قیمت انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم آلپولیک

ورق کامپوزیت آلومینیم آلپولیک که بسیاری از طراحان و کارفرمایان از آن استفاده می کنند و بیشترین کاربرد آن در نمای ساختمان می باشد با توجه به این که در طرح های و رنگ های متنوعی وجود دارد و هم چنین وزن بسیار سبکی دارد که باعث می شود نصب آن با سرعت بسیار خوبی انجام شود در نتیجه قیمت ورق کامپوزیت نیز بسیار مناسب می باشد که از مزایای این محصول می باشد برتری این محصول به سایر متریال های استفاده شده در نمای ساختمان بیشتر به دلیل وزن سبک آن می باشد.

قیمت انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم آلپولیک

ویژگی بهترین نوع ورق کامپوزیت

ویژگی بهترین نوع ورق کامپوزیت بهترین نوع ورق کامپوزیت با توجه به این‌ که نوع موادی که در هسته آن به‌کار رفته باشد متفاوت می‌باشد در واقع با توجه به این‌ که درخواست‌ها برای خرید این محصول بالا رفته‌ است باید در بازار عرضه و تقاضا نوع باکیفیت‌ تر آن از سوی تولیدکنندگان وارد شود.

در گذشته این ورق‌ ها از مواد پلی‌ اتیلنی تشکیل می‌شدند که در نتیجه در برابر آتش‌ سوزی هیچ‌گونه مقاومتی نداشتند که این‌ موضوع باعث می‌شد که فاجعه‌ های بزرگ مانند آتش‌سوزی در ساختمان‌ های بلند مرتبه زیاد به وقوع بپیوندد.

همچنین این ورق‌ها با ضخامت‌ های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند که از فاکتورهای مهم در تعیین نوع ورق این می‌باشد که ضخامت آن‌ها مناسب باشد و کیفیت ورق نیز بالا باشد.

لازم به ذکر می‌باشد که ورق‌ های کامپوزیتی که در ساخت آن از مواد پلی‌ اتیلن استفاده‌ شده باشد همان‌ طور که ذکر شد به دلیل مقاومتی که ندارند در ساختمان‌های بلند مرتبه نباید استفاده شوند و از ورق‌های کامپوزیت ضد حریق به‌ جای آن‌ها باید استفاده کرد.

نحوه تولید انواع ورق کامپوزیت

نحوه تولید انواع ورق کامپوزیت در اولین مرحله تولید ورق کامپوزیت باید آماده‌سازی را انجام داد به این صورت که پنل های همواری که به وسیله اسینلس استیل روکش می‌شوند آماده می‌شوند بعد از آن ورق‌های آلومینیومی که دریافت شده‌اند اثر گونه گرد و غبار و ناخالصی زدوده می‌شوند درنهایت نواری از اکسید را روی ورق قرار می‌دهند تا چسبندگی ورق بالا برود.

در مرحله بعد ورق‌های کامپوزیت را طی تجهیزات دقیقه‌ای روکش می‌کنند بعد از آن نوبت به تولید کامپوزیت می‌رسد که ابتدا باید جداسازی انجام شود در این‌جا خط تولید اتوماتیک گرمایی یک پانل را صاف می‌کند و باعث می‌شود که قدرت آن نیز افزایش یابد در این مرحله دو پانل آلومینیومی جلویی و پشتی به کمک یک چسب قوی به هم دیگر چسبانده می‌شوند.

در آخرین مرحله که صیقل دهی می‌پاشد تولید ورق به اتمام می‌رسد و از نظر طول،عرض و قطر با استانداردهای مربوط مطابقت پیدا می‌کند در این‌جا از پلی‌اتیلن که وزن کمی دارد به‌عنوان ماده اولیه به کار برده می‌شود تا وزن پانل را پایین بیاورد فروشندگان نیز اقدام به عرضه ورق کامپوزیت با کیفیت های گوناگون که برای نماهای زیادی از قبیل مغازه‌ها، نمایندگی خودروها و … جزو سبک‌ ترین و اقتصادی‌ ترین نمای مورد استفاده می‌باشد می کنند.

صادرات عمده ورق کامپوزیت آلومینیوم آلپولیک

صادرات عمده ورق کامپوزیت آلومینیوم آلپولیک صادرات ورق کامپوزیت معمولاً به کشورهای توسعه‌ یافته بیشتر انجام می‌شود و امروزه یکی از نماهای پرطرفدار محسوب می‌شود که به‌ لحاظ اقتصادی نیز بسیار به‌ صرفه می‌باشد.

برای کسانی که می‌خواهند این ورق‌ها را برای نمای ساختمان خود به کار ببرند باید به عوامل مختلفی مانند نوع ورقی که برای ساخت آن استفاده‌ شده باشد، نوع طرح نمایی که در ذهن خود دارند، روش نصب آن و ارتفاع و محل ساختمان خود توجه کنند و سپس تصمیم به خرید آن از فروشندگان نمایند.

درصورتی‌ که بتوان این محصول را به‌صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ ای از تولید کنندگان اصلی آن خریداری کرد هم می‌توان باکیفیت‌ ترین آن را تهیه کرد و هم در هزینه نیز صرفه‌ جویی کرد و متناسب با بودجه خود وسیله موردنظر را تهیه کرد.

دلیل برتری این محصول بر سایر محصولات موجود در بازار می‌باشد که دارای وزن بسیار سبک و مناسب می‌باشد و خریداران ترجیح می‌ دهند برای این‌که حمل‌ و نقل آسانی را داشته باشند چنین محصولی را تهیه بکنند.

  • تبلیغات: 
    1. خرید آنلاین قرنیز سرامیک کف
    2. سنگ باریت سفید سیاه طلادار
    3. واردکننده بهترین نوع کف پوش نمدی عایق
    4. طرح سرامیک دیوار | توزیع کننده انواع سرامیک مرغوب به سراسر ایران
2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.