مراکز توزیع ورق کامپوزیت آلوباند استیل

عرضه مستقیم ورق کامپوزیت آلوباند استیل از طرف شرکت ارائه دهنده مرکزی صورت می گیرد. در ایران، تولید کنندگان داخلی امکان ساخت و صادرات این نوع ورق های کامپوزیت را تسهیل و در اختیار بسیاری از مصرف کنندگان قرار داده اند. یکی از شرکت های مطرح در این مورد، شرکت ما که به عنوان تولید کننده و وارد کننده انواع محصولات کامپوزیتی و خدمات ساختمانی فعالیت می کند، این نوع ورق کامپوزیت آلپولیک را برای فروش ارائه می دهد.

مراکز توزیع ورق کامپوزیت آلوباند استیل

دسته بندی ورق کاپوزیت از لحاظ تقویت کننده ها

دسته بندی ورق کاپوزیت از لحاظ تقویت کننده ها ورق کامپوزیت آلپولیک با کیفیت فلزی محسوب می شود. ،به عنوان رهبر جهانی در تولید کامپوزیت (ALPOLICآلپولیک ( این شرکت در سراسر جهان نمایندگی های خاص خود را دارد. ورق های آلپولیک با شرایط دقیق در امریکا، ژاپن و آلمان تولید شده و به دیگر نقاط جهان ارسال خواهد شد. این ورق ها با ضمانت، قابلیت توزیع و پشتیبانی ارائه میگردد در صنعت ساختمان سازی مدرن، سعی بر آن شده که ساختمان هایی سبک وزن و در عین حال مقاوم در برابر نیروهای ناشی از زلزله طراحی شود.

دوام و مقاومت یک سازه که به عنوان توانایی یک سازه مورد بررسی قرار می گیرد، تحت میزان بار وارده و شرایط محیطی مشخص تعریف می شود. بار وارده بر سیستم های ساختمانی کامپوزیتی، بصورت توزیع یکنواخت و خطی است. تنش های ناشی از زلزله، تابع مستقیم عواملی چون جرم و رفتار دینامیکی سازه می باشد. تحقیقات جدید جهانی ، حاکی از آن است که از ورق کامپوزیت ساده در ساخت پل ها به علت کاهش نیروی خمشی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این ورق ها با داشتن چگالی بسیار کم، مقاومت پیچشی زیاد در برابر بارهای فوق سنگین، مدول الاستیک و استحکام کششی، ضخامت کم ورق ها و استحکام بالا در سبک سازی ساختمان های بلند نقش به سزایی دارد.

انواع وزن های ورق کامپوزیت آلوباند

انواع وزن های ورق کامپوزیت آلوباند انواع ورق کامپوزیت درجه یک الیاف به نوعی، نیروهای عمودی و افقی زلزله را از طریق ایجاد یک محفظه آیرودینامیکی پشتیبانی می کند. سازه هایی با ورق کامپوزیت، بهبودی قابل توجهی در حیطه نیروی برشی و شکل پذیری سازه نسبت به سایر سازه ها دارند. دیافراگم سازهای کامپوزیت در تست کششی، دارای انحراف کمی در نمودار تنش-کرنش بوده، که این خود مزیت مهمی در راستای کاهش تاثیر نیروهای جانبی زلزله دارد. میزان مدول الاستیک و میرایی این نوع ورق ها نسبت به مصالح دیگر بالاتر است. مدول الاستیک سازه مربوط به ظرفیت باربری سازه و میرایی مربوط به تحمل بار و انرژی سازه می باشد. میزان میرایی این چانل ها به نوع متریال مورد استفاده در هسته ورق ها بستگی دارد.

با توجه به اهمیت سازه های مقاوم در برابر زلزله در ایران و نظرات کارشناسان و مسئولان ساختمانی برای کاهش وزن سازه ها، اهمیت استفاده از مصالح با تکنولوژی بالا و سبک وزن در سازه ها به وضوح بیشتر دیده می شود. سبک ساختمانی نقش مهم تری در نوسازی سازه های موجود ایفا می کند، زیرا به دلیل قدیمی بودن و دیدگاه های قدیمی طراحی، سازه های ضعیف تری دارند. برای این نماها بهتر است از ورق آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت 0.5 میلی متر استفاده شود. نورپردازی، عایق حرارتی، عایق صدا، تنوع شکل پذیری، ابعاد مورد نظر، زیرساخت سبک، بادوام در طول زمان، مقاوم در برابر زلزله و ایمن بودن، عوامل موثر بر سبک سازه اصلی ساختمان از ویژگی های صفحه آلومینیومی کامپوزیت است. یکی از بارزترین مزایای ورق کامپوزیت مقاومت بالای آن در برابر تغییرات محیطی و اقلیمی است.

• تخته کامپوزیت یکی از بهترین گزینه ها در مناطق گرمسیری و مرطوب است.

• ورق کامپوزیت به دلیل وجود پلی اتیلن فشرده در وسط دو لایه آلومینیوم، عایق عالی در برابر گرما، سرما و آلودگی صوتی در شهرهای بزرگ می باشد.

• ورق کامپوزیت در نمای ساختمان باعث صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان می شود.

• از آنجایی که سطح آلومینیومی بسیار صاف و صیقلی است، نور خورشید را منعکس می کند و در نتیجه گرمای خورشید را جذب نمی کند که باعث گرم شدن ساختمان در تابستان نمی شود.

•رنگ و پوشش محافظ پاشیده شده بر روی ورق کامپوزیت یکی از بادوام ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های رنگ در جهان است که در هنگام بازرسی تغییر رنگ و پوسته شدن ندارد.

• تخته کامپوزیت سبک است و وزن کلی ساختمان را کاهش می دهد.

• کاهش هزینه های کلی ساختمان • طرح ها و ایده های پیچیده به لطف شکل پذیری بالای ورق قابل اجرا هستند.

• تنوع رنگ بالا

• ثبات رنگ در حین و بعد از اجرای نما

• نیازی به شستشو و نگهداری مداوم ندارد

• استفاده از مصالح زیرساختی سبک

راهنمای انتخاب ورق کامپوزیت آلوباند

راهنمای انتخاب ورق کامپوزیت آلوباند بهترین ورق کامپوزیت ارزان در صنعت ساخت و ساز می باشد .ورق کامپوزیت آلومینیوم ، در ایران به دلیل عواملی مانند شیک بودن ، تنوع در رنگ ها ، وزن سبک ، پایداری و دوام بالا ، پایداری رنگ و …جایگاهی ویژه نسبت به مواد دیگر ، در ساخت نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی پیدا کرده است.

به دلیل ترکیبات ورق کامپوزیت که شامل آلومینیوم و پلی اتیلن است؛ این ماده به طور قابل توجهی سبک است که وزن سازه را در نمای ساختمان بطور قابل توجهی کاهش می دهد. به طور قابل توجهی مقاومت ساختمان را در برابر زلزله افزایش می دهد. با توجه به سبکی نما ، تلفات کمتری این نوع سازه ها برجای می گذارند. مرحله اجرای اسکلت ساختمان یکی از پرهزینه ترین مراحل در ساخت ساختمان می باشد .با توجه به وزن سبک ورق کامپوزیت آلومینیوم سازه سبک تر خواهد شد و می توان اسکلت اصلی ساختمان را سبک تر کرد ، که باعث کاهش قابل ملاحظه در هزینه می شود.

از طرفی دیگر ،ورق کامپوزیت آلومینیومی به راحتی برش داده شده و کاملاً انعطاف پذیر است. بنابراین از نظر مهندسین ، طراحان معمار و مجریان پروژه ، ورق کامپوزیت آلومینیوم بهترین مواد برای نمای ساختمان است. اهمیت این مواد به این خاطر است که ورق کامپوزیت آلومینیومی با هر طرحی و شکلی قابل استفاده است و مهمتر از آن ، اجرای این پیچیدگی در طراحی ، هزینه ای اضافه برای استفاده از مواد دیگر نخواهد داشت.

مرکز تولید ورق کامپوزیت آلوباند استیل

مرکز تولید ورق کامپوزیت آلوباند استیل قیمت ورق های کامپوزیت بیشتر به مشخصات و ویژگی های خود ورق ها بستگی دارد. که از این ویژگی ها می توان به ضخامت کلی بازار ورق کامپوزیت اشاره کرد؛ که درحال حاضر ورقهای کامپوزیت برای اجرا در نماهای خارجی ساختمان عمدتا دارای ضخامت کلی 4 میلیمتر هستند. از ویژگی های دیگر نیز میتوان به ضخامت پوسته خارجی ورق کامپوزیت که از جنس آلومینیوم است. اشاره کرد که نقش موثری در تعیین قیمت ورق کامپوزیت دارد.

از طرفی دیگر ضخامت پوسته خارجی که درواقع لایه نمای ورق است دارای ضخامت 1دهم الی 5 دهم میلیمتر می باشد؛ که ورق های با ضخامت 1 الی 1/5 دهم قیمت ارزانتری نسبت به ورق های 1/5 دهم به بالا دارند؛ زیرا قابلیت شیار و خم شدن کمی دارند و بصورت اچ و ال کار می شوند. هم چنین در مورد کیفیت و تیپ رنگ می توان گفت که تیپ هایگلاس از تیپ مات گرانتر می باشد. از این رو برای خرید ورق کامپوزیت آلپولیک عمده می توانید به سایت ما مراجعه کنید و همچنین درباره قیمت توزیع ورق کامپوزیت آلپولیک می توانید با کارشناسان فروش ما صحبت کنید.

  • تبلیغات: 
    1. نرخ روز و آخرین قیمت خرید گچ پودر ممتاز برند نیکار
    2. خرید اینترنتی و آنلاین سنگ نما با بهترین قیمت در کشور
    3. قیمت خرید سرامیک طرح پارکت صادراتی با تخفیف ویژه
    4. کاشی ارزان | فروش انواع مدل کاشی و سرامیک زیر قیمت بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.