قیمت جدید ورق کامپوزیت بین کابینتی

قیمت جدید ورق کامپوزیت بین کابینتی معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد، مواد اولیه که برای ساخت این ورق استفاده می شود معمولاً در طی سال با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شوند. با نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت نهایی ورق کامپوزیت نیز تغییر پیدا می کند، البته برخی از مواد اولیه این ورق از کشور های خارجی وارد میشود‌ و به دلیل نوسان قیمت دلار و ارز قیمت مواد اولیه و همچنین محصول نهایی دچار تغییر می گردد. برای اینکه محصولی را بتوانیم تولید نماییم که از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد بهتر است از مواد اولیه تولید کشور استفاده نماییم.

قیمت جدید ورق کامپوزیت بین کابینتی

نحوه تولید انواع ورق کامپوزیت

نحوه تولید انواع ورق کامپوزیت در مرحله اول ابتدا صفحاتی که از جنس آلیاژ آلومینیوم و منیزیم هستند به صورت پانل هایی ساخته می شوند سپس به روی این پانل ها با استنلس روکش میشوند.

سپس گرد و غبار را از سطح این ورق ها تمیز و پاک می کنند و یک نوار از اکسید به روی این ورق کامپوزیت می کشند که باعث افزایش چسبندگی ورقهای کامپوزیت میشود.

در مرحله بعد درسته ورقها روکشی تبیین شود که این کشور توسط دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار پیشرفته انجام گیرد، این مرحله باید در اتاق خالی از گرد و غبار انجام گیرد.

در این مرحله ابتدا جداسازی انجام می گردد و سطح پانل ها را به صورت صاف و هموار در می آورند و سپس پانل‌های جلوی آن را به وسیله چسب محکم و بسیار طبیعی به پانل های پشتی آلومینیومی به هم می‌چسباند.

مرحله آخر تولید ورق کامپوزیت مرحله صیقل دهی است، که در این مرحله ورق از نظر طول عرض و قطر با استانداردهای تعیین شده و همچنین بر اساس پارامتر های مختلف اندازه گیری می شود.

البته قابل ذکر است که پنل را می توان به صورت جداگانه هم تولید کرد و این پنل ها را به صورت جدا نصب نمود و اگر پانلی آسیب و صدمه دید از نوع دیگر استفاده نمود.

متریال به کار رفته در تولید ورق کامپوزیت

متریال به کار رفته در تولید ورق کامپوزیت در این مطلب متریال به کار رفته در تولید ورقهای کامپوزیت را نام می بریم، ورق کامپوزیت آلومینیومی معمولاً از دو لایه آلومینیوم و پلی اتیلن و یا مواد معدنی دیگر تشکیل شده است.

بسته به نوع مواد معدنی موجود در ورق کامپوزیت خصوصیات و شکل ظاهری ورق کامپوزیت تغییر پیدا می کند. پلی اتیلین یا مواد معدنی دیگری که به جای پلی اتیلن استفاده می شود همواره در هسته این ورق به کار برده می شود.

و لایه آلومینیومی در دو طرف این هسته مرکزی قرار میگیرد، علاوه بر لایه هایی که برای ورق کامپوزیت نام بردیم، ورق کامپوزیت الومینیومی از لایه های دیگری هم تشکیل شده است که برای بالا بردن کیفیت و دوام ورق بسیار موثر می باشد.

ورقهای کامپوزیتی در رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و با طرح های بسیار زیبا و جذاب در بازارهای فروش موجود می باشند، این نوع ورق ها به دلیل مواد اولیه مانند آلومینیوم بسیار انعطاف پذیر می باشند.

فروشنده برتر ورق کامپوزیت بین کابینتی

فروشنده برتر ورق کامپوزیت بین کابینتی فروشنده برتر ورق کامپوزیت بین کابینتی محصولات خود را به بازارهای داخلی ارسال می دارد، علاوه بر تقاضا برای این محصول در بازارهای داخلی، صادرات ورق کامپوزیت به دیگر کشورهای خارجی انجام می گیرد.

ورق کامپوزیت ایرانی از بهترین مواد اولیه و متریال های با کیفیت و مرغوب ساخته شده است به همین دلیل کیفیت دوام و ماندگاری آن بسیار بالا می باشد.برای صادرات این محصول علاوه بر ورق کامپوزیت ساده از ورق کامپوزیت رنگی نیز استفاده می گردد که تقاضا برای این محصول بسیار بالا می باشد.

به دلیل تنوع رنگی که در این ورق ها وجود دارد معمولاً برای نمای داخلی آشپزخانه بسیار مناسب می باشد و می توان رنگ این ورق ها را با دیگر وسایل آشپزخانه ست و هماهنگ نمود. فروشنده برتر معمولاً این ورق ها را با بهترین و مرغوب ترین کیفیت به بازارهای فروش ارسال می دارد تا مشتریان با خیالی آسوده خریدی مطمئن انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.