عرضه کننده پانل كامپوزيت ديوار پوش

استفاده از انواع دیوارپوش ها با متریال های مختلف امروزه بسیار پر رنگ شده است. رنگ های روغنی یا پلاستیکی، انواع کاغذ دیواری ها، انواع دیوارپوش های سنگی و چوبی و همچنین پنل های سه بعدی همگی نقشزیبا سازی محل زندگی را بازی می کنند اما در این میان پانل كامپوزيت ديوار پوش یکی از انواع بسیار پرطرفدار و جدید دیوارپوش می باشد که علاوه بر نصب راحت و مقاوت بیشتر، زیباتر نیز هست.

عرضه کننده پانل كامپوزيت ديوار پوش

راهنمای خرید صفحات کامپوزیتی مقاوم

راهنمای خرید صفحات کامپوزیتی مقاوم شاید تکلیفتان با متریال های چوب یا پلاستیک روشن باشد، اما از خودتان بپرسید که متریال کامپوزیت چیست و چه جنسی دارد؟ کامپوزیت همانطور که از اسمش نیز پیداست، نوعی متریال ترکیبی می باشد. به طور خیلی کلی به ترکیب ماکروسکوپی دو یا چند ماده مجزا که سطح مشترک مشخصی بین آن‌ها وجود داشته باشد، کامپوزیت گفته می‌شود. تکنولوژی ساخت ورق های کامپوزیت دارای مزیت هایی ست که موجب استفاده ی بسیار کارآمد آن ها در صنعت ساختمان شده است و دیوارپوش کامپوزیت نیز در واقع یکی از این کاربردهاست. فروش پانل کامپوزیتی با توجه به انواع بسیار مختلفی که دارد و در فرم ها و طرح های مختلفی که تولید می شوند، انجام می گیرد.

اولین چیزی که در انتخاب صفحات و ورقه های کامپوزیت آلومینیومی باید مورد بررسی قرار دهید بودجه شما و مقدار هزینه ایی است که می خواهید بابت قیمت ورق کامپوزیت بپردازید. علاوه بر قیمت ورق کامپوزیت بهتر است تا شرایط آب و هوای منطقه ی خود را نیز بررسی کنید اگر در محل زندگی شما تند باد و طوفان های شدید وجود دارد بهتر است تا در انتخاب نوع صفحات و ورقه های کامپوزیت بیشتر دقت کنید. طراحی و ظاهر صفحات کامپوزیت آلومینیومی نیز از دیگر عواملی است که باید مورد بررسی قرار دهید بهتر است در انتخاب شکل ظاهری ورقه های کامپوزیت از یک طراح با سلیقه کمک بگیرید. وزن نهایی ورقه های کامپوزیت آلومینیومی حدود 2.5 پند در هر متر مربع است. این مقدار در مقایسه با سایر مصالح بسیار سبک تر است و از ماندگاری بیشتری نیز برخوردار می باشد. علاوه بر این موارد، نکات دیگری نیز در انتخاب ورق کامپوزیت آلومینیومی بسیار موثر هستند که از جمله می توان به شرکت ارائه دهنده خدمات نصب، رنگ ورق کامپوزیت آلومینیومی، مقدار مقاومت در برابر آتش سوزی و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که ورقه های کامپوزیت آلومینیومی برای محیط زیست مضر نیستند.

انواع کاربرد های پانل کامپوزیتی دیوار پوش

انواع کاربرد های پانل کامپوزیتی دیوار پوش دیوارپوش های کامپوزیتی در ابتدا بسیار ساده بودند و تنها شامل طرح براق آلمینیومی با طیف رنگی متنوع می شدند. اما امروزه با پیشرفت روزافزون در فناوری ساخت مصالح ساختمانی، شاهد تولید و عرضه ی انواع دیوارپوش کامپوزیت طرح دار نیز می باشیم. به عنوان مثال انواع دیوارپوش کامپوزیتی طرح چوب، انواع دیوارپوش کامپوزیت طرح سنگ، انواع دیوارپوش کامپوزیت طرح آجر، دیوارپوش کامپوزیتی طرح سنگ و چوب، دیوارپوش کامپوزیت طرح آجر و آنتیک، دیوارپوش کامپوزیت مدرن و همچنین انواع دیوارپوش کامپوزیت با پوشش خش دار، نمونه هایی از دیوارپوش های کامپوزیتی طرح دار هستند که بسیار هم پرطرفدار می باشند.

از دیوارپوش های کامپوزیت بر روی هر دیواری که برای این منظور مناسب باشد می توان استفاده نمود. به عنوان مثال ممکن است بخواهید که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون اداری، طراحی داخلی مطب، طراحی داخلی رستوران و یا حتی طراحی داخلی شرکت، یک یا چند دیوار را به سلیقه خودتان و با توجه به سایر عناصر طراحی به کار رفته در فضا، با دیوارپوش کامپوزیت دیزاین کنید. به عنوان مثالی دیگر، دیوارپوش کامپوزیتی طرح سنگ یا طرح آجر برای دیوار پشت تلویزیون و یا دیوارپوش کامپوزیتی طرح چوب برای دیوار پشت تخت خواب در اتاق مستر را می تواند دو نمونه از رایج ترین نمونه های پرکاربرد دیوارپوش کامپوزیتی دانست.

استفاده از پانل کامپوزیت در دکوراسیون داخلی

استفاده از پانل کامپوزیت در دکوراسیون داخلی ورق کامپوزیت علاوه بر استفاده برای نمای کامپوزیت ساختمان جلوه بسیار زیبایی رانیز به نمای ساختمان می دهد می توان از کامپوزیت در دکوراسیون داخلی ساختمان نیز استفاده نمود. در حال حاضر بسیاری از ما از تاثیرگذاری فضای زندگی و کار بر روی ایجاد آرامش و راندمان کاری با خبر هستیم و نمی توانیم اثرات دکوراسیون داخلی را نادیده بگیریم. نوع نور پردازی و مبلمان تا دیوارپوش و کفپوش ساختمان تاثیر شگرفی بر روی فضای زندگی و یا محیط کاری دارد. یکی از مواردی که در دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه دارد، استفاده از ورق کامپوزیت در دکوراسیون داخلی منزل می باشد که در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. با استفاده از ورق کامپوزیت می توانید دکوراسیونی تلفیقی از دکوراسیون کلاسیک و مدرن را ایجاد کنید. ورق کامپوزیت که برای طراحی داخلی استفاده می شود ورق کامپوزیت Interior نام گرفته است که با ورق کامپوزیت که برای نمای کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت می باشد.

ورق کامپوزیت علاوه بر داشتن سطحی صاف و یکنواخت دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد که از آن جمله می توان به منعطف بودن ورق کامپوزیت و وزن پایین، نحوه نصب ورق کامپوزیت که بسیار آسان و سریع می باشد و قابلیت شستشوی بالا و عایق بودن ورق کامپوزویت در برابر گرما وسرما و سر و صدا اشاره نمود. همچنین با قیمت پایینی که ورق کامپوزیت دارد شما می توانید زیبا ترین و متنوع ترین تغییرات را در فضای خانه خود ایجاد نمایید. حمل و نقل آسان ورق کامپوزیت برای از دیگر خصوصیات قابل توجه این دیوار پوش تزئینی می باشد. ورق های کامپوزیت طرح دار برای دیوارپوش و یا بین کابینتی استفاده می شود عبارتند از طرح چوب، طرح آجر، طرح بامبو، طرح سنگ و بسیاری دیگر از طرح ها که برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب می باشند.

خرید مستقیم پانل كامپوزيت ديوار پوش

خرید مستقیم پانل كامپوزيت ديوار پوش خرید پانل کامپوزیت از طریق تولیدکننده های مستقیم، فروشگاه های لوازم دکوراتیو ساختمان و برخی از دفاتر معماری و طراحی داخلی امکان پذیر است. بهتر است که اجرا و نصب دیوارپوش کامپوزیتی را به یک نصاب حرفه ای و با تجربه بسپارید. چرا که آن ها به دلیل داشتن تجهیزات و تجربه ی زیادی که در نصب پنل ها دارند، این کار را به درستی و با ظرافت بیشتری انجام می دهند. معمولا تولید کننده پانل کامپوزیت در زمان عرضه اعلام می کنند که تیم اجرا و نصب هم دارند و اغلب فرآیند اجرای دیوارپوش را خودشان به عهده می گیرند.

عرضه کننده پانل کامپوزیت با فراهم کردن روش خرید آنلاین این امکان را برای مشتری فراهم نموده است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش آنلاین شاپینگ ها، بسیاری از تولیدکنندگان به طور مستقیم اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود نیز می کنند. خرید اینترنتی به دلیل مزیت هایی که دارد، امروزه طرفداران خودش را نیز دارد. به عنوان مثال امکان تماشای مدل ها و طرح های بسیار متنوع در کم ترین زمان و همچنین مقایسه ی قیمت ها و مشخصات محصول چندین فروشنده به طور همزمان، از مزیت های خرید اینترنتی دیوارپوش کامپوزیتی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.