فروش ورق کامپوزیت ALPOLIC

آنچه در این مطلب قصد داریم پیرامون آن به تفصیل صحبت کنیم ویژگی‌ های ورق کامپوزیت عمده، ورق کامپوزیت با کیفیت، ورق کامپوزیت صادراتی بهترین طرح ورق کامپوزیت ALPOLIC می باشد. در بخش بعدی، ابتدا انواع مدل های ورق کامپوزیت را معرفی می کنیم و در ادامه آن، مشخصات و توصیفات ورقه های کامپوزیت کارآیی آنها و هدف از استفاده از این ورقه ها را مد نظر قرار می‌ دهیم. پس از آن، مشخصات کلی ورقه های کامپوزیت را مطرح می‌ کنیم و در پایان، بازار پخش این محصول را مورد بحث و بررسی قرار می‌ دهیم. لازم به ذکر است که فروش ورقه کامپوزیت ALPOLIC را آن دسته از پایگاه‌ های اینترنتی معتبری که فروشنده این محصول به شمار می‌ روند بر عهده دارند و آن را به شیوه عمده در اختیار خریداران خود قرار می‌ دهند.

فروش ورق کامپوزیت ALPOLIC

انواع مدل های ورق کامپوزیت

انواع مدل های ورق کامپوزیت

قبل از این که پیرامون انواع مدل های ورق های کامپوزیت صحبت کنیم لازم است ابتدا در مورد این که این ورق ها چه ماهیتی دارند و برای چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرند سخن بگوییم.

ورق های کامپوزیت معمولاً برای نمای ساختمان به کار برده می شوند و ورق هایی از جنس آلومینیوم می باشند. این ورق ها در رنگ های متعددی تولید شده و روانه بازار می گردند. برخی از آنها چند لایه بوده و برخی تنها دو یا سه لایه دارند.

این ورق ها از مواد مختلفی تشکیل می‌ شوند و گاهی اوقات چندین لایه اضافه در میان دو لایه اصلی آلومینیومی آن قرار می‌ گیرد تا کیفیت و عملکرد ورق به همان نسبت افزایش یابد.

افزون بر آن چه گفته شد، باید گفت ورق های کامپوزیت می‌ توانند به صورت طرح دار، ساده، رنگی، سفید، شطرنجی و نظایر آن باشد. در واقع، اگر قرار باشد در مورد مدل های مختلف ورق های کامپوزیت صحبت شود، آنچه به آن اشاره کردیم در حقیقت به نوعی انواع مدل های متنوع این ورق ها به شمار می رود.

لازم به ذکر است نوع طرح دار ورق های آلومینیومی کامپوزیت ممکن است دارای طرح برجسته باشد و یا آن که طرح آن به نوعی در نور خود را منعکس کند، اما الزاماً برجسته نباشد. همچنین نوع طرح‌ دار آن معمولاً بر روی ورق های رنگی اعمال می گردد و الگوهای طرح های مختلف را در اصل می‌ توان روی ورقه های رنگی آلومینیومی کامپوزیت مشاهده نمود.

همه چیز در مورد ورق کامپوزیت

همه چیز در مورد ورق کامپوزیت

مزایای برتر ویژگی های شاخص ورق كامپوزيت آلومینیوم موجب شده تا در مدت کوتاهی این محصولات مورد توجه طراحان و کارفرمایان قرار گیرد و در مدت زمان کوتاهی استفاده از آن در نمای ساختمان افزایش یابد.

تنوع در طراحی و رنگ بندی، شکل پذیری، سبک بودن، سرعت بالا در نصب و قیمت نسبتا پایین از مزایا و ویژگی های برتر ورق کامپوزیت آلومینیوم به شمار می رود. مهم ترین مزیت و ویژگی نمای کامپوزیت آلومینیوم نسبت به سایر متریال هایی که در نما سازی استفاده می شوند سبک بودن آن است.

وزن یک مترمربع ورق ها حدود ۶ تا ۸ کیلوگرم می باشد که در مقایسه با سایر متریال های موجود و مورد استفاده برای نمای ساختمان بسیار کمتر است.

در مورد ویژگی ها و مشخصه های بارز و برجسته ورق های کامپوزیت در بخش بعدی به صورت کاملاً طبقه بندی شده صحبت کرده‌ ایم اما در این بخش اگر بخواهیم نکاتی بسیار کلیدی را در مورد ورق های کامپوزیت مطرح کنیم، علاوه بر آنچه پیش تر به آن اشاره کردیم، باید بگوییم این ورق ها بسیار مقاوم در برابر انتقال صوت، فرسایش ساختمان و نفوذ آب باران به داخل ساختمان می باشد.

در واقع، نوعی آب بندی و عایق آکوستیکی در لایه‌ های مختلف آلومینیومی این ورقه ها وجود دارد که از نفوذ آب باران به داخل ساختمان جلوگیری کرده و همچنین از انتقال و ورود و خروج صوت از داخل ساختمان به خارج از آن و بالعکس ممانعت به عمل می‌ آورد. ضمن این که در برابر فرسایش بسیار مستحکم و مقاوم است.

مشخصاتی کلی از ورق کامپوزیت

مشخصاتی کلی از ورق کامپوزیت

در خصوص مشخصات کلی ورق های کامپوزیت باید چنین اذعات داشت که این ورق ها دارای مزیت هایی هستند که برتری این ورق ها به دلیل برخورداری از این مزیت ها در مقایسه با سایر متریال هایی که مورد استفاده در نمای ساختمان می باشد سبب شده تا مشخصات کلی این نوع ورق ها به مزایای آنها مربوط شود.

در ادامه، این مشخصات که در حقیقت به نوعی مزیت ورق های کامپوزیت می باشد را مطرح می‌ کنیم.

۱. سبک بودن

ورق های کامپوزیت دارای وزن بسیار کم یعنی در حدود ۶ تا ۸ کیلوگرم در هر مترمربع می باشند. این وزن در مقایسه با سایر نماهای ساختمانی همچون سنگ، شیشه، آجر و سیمان به مراتب کمتر است.

۲. انعطاف پذیری

انعطاف پذیری و شکل پذیر بودن ورق های کامپوزیت از ویژگی های بسیار عالی این محصولات به حساب می آید. با این ورق ها محدودیتی در طراحی و اجرا وجود ندارد. طراحان می توانند طرح های پیچیده و خاص را طراحی کرده بدون آن که نگران اجرا شدن آن باشند.

۳. تنوع در طرح و رنگ

ورق های کامپوزیت در طرح های متنوعی نظیر سنگ، چوب، آینه و نظایر آن تولید می شوند. از نظر طیف رنگی این ورق ها، می توان گفت در واقع هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و در رنگ های بسیار متنوع که اغلب به رنگ روشن می باشند تولید می شوند.

۴. قابلیت تعویض پنل ها

با توجه به این که پنل های کامپوزیت به صورت جداگانه نصب می شوند، در صورت بروز مشکل در نما، هر پنل به شیوه جداگانه قابل تعویض یا تعمیر می باشد.

بازار پخش ورق کامپوزیت ALPOLIC

بازار پخش ورق کامپوزیت ALPOLIC

بازار پخش ورق کامپوزیت ALPOLIC به دلیل برخورداری این محصول از کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع در طراحی، مدل و رنگ بندی بسیار پر رونق بوده و با سود اقتصادی فراوانی همراه می باشد.

ضمن این که ورق های کامپوزیت به دلیل آن که قابلیت نصب بسیار آسان و سریعی دارند و همچنین به دلیل دارا بودن ویژگی‌ هایی که پیش‌ تر به آن اشاره کردیم در مقایسه با سایر متریال ها و موادی که برای نمای ساختمان مورد استفاده واقع می‌ شوند مزایای بالاتری داشته و به نوعی بر آنها برتری دارند، بسیار پر فروش بوده و همراه با منفعت اقتصادی بالایی برای تولید کنندگان، فروشندگان و توزیع‌ کنندگان عمده و غیر عمده این محصول هستند.

پایگاه اینترنتی کنونی یکی از مراکز عرضه و توزیع بهترین ورق های کامپوزیت از این نوع با نازل ترین قیمت به شمار می رود.

  • تبلیغات: 
    1. بروز ترین مدلهاي كاشي و سرامیک آشپزخانه بين كابينت
    2. بازار فروش کفپوش منازل
    3. خط تولید ورق آلومینیوم ضخیم
    4. خرید کاشی دیوار پذیرایی حافظ درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.