صادرات انواع ورق کامپوزیت آلوباند usa

قیمت ورق کامپوزیت آلوباند usa با توجه به انواع مدل هایی که دارد متفاوت می باشد ورق کامپوزیت سفید یکی از محصولات صادراتی می باشد که خوشبختانه با رونق گرفتن بازار این محصول تولید افزایش پیدا کرده است و درآمدزایی خوبی از این طریق به دست می آید وقتی محصول قرار است صادر شود باید کیفیت لازم را داشته باشد تا دید کشورهای مختلف به کشورمان مثبت شود.

صادرات انواع ورق کامپوزیت آلوباند usa

دو مدل ورق کامپوزیت که باید بشناسید

دو مدل ورق کامپوزیت که باید بشناسید

 • ورق کامپوزیت یکی از مصالح پر استفاده در نمای ساختمانها می باشد که جنس آن از آلومینیوم بود و به صورت پنل هایی با اندازه های مشخص می باشد که ابعاد آن توسط طراح نما تعیین می‌شود و نصب خواهد شد.
 • ورق های کامپوزیت همانطور که گفته شد از مدل‌های مختلفی برخوردار است که شامل:
 • طرح چوب: این ورق طرحدار است که با استفاده از طرح های چوب ساخته می‌شود و از لحاظ زیبایی خاص است و استحکام زیادی دارد و در برابر حشرات مقاوم است.
 • ورق کامپوزیت در طرح سنگ: طرح های ایجاد شده روی این مدل سنگ های طبیعی هستند که زیبای خواصی دارد.
 • کامپوزیت با طرح خش دار: این مدل نیز در رنگهای مختلفی تولید می شود و از تنوع بالایی برخوردار است و در ورق های استیل ایجاد می شود.

تاثیر ورق کامپوزیت در صنعت ساختمان سازی

تاثیر ورق کامپوزیت در صنعت ساختمان سازی

 • ورق کامپوزیت رنگی یک‌ محصول پر استفاده در صنعت ساختمان سازی به حساب می‌آید که تأثیرات زیادی دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد که شامل:
 • استفاده از آن بسیار راحت است و نصب آن هزینه کمی را برای شما به همراه می آورد و همچنین دسترسی به آن آسان می باشد و اجرای آن زمان بسیار کمی نسبت به سایر نماهای ساختمانی در بر می‌گیرد.
 • استفاده از ورق های کامپوزیت فقط برای نماهای ساختمانی نیست بلکه برای ساختمان های متفاوت و جایگاه های مختلف از جمله ایستگاه های مترو، فرودگاه، ترمینال ها ، پوشش گنبدها که نیاز به یک نمای خاص با رنگ های خاص دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تاثیر ورق کامپوزیت در صنعت ساختمان سازی باعث افزایش و رونق این صنعت شده است زیرا به تمام شدن یک پروژه در مدت زمان کوتاه کمک زیادی می کند.
 • سهولت در شکل پذیری این محصول باعث می شود تا از آن استفاده های بیشتری شود همچنین با انواع شرایط آب و هوایی مختلف سازگار است.
 • نصب ورق های کامپوزیت ای باید توسط افراد متخصص انجام شود که به علت سادگی در نصب دستمزد کمتری خواهند گرفت و در کاهش هزینه های صنعت ساختمان سازی موثر است.
 • تاثیر استفاده از ورقهای کامپوزیتی در صنعت ایمنی ساختمان را افزایش می دهد زیرا ضد زلزله می باشد.
 • اجرا بودن این نما توسط تمامی افراد با تجربه و متخصص کامپوزیتضد زلزه بودن این نمای فوق العاده مشخصات پنل کامپوزیت ضخامت ورق کامپوزیت ۴ تا ۵ میلیمتر میباشد. این پنل ها از مصالح زیر تولید می شود: دو لایه ورق آلومینیومیک لایه هسته مرکزی از جنس پلی اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریقیک پوشش از نوع زرین بروی لایه آلومینیومی یا همان pvdfمشخصات فنی ورق های آلمینیوم کامپوزیتسبکایجاد خاصیت آکوستیکشکل پذیریدارای تنوع رنگیمقاوم در برابر آتشضد زلزله بودن به جهت عملکرد غیر یکپارچه در هنگام قوع زلزلهقابل آبندیتمیز ماندن نما و بی نیاز به شستشوقابلیت تعویض هرکدام از پنل ها بدن خرابی کل نماپروژه های اخیر

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت آلوباند usa

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت آلوباند usa تولید کنندگان ورق کامپوزیت هدف خود را افزایش تنوع در طرح و رنگ و همچنین بالا نگه داشتن کیفیت خود قرار دادند تا مشتریان خود را راضی نگه دارند و به فروش بیشتری برسند.

تولید کنندگان بعد از اینکه کار تولید تمام شد آن را از طریق فروشگاه سراسر کشور و همچنین از طریق سایت های اینترنتی از جمله وب سایت ما به فروش می‌رساند که با عرضه مستقیم و بدون واسطه قیمت بسیار مناسب می باشد اگر قصد خرید آنلاین دارید می توانید همین الان سفارش خود را ثبت کنید از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.