فروش ویژه ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت یکی از پرمصرف ترین ابزار برای روکش کردن چوب ها می باشد . ورق کامپوزیت طرح چوب به علت طرح بسیار زیبا ، پرمصرف بوده و استفاده از ورق کامپوزیت بسیار چشمگیر و زیبا می باشد و ماندگاری چوب را بالا می برد و امکان نصب این محصول بر روی تمامی سطوح ان را بسیار پرفروش کرده است. فروش ویژه این محصول در فروشگاه های معتبر با تنوع بالا انجام می گیرد.

فروش ویژه ورق کامپوزیت طرح چوب

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت این ورق ها زیبایی فوق العاده چشمگیری دارند به همین دلیل نسبت به چوب کاربرد بیشتری پیدا کرده اند زیرا تنوع طرح آن بسیار زیاد می باشد. این ورق ها از نظر زیبایی بسیار بهتر از چوب می باشند. یکی از ویژگی های بسیار خوب این ورق ها مناسب بودن قیمت آن نسبت به چوب می باشد زیرا بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و جایگزین خوبی برای چوب است.

این ورق ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل یا خرابی بدون هزینه تعمیر می گردد. ورق کامپوزیت جدید کاملا ضدآب بوده و در برابر باران و آب مقاومت بالایی دارد. این ورق ها به راحتی تمیز شده و قابل دستمال کشیدن می باشند و نیاز به نگهداری در شرایط ویژه و خاصی ندارد. این ورق ها دارای سوراخ نبوده و جایی برای عبور حشرات و حیوانات موذی ندارند. ورق های کامپوزیت عایق خوبی برای صدا هستند و کسانی که به صدا حساس هستند اذیت نمی شوند.

این ورق ها امکان نصب روی همه سطوح را دارند و از ورود خاک و گرد و غبار جلوگیری می کند، هم چنین تابش آفتاب به این ورق ها باعث خرابی، پوسیدگی و رنگ پریدگی آن ها نشده و تغییری در ظاهر و کیفیت آن ایجاد نمی کند. نصب ورق های کامپوزیت بسیار آسان بوده و نیازی به چندین نیروی متخصص نمی باشد، هم چنین وزن آن بسیار سبک می باشد. دوام و قیمت این ورق ها نسبت به سایر ابزار عایق بسیار مناسب است.

ورق های کامپوزیت دچار تغییرات و دگرگونی های ظاهری نمی شوند و در طی سالیان چهره و کارایی خوب خود را همواره حفظ می کنند. این ورق های عایق بسیار خوبی برای نور، آب و باران هستند به همین دلیل استفاده آن در نواحی پر باران و شمال کشور هم مانعی ندارد‌، هم چنین در تهیه و تولید ورق های کامپوزیت از درجه یک ترین مواد استفاده می شود و کیفیت بالا برای اولید کنندگان امری بسیار مهم و ضروری به شمار می رود. انواع ورق کامپوزیت با کیفیت ها و رنگ بندی های متنوع و جذاب در بازار موجود می باشد

بیان نحوه تولید ورق کامپوزیت

بیان نحوه تولید ورق کامپوزیت موارد زیادی در ساخت این ورق ها نقش دارند. برای تولید این عایق، ورق های یکدست و باکیفیت بالا را تهیه کرده و روکش می کنند. سطح این ورق ها باید از هر ناهمواری و کثیفی پاک باشد. بعد از انجام روکش بدون هرگونه آسیب و آلودگی ورق را داخل کوره قرار داده تا به خوبی شکل گیرد و ورق و روکش بهم بچسبد.

مرحله بعد از چسباندن و در کوره قرار دادن ورق ها جداسازی آن ها می باشد، در این مرحله ورق ها به وسیله چسبی بسیار قومی و محکم به هم چسبانده می شوند و بعد از انجام این مراحل ورق ها در سایز ها و اندازه های مختلف برش خورد و مطابق با اندازه های استانداردی در طول، عرض و ارتفاع خاصی برش خورده و وارد بازار می شوند.

عرضه کننده ورق کامپوزیت طرح چوب

عرضه کننده ورق کامپوزیت طرح چوب عرضه کنندگان ورق های کامپوزیت طرح چوب این ورق ها را با کیفیت های متنوع وارد بازار می کنند، هم چنین این ورق ها در طرح ها و اندازه های مختلف به خارج از کشور صادر می شود‌ و صادرات ورق کامپوزیت به طور گسترده انجام می شود. عرضه کنندگان این ورق سعی می کنند باکیفیت ترین و بهترین ورق ها را وارد بازار کنند و به دست مشتریان عزیز برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.