صادرات ورق آلومینیوم کامپوزیت آلوباند

امروزه برای زیبایی هر چه بیشتر نمای بیرونی ساختمان و ایجاد طرح های بسیار زیبا که در استفاده از سنگ ساختمانی و سایر مصالح وجود ندارد از ورق آلومینیوم کامپوزیت استفاده می شود که برند آلوباند در داخل کشور به فراوانی وجود دارد و خریداران این محصول که صادرکنندگان آن به کشورهای دیگر هستند می‌توانند از طریق این صادرات و معرفی محصول به کشورهای دیگر سود خوبی به دست می آورند و به این ترتیب صادرات ورق آلومینیوم کامپوزیت آلوباند می‌تواند برای آنها ارزش اقتصادی زیادی داشته باشد.

صادرات ورق آلومینیوم کامپوزیت آلوباند

دسته بندی ورق آلومینیوم کامپوزیت از نظر زیستی

دسته بندی ورق آلومینیوم کامپوزیت از نظر زیستی ورق آلومینیوم کامپوزیت در واقع روکش آلومینیومی است که در بین آنها پلی اتیلن در انواع مختلف آن قرار گرفته است و از نظر زیستی بین انواع مختلف این ورق ها تفاوت چندانی وجود ندارد زیرا همگی آنها قابل بازیافت دارند و به این ترتیب محصولات ویژه و استثنایی بوده که می‌توانند کاربرد فوق العاده ای در ایجاد نماهای بسیار زیبا در ساختمان ایفا کنند.

بهترین این ورق از دو لایه آلومینیومی و یک لایه پلی اتیلنی قابل بازیافت هستند و به این ترتیب باعث آلودگی محیط زیست می شوند و ضایعات آنها به صورت نخاله ساختمانی و بدون استفاده نخواهد بود بنابراین نمونه های مختلف این محصول و جنس های گوناگون این ورق ها در ضخامت های مختلف می‌تواند برای محیط زیست فاقد هر نوع ضرر و زیان باشند.

انواع مختلف این محصول به دلیل ذکر شده و در دسته بندی های گوناگون آن در ایجاد نمای ساختمان کاربرد روزافزونی پیدا کرده اند و به این ترتیب استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود؛ در دسته بندی انواع مختلف این ورق ها نکته ای که به لحاظ می شود ضخامت هر یک از لایه های مورد استفاده در آن می باشد.

ضخامت لایه آلومینیومی و لایه پلی اتیلنی می‌تواند در کیفیت این محصول نقش داشته باشد و هر چه ضخامت این لایه ها بیشتر باشد در آینده هزینه های بازیافت این محصول را کمتر خواهد بود و از فروش ضایعات درآمد بیشتری نیز به دست خواهد آمد و در عین حال آلودگی زیست محیطی آن نیز به حداقل مقدار ممکن خواهد بود.

انواع دسته بندی ورق الومینیوم کامپوزیت

انواع دسته بندی ورق الومینیوم کامپوزیت انواع بسیار مختلفی از ورق های کامپوزیتی وجود دارد که در نوع آلومینیوم آن نمونه‌های بسیار متفاوتی وجود دارد و این ورق ها تحت عنوان پانل نمای کامپوزیت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً از جنسی تشکیل شده‌اند که از جنس آلومینیوم با خلوص متفاوت می‌تواند در نوع کامپوزیت تاثیرگذار باشد.

در این ورق ها دو لایه از جنس آلومینیوم وجود دارد که ضخامت آنها می‌تواند از نیم تا سه میلی‌متر متفاوت باشد همچنین بین این لایه ها را یک لایه پلی اتیلنی تشکیل داده است که قطر آن از ۳ تا ۵ میلی متر متفاوت است تفاوت در ضخامت و تفاوت در آلیاژ آلومینیوم همچنین نوع پلی اتیلن موجود در بین دو لایه آلومینیومی می‌تواند باعث ایجاد انواع مختلفی از این محصول شود و به این ترتیب امکان تولید ضخامت های گوناگونی از این محصول شرکت خواهد گرفت.

رنگ مورد استفاده در پوشش بیرونی این ورق ها نیز می‌تواند در دسته بندی آنها بسیار تاثیرگذار باشد و تنوع رنگی بسیار زیادی را می تواند در این زمینه آن مشاهده کرد زیرا معمولاً در بخش بیرونی های روکش آلومینیومی از لایه اپوکسی رزین استفاده می‌شود همچنین این لایه برای ثابت ماندن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد و وجود تنوع در هر یک از رنگ ها و نوع ماده نگهدارنده رنگ می‌تواند باعث ایجاد نمونه های مختلفی از این محصول گردد.

کاربرد های مختلف ورق آلومینیوم کامپوزیت

کاربرد های مختلف ورق آلومینیوم کامپوزیت ورق آلومینیوم کامپوزیت محصولی است که به عنوان پوشش محافظ ضد خش در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و این محصول از رنگ بسیار بالایی برخوردار است و جنس آلومینیومی آن باعث می شود که کاربرد فوق‌العاده زیادی در ساختمان داشته باشد.

رنگ های موجود در رق می تواند زیبایی خاصی را در بخش بیرونی ساختمان ایجاد کند و ابعاد ورق کامپوزیت ها می تواند متفاوت باشد و همین باعث ایجاد نماهای مختلف می‌شود؛ این محصولات نسبت به گرما و سرما حساس هستند و در مقابل حریق نیز بسیار مقاوم می باشند و مقاومت آنها در برابر باران های اسیدی نیزه بالا است و بیشتر کاربرد آنها در بخش بیرونی نمای ساختمان است و می‌تواند زیبایی منحصر به فردی را در این قسمت از ساختمان ایجاد کند.

این ورق کامپوزیت طرحدار و ساده می تواند در بخش داخلی ساختمان نیز کاربردهای داشته باشند و به این ترتیب تاثیر آنها در ایجاد فضاهای متنوع رنگی در بخش درونی ساختمان بسیار مهم است؛ این محصول می‌تواند در بخش‌هایی همچون آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد.

از این ورق ها می توان در ساخت کابینت آشپزخانه نیز استفاده کرد و به این ترتیب انواع دکوراسیون بسیار زیبای داخلی را می توان با استفاده از این ورق ها ایجاد کرد و به این ترتیب در بخش های مختلف منزل مانند راهرو می‌تواند کاربرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند.

مرکز توزیع ورق آلومینیوم کامپوزیت آلوباند

مرکز توزیع ورق آلومینیوم کامپوزیت آلوباند ورق کامپوزیت با کیفیت ارزان آلوباند از جمله کامپوزیت ای بسیار پر طرفدار و از برند های مشهور در این زمینه به شمار می رود و این ورق با ابعاد گوناگون آن توسط مرکز توزیع این محصول به مشتریان ارائه می شود و کسانی که مایل به تهیه این ورق هستند می‌توانند از طریق این مرکز نسبت به سفارش این محصولات برای خود اقدام کنند و به این ترتیب بهترین آن را با کمترین قیمتی که امکان دارد به دست آورند.

در این مرکز توزیع نمونه های بسیار متفاوتی از این طرح ها و رنگ های گوناگون به نمایش گذاشته شده است و خریداران می توانند از طریق آن نیاز خود را با حداقل قیمت ممکن تامین کنند علاوه بر این امکان مشاهده نمونه ها از راه دور وجود دارد و به این دلیل می‌توان از مراجعه به این سایت نمونه‌های بسیار مختلفی از این ورق را مشاهده کرد و از بین آنها گزینه های مورد نظر را انتخاب نمود همچنین قیمت روز هر یک از این محصولات نیز قابل مشاهده است و می توان از بین آنها گزینه های مورد نظر را به راحتی انتخاب کرد.

در این مرکز توزیع نمونه‌های بسیار زیبایی همچون ورق کامپوزیت لایت برای ایجاد نماهای زیبا ارائه شده است و خریداران می توانند از بین آنها گزینه های مورد نظر را تنها با چند کلیک انتخاب کنند و به این ترتیب امکان به دست آوردن این محصولات از راه دور با حداقل قیمت ممکن فراهم می باشد.

  • تبلیغات: 
    1. تولید جدیدترین سنگ گرانیت پرتقالی
    2. اعطای نمایندگی آجر لفتون
    3. تایل گچی کناف اصفهان شیراز تهران
    4. خرید بدون واسطه مرغوب ترین سنگ اسلب آباده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.