قیمت جدید ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق نسوز هستند. استفاده از این ورق های کامپوزیت به دلیل این که استقامت بالایی دارند و در مقابل آتش سوزی ضد حریق هستند، بیشتر شده است و مواد و جنس کامپوزیت از جنس مواد معدنی هستند و در مقابل آتش استحکام بالایی دارند و فرم پذیر هستند و در برابر همه شرایط آب و هوای مقاوم اند. قیمت جدید ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق مناسب است. این گونه محصولات دارای مقاومت بالا در برابر پوسته شدن هستند و از کیفیت بسیار بالا و رضایت بخشی برخوردارند.

قیمت جدید ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

نحوه استفاده از ورق کامپوزیت

نحوه استفاده از ورق کامپوزیت نحوه استفاده از ورق کامپوزیت به این صورت است که ابتدا کامپوزیت بعد از اینکه دستگاه ها متصل شد به صورت عمودی و افقی به یکدیگر جوش داده می شود. باید کاملاً هم تراز باشند تا ورق کامپوزیت به شکل پله دیده نشود. روش دیگر روش هنگینگ می باشد. در این روش قوطی ها به روش عمودی انجام می شود و قوطی ها را به علت زیرسازی ورق کامپوزیت تولید می‌کند‌. برای نصب ورق کامپوزیت مراحل مختلفی وجود دارد. یکی از این مراحل روش هنگینگ است و روش دیگر روشی فیکسینگ می باشد.

در این روش مرحله اول مانند مرحله انجام می شود. برای انجام دادن مراحل روش فیکسینگ باید ورق های کامپوزیت دارای زیر سازی فلزی در برابر محیط باشد پس از این که ورق ها را برش و مونتاژ کردید باید آن را با چند روش زیر سازی فلزی کنید این ورق ها باید ضخیم باشد و ضخامت شان مناسب باشد تا در هنگام نصب و آب بندی دفرمه نشوند. قیمت ورق کامپوزیت بر حسب کیفیت آن متفاوت می باشد.

جایگاه ورق کامپوزیت در صنعت

جایگاه ورق کامپوزیت در صنعت ورق کامپوزیت ضد حریق وزن کمی دارند و دارای سطح صاف و بسیار بادوام است. این گونه محصولات در تنوع رنگی متفاوت تولید شده است قابلیت بازیافت دارند و به محیط زیست آسیب نمی رسانند. کامپوزیت ها آلومینیومی ضد حریق هستند که در برابر آتش مقاوم اند. اینگونه محصولات غیر قابل اشتعال هستند در صورت آتش سوزی هیچگونه مواد سمی تولید نمی کند. ورق کامپوزیت ضد حریق ساعت پایداری در برابر پوست پوست شدن دارد. جایگاه ورق کامپوزیت در صنعت به این صورت می باشد که از این محصول در صنایع ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق های کامپوزیت در صنایع ساختمان سازی جایگزین‌ عالی ای برای آهن چوب هستند و یکی از محصولات پرکاربرد مواد ساختمانی محسوب می شوند. از کامپوزیت در پوشش ساختمان ها، نرده ها و در و پنجره ها دکورها و لوازم بهداشتی مانند وان و سقف های کاذب و در پوشش بام مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ورق های کامپوزیت مهمترین ویژگی شان ضد حریق بودن آن ها است. یکی دیگر از ویژگی‌های های کامپوزیت این است که شکل گیری و انعطاف پذیری بالایی دارند. انواع ورق کامپوزیت در کیفیت بالا تولید می‌شوند.

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق در ایران استفاده از ورق کامپوزیت در صنایع ساختمان سازی به خصوص در مکان های بهداشتی بسیار زیاد است. اینگونه ورق های کامپوزیت به دلیل سبکی و وزن کمی که دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. ورق کامپوزیت سبک است اما استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند. تولید کنندگان ورق کامپوزیت آلوباند ضدحریق اینگونه محصولات را با کیفیت بالا تولید می کنند. زیرا این محصولات در مقابل ارتعاشات زلزله مقاومت بسیار زیادی دارند.

ورق کامپوزیت صنعتی ۲ لایه می باشد و با آلومینیوم روکش شده این ورق ها نام دیگری دارد که با آن ها ورق کامپوزیت آلومینیوم می گویند. ورق کامپوزیت آلومینیوم ضخامتش از ۱ میلیمتر تا ۶ میلیمتر است عمر طولانی دارند در مقابل شرایط جوی و محیطی مقاومت در مقابل زلزله استحکام بالایی دارند و ورق کامپوزیت به دلیل اینکه قدرت انعطاف پذیری دارند. می توان از آنها در سطوح پیچیده و منحنی هم استفاده کرد و بسیار سبک هستند تنوع رنگی زیادی دارند و نصب آنها بسیار سریع و آسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.