شیشه سکوریت 12 میل هیچ صدایی را در خود عبور نمی دهد

تیم با استفاده از طبیعت به عنوان الهام بخش خود، این لیوان جدید را به همراه یک کامپوزیت اکریلیک جدید که شبیه به مادر مروارید است، توسعه دادند مانند بسیاری از خلاقیت های جدید، زیبایی طبیعت الهام بخش بود و در این مورد طرح اولیه نوآوری بود به عنوان مثال، Nacre هم دوام مواد نرم و هم از استحکام مواد سفت دارد که ترکیبی عالی است.

از پروتئین های نرم و مواد گچ مانند تشکیل شده است که در لایه هایی روی هم قرار گرفته اند.

این ویژگی های شیشه سکوریت 12 میل در حال حاضر وجود دارند، البته بدون استحکام و استحکام بهتر این شیشه جدید.

دانشمندان با الهام از این (و اساساً کپی برداری از کل ترکیب آن)، معماری ناکر را با تکه های اکریلیک و شیشه تکرار کردند این منجر به یک ماده به راحتی تولید شد که ارزان و بسیار قوی است اما مات است.

شیشه

سپس این فرآیند را با شفاف ساختن کامپوزیت با اصلاح ضریب شکست اکریلیک و ترکیب آن با شیشه واقعی ادامه دادند تا اطمینان حاصل شود که با موفقیت یک ماده کاملا شفاف ایجاد کرده اند.

در حرکت رو به جلو، دانشمندان قصد دارند این فناوری را با ادغام فناوری هوشمند و دادن توانایی اصلاح خواص خود در صورت نیاز به مواد، بیشتر کنند این به آن اجازه می دهد تا مکانیک، رسانایی و رنگ خود را تغییر دهد.

معمولاً به آن “شیشه هوشمند” یا “شیشه قابل تعویض” می گویند و معمولاً برای تغییر شفافیت شیشه با زدن یک دکمه استفاده می شود.

ولتاژ، گرما یا نور از طریق یک فیلم هوشمند که در داخل شیشه تعبیه شده است، عبور می کند، که باعث می شود نور از عبور نور به برخی یا همه طول موج های نور مسدود شود و این توالت های عمومی شیشه ای هوشمند را که در ژاپن واقع شده اند، به عنوان مثال در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.