عرضه مستقیم پانل دیوار پوش کامپوزیت

عرضه مستقیم پانل دیوار پوش کامپوزیت با کیفیت مطمئن تضمین شده به دلیل قیمت بسیار ارزان تولیدی تحویل داده به مشتریان ، با استقبال گسترده آنها رو برو شده است. پنل کامپوزیت توانسته بسیاری از چالش های زمانی و کیفی در هنگام ساخت و ساز ساختمان ها را کاهش داد.فروش پانل کامپوزیت در این مجموعه با بهره گیری از فضای وب سایت،بصورت عمده و دسترسی سریع و ارزان قابل انجام است.

عرضه مستقیم پانل دیوار پوش کامپوزیت

پانل کامپوزیتی چه خصوصیاتی دارد؟

پانل کامپوزیتی چه خصوصیاتی دارد؟ طور ساده ، یک پانل کامپوزیت آلومینیومی از دو صفحه آلومینیوم و یک لایه پلاستیکی ( PE) یا معدنی (FR ) که بین آنها روکش شده است تشکیل شده است. عرض یک پانل تا 1600 میلی متر ، طول تا 6000 میلی متر ، ضخامت از 2 تا 6 میلی متر است. هرگونه ساخت و ساز در کشور ما باید با قوانین ساختمانی دقیق مطابقت داشته باشد و همچنین شرایط آب و هوایی سخت و همیشه قابل پیش بینی را در نظر بگیرد. این امر به مصالح نمای نما نیازهای خاصی می بخشد –

هنگام استفاده از پانل های کامپوزیت آلومینیومی برای نمای پرده های تهویه ، عمر مفید آنها بیش از 50 سال است. پانل های کامپوزیت آلومینیومی می توانند درجه حرارت از -50 єC تا + 80 єC را تحمل کنند ، به این معنی که می توان از آنها در شمال و جنوب استفاده کرد.

استفاده از محصولات ساخته شده از مواد کامپوزیت برای نمای تهویه می تواند به طور قابل توجهی ویژگی های عایق صوتی دیوارها را بهبود بخشد. به عنوان مثال ، اگر یک دیوار بتنی سبک با صفحات کامپوزیت آلومینیومی روبرو شود ، عایق صدا دو برابر می شود.

. به طور فزاینده ای ، پانل های کامپوزیت آلومینیومی را می توان در پمپ بنزین ها مشاهده کرد. موادی که پانل های کامپوزیت آلومینیومی از آنها ساخته شده اند عملاً به اثرات اسیدها ، گازها ، روغن ها واکنش نشان نمی دهند ، به این معنی که این ساختارها را می توان برای روبرو شدن اجسام استفاده کرد

پوشش با کیفیت بالا از صفحات کامپوزیت آلومینیومی تضمین می کند که سالها نما در معرض نور آفتاب قرار نمی گیرد ، تحت تأثیرات مضر جو ، ترکیبات گوگرد و سوسپانسیون نمک قرار نمی گیرد.

توزیع کننده پانل دیوار پوش کامپوزیت

توزیع کننده پانل دیوار پوش کامپوزیت

مجموعه ما پخش پانل کامپوزیت دیوار پوش را بصورت اینترنتی و با دسترسی سهل الوصول در حال انجام دادن است و پیگیری نیاز مشتریان حوزه ساخت و ساز را سرلوحه کار خود قرار داده است.

جای تعجب نیست که صفحات کامپوزیت آلومینیومی به طور گسترده ای در تولید انواع ساختارهای تبلیغاتی اصلی و تبلیغات در فضای باز استفاده می شود. علاوه بر این ، این ماده به طور گسترده ای در طراحی گروه های ورودی ، داخلی استفاده می شود ، به عبارت دیگر ، در هر کجا که ظاهر مدرن و کیفیت عالی مورد نیاز است ، به پانل های کامپوزیت آلومینیومی نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.