عمده فروشی ورق کامپوزیت آلوباند هفت رنگ

ورق کامپوزیت آلوباند هفت رنگ یک نوع پانل کامپوزیت فلزی است که از دو لایه پوسته فلزی مانند آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، مس، روی، تیتانیوم و غیره تشکیل شده است که یک هسته دارای درجه آتش سوزی را در یک فرآیند هم اکستروژن مداوم سازی می کند.

یکی از مهم ترین نکاتی که در تولید این صفحات باید رعایت شود این است که آسیب جدی به محیط زیست وارد نمی کنند و تا حد امکان قابل بازیافت هستند و همچنین خواص فوق العاده این ماده الهام بخش فرد را تقویت می کند و طیف جدیدی از راه حل ها را به معماری ارائه می دهد.

عمده فروشی ورق کامپوزیت آلوباند هفت رنگ

ضخامت های ورق کامپوزیت آلوباند

ضخامت های ورق کامپوزیت آلوباند ضخامت های ورق کامپوزیت آلوباند به طور معمول در اندازه های 4 و 5 میلی متر عرضه می شود و همچنین سبک وزن و در عین حال بسیار سفت و مسطح و در نتیجه گزینه ای اقتصادی برای نمای ساختمان با کیفیت بالا و روکش داخلی است.

مقاومت در برابر آب و هوا همراه با مقادیر بالای آکوستیک، حرارتی و آتش نشانی. انتخاب گسترده ای از رنگ های جامد، فلزی، گرانیتی، روکش و رنگ آفتاب پرست و همچنین بسیار چکش‌خوار به شکل‌ها انعطاف‌پذیری می‌دهد و آن را به یک پانل همه کاره برای دستیابی به راه‌حل‌های طراحی پیچیده تبدیل می‌کند. این نوع کامپوزیت چهار نوع رنگ، رنگ های جامد، رنگ های فلزی، رنگ های درخشان و سری فلزی چوب سنگی است. همه رنگ ها پوشش فلوئوروکربن تولید شده هستند. رنگ‌های سفارشی نیز در صورت درخواست با حداقل مقدار برای تمام تکمیل‌ها در دسترس هستند.

این نوع متریال به ویژه برای ترمیم و ساخت انواع مختلف پنل ها و همچنین بازسازی آنها طراحی شده است و راه حل هایی را ارائه می دهد که می تواند با تمام زمینه های معماری سازگار شود. از آن جایی که به کارگیری این نوع آلومینیوم بعنوان یک عنصر رایج در پوسته زمین است که در حالت طبیعی خود در بسیاری از سیلیکات ها موجود می شود و از ماده معدنی معروف به بوکسیت استخراج می شود، سنگی کم تحرک با محتوای آلومینیوم بالا می باشد.

خواص فنی ورق کامپوزیت آلوباند

خواص فنی ورق کامپوزیت آلوباند پانل کامپوزیت متشکل از دو ورقه پوششی آلومینیومی و یک هسته پلیمری پر شده با مواد معدنی است و همچنین از یک ورق کامپوزیت به طور معمول از چند ورق آلومینیوم و یک هسته پایه خاص داخلی تشکیل شده است که باعث می شود بار معدنی را در خود نگه دارد.

روکش‌های جامد همگن هستند و به سختی تغییرات خود را با تابش نور متحمل می‌شوند. آنها احساس استحکام را به نما می دهند و به راحتی با سایر پرداخت ها ترکیب می شوند.رنگ‌های متالیک، بسیار شبیه به رنگ‌های مورد استفاده در بخش خودروسازی، با توجه به تابش نور خورشید، سایه خود را تغییر می‌دهند و برای نماهای بزرگ و پروژه‌های برجسته بسیار محبوب هستند.

پانل کامپوزیت توسط یک سلسله مراحل ساخت و ساز و لایه‌گذاری پیوسته تولید می‌شود که در آن ورقه‌ای از موادی که هسته را تشکیل می‌دهد بین دو ورق آلومینیومی که همزمان باز می‌شوند اکسترود و فشرده می‌شود. در نهایت، صافی مواد فشرده و کامل می شود و یک ورقه محافظ اعمال می شود.

همانطور که گفته شده این نوع کامپوزیت بیشترین کاربرد آن در نماهای تهویه‌دار است، نوعی سیستم پوشش چند لایه که به دلیل رفتار حرارتی که نما به دست می‌آورد، به دلیل کارایی آن در حل عایق ساختمان‌ها برجسته است.

این نوع کامپوزیت توانایی به کارگیری به عنوان نمونه ای از تطبیق پذیری زیاد آن که ما می توانیم آن را هم در کارهای جزئی و هم در فضای داخلی، ترکیب شده با مواد دیگر برای پوشش مناطق خاصی از نما یا به عنوان عنصر اصلی در دگرگونی های پیچیده پیدا کنیم.

بسته به ترکیب هسته معدنی داخلی پانل کامپوزیت، ویژگی های مناسبی خواهد داشت. به عنوان مثال، در هنگام آتش سوزی یا چکش خواری خاصی از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود که در ایجاد دگرگونی های خلاقانه در نما جنبه بسیار مفیدی دارد.

خواص مکانیکی ورق کامپوزیت آلوباند

خواص مکانیکی ورق کامپوزیت آلوباند به عنوان یک فلز، چگالی کم و مقاومت در برابر خوردگی، علاوه بر رسانایی خوب، آن را به عنصری فوق العاده مفید برای بسیاری از فرآیندهای صنعتی تبدیل کرده است و همچنین از زمانی که این نوع ورق کامپوزیت طرحدار آلومینیومی را در بخش ساخت و ساز آغاز کرد، ویژگی های آن تا این زمانی که به یک محصول بسیار قابل تغییر تبدیل شد که اشکال مختلف مونتاژ، رنگ ها، دگرگونی ها و کاربردها را می پذیرد، بهبود یافته است که دارای خواص مکانیکی زیادی می باشد که عبارتند از:

ثبات ابعادی

به عنوان یک ماده، کامپوزیت تغییر شکلی در ابعاد خود ایجاد نمی کند، به این معنی که ماده در هر اندازه ای که دارد بدون از دست دادن خواص خود پایدار می ماند…. تنوع بافت ظاهری … طیف گسترده ای از پرداخت ها که پانل کامپوزیت اجازه می دهد، تطبیق پذیری زیبایی شناختی زیادی به آن می دهد. پانل کامپوزیت از نوع جامد گرفته تا بافت آینه ای یا چوبی، تقریباً با هر نوع پروژه ای سازگار است.

خوردگی

این نوع کامپوزیت در برابر خوردگی مقاوم و قابل بازیافت بود. این ویژگی‌های خارق‌العاده، معماران، طراحان و سازندگان را نه تنها در آن زمان بلکه حتی اکنون متقاعد کرد و همچنین یک نوع ابتکاری از کامپوزیت آلومینیومی به عنوان یک ترکیب مواد که سبک، سفت و سخت، بسیار آسان شکل می‌گرفت.

بازیافت

ورق کامپوزیت اصل در هیچ نقطه ای از چرخه عمر خود مواد خطرناک برای محیط زیست را آزاد نمی کنند. پس از چندین سال استفاده، آنها کاملاً قابل بازیافت باقی می مانند و می توانند به چرخه مواد بازگردانده شوند. الزامات دستورالعمل های انرژی فعلی را می توان به راحتی با و یک نمای عقب تهویه شده برآورده کرد.

این ظرفیت تبدیل پانل کامپوزیت آلومینیومی به آن تطبیق پذیری مثبت می دهد تا برای ساخت طرح های مخاطره آمیز و خلاقانه استفاده شود.همچنین آن را به یک ماده ایده آل برای ترکیب و ساختن قسمت های نما تبدیل می کند که با سایر مواد غیرممکن است.

مرکز سفارش ورق کامپوزیت آلوباند

مرکز سفارش ورق کامپوزیت آلوباند در این مجموعه با بکارگیری دستگاه های پیشرفته روز دنیا محصولی با کیفیت ساخت بالا و استانداردهای خلاقانه در تولید ورق کامپوزیت استیل و ورق کامپوزیت طلایی در این محصولات به کار رفته است. محصولاتی که برای استفاده در نما تولید می شوند دارای سطحی بسیار صاف و صاف، تنوع رنگی بالا، شکل پذیری مناسب و اندازه دقیق می باشند.

ما مواد اولیه محصولات خود را تحت کنترل مناسب بر اساس سیستم تضمین کیفیت از خطوط پوشش تا خطوط اصلی پیوسته تولید می کنیم. ماموریت ما برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به موقع با قیمت مناسب و همچنین محصولات و خدمات ما را به انتخاب اصلی برای ذینفعان ما در سراسر جهان تبدیل می کند. ما از طریق نوآوری مداوم و تعهد به تحقیق و توسعه با نیروی کاری بسیار متعهد به این امر دست خواهیم یافت.

  • تبلیغات: 
    1. صادرات کاشی و سرامیک رفسنجان درجه یک
    2. تولیدی کاشی و سرامیک حیاط
    3. مدل سرامیک دیوار پذیرایی | مرکز توزیع و صادرات کاشی و سرامیک
    4. پخش کلی میلگرد 32 آجدار A3 مرکب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.