مرکز توزیع ورق کامپوزیت ALPOLIC

ورق کامپوزیت ALPOLIC ورقی است که از فشرده شدن لایه های متعدد به همدیگر ساخته می شود. لایه های درونی این ورق ها متشکل از کانی های غیر قابل اشتعال پذیری و پلی اتیلین می باشند و لایه ی بیرونی آن متشکل از آلومینیوم است.

مرکز توزیع ورق کامپوزیت ALPOLIC

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت رنگ بدون هیچ گونه لایه محافظ و به سادگی بر روی آلومینیوم قرار می گیرد. ورق های کامپوزیتی که با پلی استر پوشش دهی می شوند به علت اینکه در هنگام مواجه شدن با انواع شرایط آب و هوایی، مواد شیمیایی، شرایط اسیدی و قلیایی مقاوم نیستند، برای مصارف درون ساختمان ها مناسب می باشند.

اصلی‌ترین ویژگی این محصول میزان مقاومت آن در برابر تغییرات محیطی همانند رطوبت، حرارت، تابش اشعه خورشید، باد، باران و برف است. میزان مقاومت مکانیکی نسبت به وزن بالا، مقاومت در برابر خوردگی این محصول نسبتا بالاست.

هم چنین با توجه به مواد به کار فشرده به کار رفته در هسته میانی ورق های کامپوزیت عایق بسیار خوبی در برابر حرارت و صوت هستند. عایق بودن در برابر حرارت باعث می شود که از اتلاف انرژی در ساختمان تا حد قابل توجهی جلوگیری شود.

این ورق ها بسیار سبک وزن هستند و به راحتی می توان آن را در ابعاد، اشکال و رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه کرد. ویژگی برجسته دیگر ورق کامپوزیت ضد زلزله بودن آن به دلیل عملکرد غیر یکپارچه در هنگام وقوع زمین لرزه است. معمولا ورق کامپوزیت نسوز عمر نسبتا طولانی دارد.

هر ورق کامپوزیت از دو لایه ورق آلومینیومی به عنوان روکش ساخته می شود که در هسته میانی آن از مواد معدنی ضد حریق مانند پلی اتیلن، پلی اورتان و … به عنوان عایق استفاده می شود. هم چنین یک لایه پوشش از نوع رزین بر روی لایه آلومینیومی قرار داده می‌شود. معمولا ورق کامپوزیت در ضخامت های مختلف بر حسب نیاز قابل تولید است، اما به طور معمول ضخامت هر ورق بین 4 تا 5 میلی متر در نظر گرفته می‌شود.

دلایل پرکاربرد بودن ورق کامپوزیت

دلایل پرکاربرد بودن ورق کامپوزیت ورق کامپوزیت متریالی است که امروزه توجه معماران را به سمت خود جلب کرده است. ورق های کامپوزیت در نمای بیرونی و ظاهری انواع ساختمان ها، سقف کاذب، قسمت بندی فضای درونی ساختمان ها، تابلو و برد های تبلیغاتی، دکور کردن فضاهای درونی انواع ساختمان تجاری، دیوار هایی با کاربرد صنعتی، دیواره پل ها و تونل ها و موارد دیگر، مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول دارای تنوع رنگ بسیار بالایی است و از لحاظ بصری نمای بسیار زیبای دارد. ورق های کامپوزیت وزن چندانی ندارند، سبک هستند و به همین علت به سادگی اجرا می شوند.

این محصول در برابر زلزله، رطوبت و نور خورشید مقاومت خوبی دارد به همین علت این ورق ها تغییر رنگ نمی دهند و دچار زنگ زدگی نمی شوند. ورق های کامپوزیت انعطاف پذیر بوده و در اندازه و ابعاد مختلفی موجود می باشند. همچنین این محصول بسیار مقاوم بوده و برای استفاده در هر شرایط اقلیمی مناسب است. ورق های کامپوزیت عایق صدا و حرارت بوده و اشتعال پذیر نمی باشند. به علاوه این ورق ها نیازی به شسته شدن نداشته و بسیار راحت جا به جا و تعویض می شوند. ورق های کامپوزیت و تمامی لایه های سازنده آن، قابل بازیافت را دارند

فروش برترین ورق کامپوزیت ALPOLIC

فروش برترین ورق کامپوزیت ALPOLIC فروش برترین ورق کامپوزیت ALPOLIC به صورت کاملا حرفه ای و مطمئن توسط این شرکت در حال انجام می باشد که به عرضه ورق کامپوزیت ALPOLIC و ورق کامپوزیت آلومینیم می پردازد .ورق های کامپوزیت از چندین لایه مختلف تشکیل می شود و روی این لایه های از پوشش مختلفی استفاده می شود که هر کدام از این پوشش ها کاربرد و خواص مخصوص به خود را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دانستن قیمت ورق کامپوزیت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات کافی از محصول مورد نظر حود را بدست بیاورید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.