فریم عینک طبی ورزشی میتواند شما را به تمام آرزو هایتان برساند

اگر بالای 40 سال سن دارید و پیرچشمی دارید، فریم عینک طبی ورزشی پیشرونده عمومی یا دو کانونی معمولا بهترین انتخاب برای عینک کامپیوتر نیستند چرا که خستگی چشم و ناراحتی ناشی از استفاده از رایانه، تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های دیجیتال هستند.

این به این دلیل است که این لنزهای چند کانونی بخش بزرگی از لنز را ندارند که به فاصله “متوسط” که معمولاً برای مشاهده رایانه ها و دستگاه های دیجیتال استفاده می شود اختصاص داده شده است.

راه حل بهتر، یک جفت عینک کامپیوتر جداگانه با لنزهای تک دید است که به طور خاص برای این فاصله دید متوسط ​​تجویز شده است، یا لنزهای پیشرونده تخصصی “دفتر” یا “کامپیوتر” که بزرگترین بخش لنز را برای این فاصله طراحی شده است.

در برخی موارد، اگر پیرچشمی دارید، لنزهای سه کانونی برای کار با کامپیوتر به خوبی کار می کنند – به خصوص اگر بتوانید هنگام کار با رایانه، اتاق را به وضوح ببینید.

عینک

متخصص مراقبت از چشم شما می تواند به شما کمک کند تا بر اساس نیازهای بصری خود بهترین طرح را برای عینک کامپیوتر انتخاب کنید.

هر طرح عدسی که انتخاب می کنید، عینک کامپیوتر شما باید دارای پوشش ضد انعکاس باشد. پوشش AR انعکاس های منحرف کننده را در لنزهای شما از بین می برد که می تواند خطر خستگی چشم دیجیتال را افزایش دهد.

همچنین لنزهای فتوکرومیک را برای عینک کامپیوتر خود در نظر بگیرید و این لنزهای حساس به نور از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند و همچنین محافظت کافی در برابر نور آبی مرئی پرانرژی بالقوه خطرناکی که توسط رایانه ها و دستگاه های دیجیتال ساطع می شود را فراهم می کند.

اگر از دو کانونی استفاده می‌کنید ، ممکن است متوجه شوید که – مگر اینکه چیزی که می‌خوانید در دامان شما باشد – باید در تمام طول روز سر خود را به عقب برگردانید تا از ناحیه خواندن در پایین لنز استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.