریق آلوباند را باید در موارد زیر به طور خلاصه طبقه‌ بندی کرد:

۱. برخورداری از قابلیت تعویض پانل ها

۲. بی نیاز بودن به شست و شو و تمیز کردن

۳. برخورداری از عملکرد غیر یکپارچه در برابر زلزله

۴. مقاوم بودن در برابر آتش سوزی

۵. برخورداری از سبکی وزن

۶. دارا بودن تنوع در رنگ بندی

۷. مقاومت در برابر نفوذ آب و تغییر شرایط جوی

۸. عمل کردن در نقش عایق آکوستیکی

۹. برخورداری از خاصیت ضد اشتعال

۱۰. برخورداری از قابلیت نصب آسان و سریع

شایان ذکر است که موارد ۱ تا ۶ ویژگی های کامپوزیت آلوباند به شمار می‌ رود و از ۷ تا ۱۰ ویژگی های عمومی ورق های کامپوزیت به طور کلی مطرح شده است. ورق های آلوباند نیز از این ویژگی ها برخوردار می باشند.

در واقع، ورق های کامپوزیت انواع مختلفی دارند و هر نوع علاوه بر برخورداری از مشخصه های عمومی، ویژگی های خاص خود را نیز به همراه دارد.

انواع مختلف ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

انواع مختلف ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

ورق های کامپوزیت آلوباند ضد حریق انواع و اقسام مختلفی از حیث رنگ بندی، شکل ظاهری و نام هایی که به هر یک از طرح ها و نقش های آنها اطلاق می شود دارند.

یک نوع از ورق کامپوزیت آلوباند ضد حریق ورق کامپوزیت آلوباند مثلثی می باشد که دارای رنگ‌ های مختلف تیره و روشن است. نوع دیگر ورق کامپوزیت آلوباند ورق با طرح چوب است و نوع سوم ورقی می باشد که از این محصول با عنوان ورق کامپوزیت آلوباند متالیک موجود است.

هر یک از این ورقه ها با رنگ ها، طرح ها و نقش های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند و هر یک متناسب با رنگی که دارد با آن نام شناخته می شود.ورق های کامپوزیت آلوباند به دلیل ضد حریق بودن، برخورداری از مواد پلی اتیلنی، دارا بودن مشخصه های ضد آب و فرسایش و همچنین برخورداری از ویژگی عایق صوتی بودن از جمله پر فروش ترین ورق های کامپوزیت در سراسر جهان به شمار می روند.

این ورق ها علاوه بر داشتن ویژگی هایی که به آن اشاره شد، همچنین سبک وزن بوده و به دلیل کم حجم بودن آن ها بسیار پر فروش و پر طرف دار در صنعت ساختمان می باشند و به شدت مورد توجه مهندسان معماری و عمران قرار گرفته اند.

انواع وزن های ورق کامپوزیت آلوباند

انواع وزن های ورق کامپوزیت آلوباند

ورق های کامپوزیت اغلب دارای اوزانی ما بین ۶ تا ۸ کیلوگرم می باشند و این وزن برای هر متر مربع از ورق محاسبه می‌ شود. در مورد ورق های کامپوزیت آلوباند ضد حریق باید گفت وزن این محصولات به دلیل مواد پلی اتیلنی موجود در آنها معمولاً بین سه و نیم تا پنج و نیم کیلوگرم می باشد. به عبارت دیگر، ورق های کامپوزیت آلوباند وزنی به مراتب کمتر از ورق های کامپوزیت آلپولیک دارند.

افزون بر آن چه گفته شد، باید گفت ورق های کامپوزیت آلوباند در میان کلیه ورق های کامپوزیت موجود در بازار از سبک وزن ترین ورق های کامپوزیت به حساب می‌ آیند چرا که با داشتن لایه های پلی اتیلنی و مواد معدنی پیشرفته ای که در لا به لای لایه‌ های آنها وجود دارد به کاهش وزن این ورقه ها افزوده شده و باعث شده تا از با کیفیت ترین و کم وزن ترین ورق های کامپوزیت به شمار روند.

عرضه بی واسطه ورق کامپوزیت آلوباند

عرضه بی واسطه ورق کامپوزیت آلوباند

عرضه بی واسطه و مستقیم انواع ورق کامپوزیت آلوباند را آن دسته از مراکز و فروشگاه‌ هایی به عهده دارند که به فروش عمده بهترین و با کیفیت ترین انواع ورق های کامپوزیت بدون واسطه و با نازل ترین قیمت مبادرت می ورزند. این مراکز گاه نماینده های بی واسطه و مستقیم تولید کنندگان و وارد کنندگان این کالا به شمار می‌ روند و گاه خود علاوه بر عرضه و پخش، تولید آن را نیز عهده دار می باشند.

یکی از عرضه‌ کنندگان مستقیم انواع ورق های کامپوزیت ضد حریق آلوباند پایگاه اینترنتی شرکتی می باشد که هم اکنون شاهد آن هستید. لازم به ذکر است که ورق های کامپوزیت آلوباند در سه کشور بلگراد، امارات و امریکا تولید می‌ شوند. لذا برای تشخیص ورق های اصل از ورق های تقلبی لازم است به لوگوی شرکت ها و آرم کشور تولید کننده در پشت این ورق ها توجه ویژه مبذول شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.