شرکت پخش پانل کامپوزیتی ضد باکتری

پانل کامپوزیتی ضد باکتری یک محصول ساختمانی خاص می باشد که با استفاده از هسته پلی‌اتیلن و دو ورق آلومینیومی با تکنولوژی های امروزی و فوق پیشرفته طراحی شده است، همواره این محصول در صنایع ساخت و ساز کاربرد بسزایی دارد. شرکت پخش پانل کامپوزیتی ضد باکتری توانسته محصول خود را در بسته بندی های استاندارد، وزن های سبک و متفاوت به بازار عرضه و با قیمت منطقی و منصفانه حتی کیفیت عالی به دست مصرف کنندگان خود برساند.

شرکت پخش پانل کامپوزیتی ضد باکتری

دوام بسیار بالای رنگ پانل کامپوزیت در برابر آفتاب

دوام بسیار بالای رنگ پانل کامپوزیت در برابر آفتاب

پانل کامپوزیت خود از ورق های آلومینیومی ساخته شده است و بر روی سطوح این نوع پانل، رنگ ضد باکتری به کار گرفته شده که علاوه بر دوام بسیار بالا ظاهری زیبا و مطلوبی را ایجاد نموده است، به عنوان مثال رنگ ضد باکتری به کار رفته در پانل در برابر آفتاب محفوظ مانده و از خود مقاومت نشان می دهد و علاوه بر این پوشش رنگ آلومینیومی آن نیز ضد باکتری بوده که موجب پیشگیری از جذب باکتری می شود.

به طور کلی؛ دوام بسیار بالای رنگ پانل کامپوزیت در برابر آفتاب کاملاً در آن مشهود است لذا رنگی که در آن به کار گرفته می‌شود ضد باکتری بوده که سبب گردیده دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید داشته باشد.
گفتنی است در مراقبت از محیط دارای استحکام و دوام بیشتر بوده و پوشش خود را تغییر نداده، آلودگی را ایجاد ننموده و ضد اسید بوده است، حتی در برابر حلال ها و مواد قلیایی مقاوم و ضد می باشد.
بنابراین ما خواهیم توانست آلومینیوم و پلی‌اتیلن در پانل کامپوزیت را برای بازیافت در کاهش آلودگی و محیط زیست از هم جدا نماییم.
نحوه نصب: در مرحله اول بایستی اول سطح مورد نظر را تراز نمود و در مرحله دوم آن را پروفیل کشی کرد و سپس با طرح انتخابی خود ورق را برش و در نهایت نصب نمود، از این رو در مراحل پایانی با جدا کردن پوشش مخصوص روی ورق کامپوزیت نحوه نصب آن به اتمام خواهد رسید.

عرضه پانل کامپوزیتی ضد باکتری

عرضه پانل کامپوزیتی ضد باکتری

پانل کامپوزیتی ضد باکتری از لایه های ورق آلومینیومی تشکیل شده است و همین امر سبب گردیده دارای قابلیت پردازش بسیار راحت، پایدار حتی عملکرد مکانیکی خارق العاده ای داشته باشد.
تولید کننده پانل کامپوزیت برای شایسته بودن محصول خود از بهترین مواد مرغوب استفاده و سپس توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته آن را طراحی نموده و در بسته بندی های استاندارد به بازار عرضه کرده است. امروزه فروش پانل کامپوزیت به صورت جزئی و عمده با بهترین قیمت و کیفیت تضمینی صورت می پذیرد، که شما می توانید با مراجعه به سایت ما محصولی درجه یک و ارگانیکی را با ارزانترین قیمت دریافت نمایید.

  • تبلیغات: 
    1. قیمت سرامیک و کاشی | نمایندگی پخش محصولات ساختمانی
    2. قیمت آجر نسوز شاموتی
    3. قیمت فروش بهترین سرامیک کف پذیرایی در بازار داخل
    4. قیمت فروش انواع کاشی طرح پارکت نگین
2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.