صادرات ورق کامپوزیت طرح آجر

صادرات ورق کامپوزیت طرح آجر، به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس رونق خوبی دارد. همانطور که می دانید واحدهای فعال در این زمینه تلاش می کنند تا باکیفیت ترین مدل های این ورق ها را برای توزیع در بازارهای خارجی انتخاب کنند و بدین ترتیب حمایت خریداران خارجی را به دست آورند. خوشبختانه این اقدامات مورد استقبال شرکت های خارجی قرار گرفته و رونق خوبی را به این بازار بخشیده است.

صادرات ورق کامپوزیت طرح آجر

تنوع در ابعاد ورق کامپوزیت طرح آجر

تنوع در ابعاد ورق کامپوزیت طرح آجر همانطور که می دانید کامپوزیت ها سازه هایی هستند که از آن ها برای نمادادن به فضای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود. این سازه ها در واقع ورق هایی هستند که از دو لایه تشکیل شده اند. این دو لایه آلومینیومی بوده و هسته آن ها هم یک ماده پرکننده پلاستیکی می باشد. یکی از مهمترین مزیت هایی که ورق های کامپوزیتی دارند، تنوع گسترده ای بوده که در طرح و رنگ آن ها دیده می شود. براین اساس، هر کدام از مشتریان با هر سلیقه ای که باشند، می توانند آن را انتخاب کنند و از مزیت های ویژه ای که داشته بهره مند شوند. ورق کامپوزیت طرح آجر یکی از محبوب ترین مدل های این ورق ها بوده که پس از اجرا یک نمای آجری فوق العاده زیبا را از خود برجای می گذارد.

البته زمانی که از تنوع ورق های کامپوزیتی صحبت می کنیم، باید ابعاد آن را هم در نظر بگیریم و بگوییم خوشبختانه تولید کنندگان ابعاد و سایزهای مختلفی از ورق کامپوزیت طرح آجر را ساخته و آن را روانه بازار نموده اند. تنوع در ابعاد ورق کامپوزیت طرح آجر باعث شده تا متقاضیان خرید آن به راحتی براساس نیاز و شرایط خود به خرید آن اقدام نمایند.

ابعاد استانداردی که برای انواع ورق کامپوزیت تعریف شده، ابعاد 320*125 است. کلیه برندهای تولید کننده ورق کامپوزیت این استاندارد را در طراحی محصولات خود مد نظر قرار می دهند. اما این برندها چندین ابعاد دیگر از این ورق ها را هم می سازند و در کنار آن اقدام به سفارشی سازی ابعاد ورق کامپوزیت خواهند کرد. بنابراین طراحان نما و معماران ساختمانی، بدون دغدغه از خرید و استفاده از ورق کامپوزیت طرح آجر بهره مند خواهند شد. تنها کافیست که ابعاد مورد نظر از این ورق ها را سفارش دهند و از شرکت مربوطه بخواهند که این سایز را برای آن ها تولید کند.

اطلاعاتی راجع به سرعت نصب ورق کامپوزیت

اطلاعاتی راجع به سرعت نصب ورق کامپوزیت در قسمت قبلی یکی از مهمترین ویژگی های ورق کامپوزیت آلومینیومی که همان تنوع گسترده در طرح و رنگ و ابعاد بود را تشریح کردیم. حال می خواهیم به یکی دیگر از این امتیازات اشاره کنیم و آن سهولت و سرعت نصب ورق کامپوزیت است. با توجه به اینکه بسیاری از فعالین در ساخت و سازهای ساختمانی همواره به دنبال محصولی هستند که بتوان آن را با سرعت بالایی اجرا کرد، ورق های کاموزیتی بهترین انتخاب محسوب خواهند شد. اگر نصاب ورق کامپوزیت حرفه ای باشد، نصب این ورق ها به هیچ عنوان زمانبر نخواهد بود.

نصب ورق کامپوزیتی با اندازه گیری محل اجرا آغاز می شود. به این منظور از مترهای لیزری و دوربین استفاده می شود. پس از آن با نرم افزارهای مهندسی نظیر گرافیک، طراحی نما صورت می گیرد و پس از آنکه این طرح نهایی شد، نقشه زیرسازی نمای کامپوزیت اجرا می گردد. پنل های کامپوزیتی که با گذر از مراحلی نظیر برش، خم کاری، شیار زنی و… آماده شده، مونتاژ می گردد و بر روی زیرسازی نصب خواهد شد. این کار با استفاده از پیچ های مخصوص انجام می شود. تا بدین جا که کلیه تکنسین های نصاب ورق کامپوزیت، مشکل خاصی ندارند و این فرایند را در کمترین زمان ممکن پیش می برند. پس از آن نوبت به آب بندی نما می رسد که به این منظور از چسب های سیلیکونی و نوارهای آب بند استفاده می شود. در انتها روکش پلاستیکی پنل های کامپوزیتی کنده شده و طرح توسط دوربین ها و مترهای لیرزی کنترل و خطاهای آن برطرف می شود.

مقاومت های ورق کامپوزیت طرح آجر

مقاومت های ورق کامپوزیت طرح آجر دلایل زیادی وجود دارد که باعث شده بسیاری از افراد از خرید و فروش ورق های کامپوزیت استقبال می کنند. اگر نگاهی به ویژگی های این دست از ورق ها داشته باشیم، متوجه می شویم که این محصولات شاخصهای ارزشمندی دارند و خرید آن ها یک انتخاب ایده آل خواهد بود. یکی از مهمترین مزیت هایی که ورق های کامپوزیت آلومینیومی داشته، مقاومت بسیار بالای آن است. در واقع این مقاومت مهمترین دلیلی بوده که باعث شده دوام و طول عمر بالایی را از این ورق های کامپوزیتی شاهد باشیم.

مقاومت ورق کامپوزیت طرح آجر، در برابر آسیب هایی مانند عوامل جوی در سطح بسیار بالایی است. در واقع زمانی که آن ها را نصب کرده اید، دیگر نباید از بابت برف و باران، باد و حتی تابش مستقیم نور خورشید نگران باشید. چرا که این ورق ها پایداری و استقامت بسیار خوبی را از خود به نمایش می گذارند و هرگز از این موارد آسیبی نمی بینند.

آتش سوزی، مورد دیگری بوده که شما می توانید مقاومت ورق های کامپوزیتی را با آن محک بزنید. در واقع تولید کنندگان می توانند این ورق ها را به صورت نسوز و کندسوز طراحی کنند که در این صورت در برابر آتش سوزی ایمنی بیشتری را از آن ها شاهد خواهیم بود. خوشبختانه انواع ورق کامپوزیت درجه یک، از خاصیت ضد آبی برخوردار است و می تواند کارایی قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

صادر کننده ورق کامپوزیت طرح آجر

صادر کننده ورق کامپوزیت طرح آجر ورق کامپوزیت سفید و ورق کامپوزیت رنگی ساده و طرحدار از محصولاتی پرطرفدار هستند که با ویژگی های جالب توجه خود توانسته اند توجهات همگان را به خود جلب نمایند. بهترین ورق کامپوزیت طرح آجر نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در خارج از کشور هم طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل است که شاهد افزایش رونق صادرات این ورق ها می باشیم.

صادر کننده ورق کامپوزیت طرح آجر، گلچینی از بهترین و درجه یک ترین مدل های این ورق ها را برای عرضه به بازارهای خارجی در نظر گرفته است. این صادر کننده، تنوع زیادی در ارائه نمونه های درجه یک از این ورق ها داشته و بدین ترتیب توانسته همگان را از مزیت های خرید آن بهره مند سازد. شرکت های خارجی از کیفیت و زیبایی این ورق های کامپوزیتی احساس رضایت دارند و همواره به خرید مجدد آن مشتاق می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.