پخش مستقیم پانل کامپوزیت طرح سنگ

واحد تولید کننده ما اقدام به پخش مستقیم پانل کامپوزیت طرح سنگ به صورت عمده نموده است. امروزه با توجه به مدرن شدن و به‌روز شدن صنعت ساختمان و سازه انواع مختلف پانل های کامپوزیت در این صنعت راه پیدا کرده اند و جای خود را در صنعت ساخت و ساز باز نموده اند. این پنل ها دارای مزیت های بسیار زیادی نسبت به انواع مختلف نماکاری های سنگی می باشند و به همین جهت بسیاری از افراد مشغول در صنعت ساختمان سازی ترجیح می‌دهند که به جای استفاده از سنگ از نماهای کامپوزیت استفاده کنند.

پخش مستقیم پانل کامپوزیت طرح سنگ

فرایند ساخت صفحات کامپوزیتی

فرایند ساخت صفحات کامپوزیتی برای تولید انواع صفحات کامپوزیتی در ابتدا می بایست قسمت میانی و یا به اصطلاح لایه میانی این کامپوزیت تولید شود در واقع لایه میانی این محصول به وسیله مواد پلی اتیلن تولید می شود این مواد از نوع درجه یک هستند و در دفع لرزش و همچنین دفع حریق بسیار عالی عمل می کنند. حتماً شما هم به هنگام خرید پانل کامپوزیت با مسئله ضخامت آن روبرو شده اید.

در واقع تعیین ضخامت ورقه ها جزو اصلی ترین فرآیند تولید پانل کامپوزیت می باشد. پانل کامپوزیتی درجه یک از یک ورقه بسیار عالی و مقاوم با ضخامت کاملاً تخصصی در وسط تشکیل شده است این ضخامت بسته به نوع کاربرد و همچنین نوع کامپوزیت متغیر بوده و ضخامتی به مقدار ۳۰ میلیمتر تا ۲۰۰ میلیمتر را در بر می‌گیرد.

هنگامی که لایه میانی این ورقه ها به صورت کاملا آماده شد نسبت به روکش کردن آنها اقدام می شود این روکش ها از یک لایه آلومینیوم بسیار مقاوم و همچنین بسیار با کیفیت با درصد خلوص بسیار بالا تولید می‌شوند و در واقع این لایه ها بسته به نحوه تولید و همچنین نحوه پخت و فشاری که روی آنها می باشد دارای درجات کیفی متفاوت هستند.

ورقهای آلومینیوم مخصوص کامپوزیت در دو روش در کوره پخت می‌شوند. همچنین در غلطک کاری هایی که انجام می شود این لایه ها دارای انواع مختلف صیقلی و همچنین شیاردار تولید می‌شوند که هر کدام از آنها بسته به نوع مشتری و بسته به نوع کاربرد در مکان‌های مختلف ساختمان اعم از نماکاری های بیرونی و همچنین پارتیشن بندی های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است بدانید در تولید این محصول حتماً از آلومینیوم درجه یک در رنگ بندی های مختلف استفاده می شود این رنگ بندی ها بستگی به درخواست به همچنین سفارش مشتری متغیر می‌باشند و شامل طیف رنگی بسیار وسیع می باشد هر رنگ با هر درجه پررنگ و یا کمرنگ قابلیت اجرا بر روی این ورق های کامپوزیت را دارا می باشد، همین قابلیت رنگ پذیری بالا باعث محبوبیت بیشتر این محصول شده است.

پایداری پنل کامپوزیت هنگام زلزله

پنلهای کامپوزیت به صورت کاملاً یکپارچه تولید می شوند همچنین تولید تکه‌تکه نیز در این کامپوزیت ها دیده می شود که هنگام نصب به صورت یکپارچه در می آیند. این پانل ها در اندازه های مختلف و ورقه های گوناگون تولید می شوند و به هنگام نصب به راحتی حالت داده شده و در کنار یکدیگر نصب می شوند اتصال این پانل ها به یکدیگر از نوع کاملاً مقاوم می باشد و به همین جهت لرزش را به خوبی دفع می کنند.

پانل های کامپوزیت در برابر زلزله بسیار پایدار هستند این پایداری به دلایل خاص می باشد. یکی از این دلایل را می‌توان به خاصیت یکپارچگی آنها نسبت داد. در واقع این پانل ها همانند بتن و همانند سنگ های نما نیست، در که در برابر لرزش به شدت به لرزه در آیند و لرزه را به دیگر قسمت های ساختمان نیز منتقل کند؛ بلکه پانل های کامپوزیت در برابر لرزش مقاوم هستند و لرزش را دفع نیز می‌کنند یعنی آن را به قسمت‌های دیگر ساختمان به هیچ عنوان منتقل نمی کند.

از دلایل دیگر پایداری پنلهای کامپوزیت به هنگام زلزله می توان به وزن بسیار سبک آنها اشاره کرد در واقع این انسان ها دارای وزن بسیار کمی هستند و به همین جهت در برابر لرزش بسیار مقاوم هستند این در صورتی است که دیگر نماکاری های ساختمان از جمله آجر بتن و همچنین سنگ نما بسیار سنگین می باشند و به هنگام لرزش به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند.

استفاده از این نماها برای ساختمان های مناطق زلزله خیز بسیار توصیه می‌شود به دلیل اینکه امکان دارد در این مناطق زلزله های با ریشتر بالا اتفاق بیفتد اگر که نماهای این ساختمان ها از نوع کامپوزیت باشند ایمنی ساختمان بالاتر خواهد رفت و ساختمان در مدت زمان کمتری تخریب می شود. برای افرادی که در پایین ساختمان و یا داخل ساختمان هستند نیز مشکل زیادی پیش نخواهد آمد، زیرا در صورتی که این کامپوزیت حتی سقوط هم کند به دلیل وزن سبکی که دارد به کسی آسیب نخواهد رساند.

ویژگی های پانل کامپوزیت طرح سنگ

ویژگی های پانل کامپوزیت طرح سنگ انواع ورق کامپوزیت فایبر گلاس بسته به نوع طرح هایی که دارند طبقه بندی می شوند در واقع یکی از محبوب‌ترین طرح‌های این ورق از نوع طرح سنگ می باشد به دلیل این که بسیاری از افراد هنوز تمایل به نما سازی ساختمان با انواع سنگ های نما را دارند این ل ها با طرح سنگ تولید شده اند تا در عین نمای بسیار زیبای سنگی دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار عالی کامپوزیت نیز باشند.

از جمله بارزترین ویژگی‌های این پانل می‌توان به قابلیت تمیزکاری آسان آنها اشاره کرد در واقع این پانل ها به دلیل ویژگی و خاصیت منحصر به فردی که دارند در برابر آلودگی بسیار مقاوم هستند. در واقع انواع مختلف و همچنین ذرات معلق هوا به‌ندرت روی سطح آلومینیوم می نشینند. به همین دلیل نیز فرآیند کثیف شدن این پانل ها به ندرت اتفاق می‌افتد و در صورتیکه کثیف شوند نیز به سهولت تمیز می شوند.

یکی از ویژگی‌های دیگر این امکان را می‌توان به سبکی آن نسبت داد. سبک بودن و دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله آن می‌توان به قابلیت حمل و نقل آسان آن و همچنین قابلیت نصب بسیار آسان آن اشاره کرد. علاوه بر آن به دلیل این که این پانل ها بسیار سبک می باشند در مدت زمان بسیار زیادی روی نمای ساختمان بدون هیچ گونه تغییری باقی خواهند ماند و عمرمفید بسیار بالایی خواهند داشت.

ویژگی دیگر این محصول مقاومت بسیار بالای آن در برابر انواع عوامل نامساعد جوی و محیطی می باشد در واقع بسیاری از سنگ های نما حتما مقاوم ترین آنها در برابر باران های اسیدی و همچنین در برابر تابش مستقیم نور آفتاب و اشعه ماورا بنفش خورشید آسیب پذیر هستند اما پانل های کامپوزیتی در برابر تمامی این شرایط مقاومت بسیار بالایی دارد و به همین جهت عمر‌مفید بسیار بیشتری نسبت به نماهای سنگی دارا می باشند.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار عالی این محصول به وجود آوردن نمایی کاملا جذاب، مدرن، لوکس و خاص نیز می باشد.

راهنمای خرید صفحات کامپوزیتی مقاوم

امروزه واحدهای زیادی به عنوان واحدهای عرضه کننده پانل کامپوزیت در بازار مشغول به فعالیت هستند. این واحدها انواع مختلف این پانل ها را در ضخامت های مختلف و همچنین طرح های گوناگون در معرض فروش قرار داده‌اند. استفاده از انواع مختلف این پانل ها همانطور که قبلا هم گفتیم در مکان های مختلف ساختمان امکان پذیر می باشد که شما در مرحله اول برای خرید می بایست نوع استفاده خود را مشخص کرده و سپس نسبت به خرید این محصول اقدام کنید.

اگر قصد خرید پانل برای پارتیشن بندی داخل ساختمان را دارید می بایست نوع خاص این پانل ها را که توسط متخصصان فروش آن به شما توصیه می شود خریداری نمایید. اما اگر قصد خرید آن به منظور نماکاری ساختمان را دارید باید نوع مقاوم‌تر و همچنین ضخیم تر آن را خریداری کنید. لازم به ذکر است که این پانل ها در انواع طرح های مختلف نیز تولید می شوند به منظور استفاده برای نمای ساختمان می بایست نوع بسیار با کیفیت آن که دارای ثبات رنگ بالایی می باشد را تهیه نمایید.

فاکتور دیگری که به هنگام خرید باید حتماً به آن توجه کنید؛ توجه ویژه به کیفیت بخش میانی این کامپوزیت یعنی لایه پلی اتیلن آن می باشد این لایه می بایست از نوع درجه ۱ باشد و خاصیت ضد حریق بودن داشته باشد. بنابراین هنگام خرید حتما دقت کنید که این محصول از نوع ضد حریق تولید شده باشد و به هیچ عنوان در هنگام آتش سوزی شعله‌ ور نشود آتش را گسترش ندهد.

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت

انواع پانل کامپوزیت بر اساس ضخامت انواع متفاوت پانل های کامپوزیت بر اساس ضخامت به طیف وسیعی از کانال‌های مختلف تقسیم می شوند که ضخامت ۳۰ میلیمتر را ۲۰۰ میلیمتر را دارا می باشند این ضخامت مختص انواع مختلف نما کاری ها و همچنین مصارف داخل ساختمان می باشد غالباً انواع پانل هایی که به منظور نماکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای ضخامت بیشتری نسبت به کانال های مورد استفاده در داخل ساختمان می باشند.

همانطور که گفته شد این پانل ها به منظور انواع مختلف پارتیشن بندی داخل ساختمان نیز به کار برده می شوند. همچنین نوعی از آن ها که به منظور لبه بندی پشت بام استفاده می شوند می بایست دارای ضخامت بیشتر و در عین حال خاصیت انعطاف پذیری بالاتری باشند. حالت پذیری انواع کامپوزیت بسیار بالا بوده و هیچ ربطی به ضخامت بالا و پایین آن ندارد به دلیل اینکه لایه میانی آن از نوع بسیار با کیفیت تولید می‌شود و فلز آلومینیوم هم به گونه ای می باشد که خاصیت حالت پذیری بسیار عالی دارد.

انواع مختلف لایه های کامپوزیت در هر ضخامتی که تولید شده باشند به گونه‌ای هستند که رطوبت هوا و همچنین اشعه خورشید به هیچ عنوان روی آنها تأثیر منفی ندارند و عمر آن ها را کم نمی کند. به همین جهت دوام بسیار بالایی برای نماکاری ساختمان دارند همچنین کامپوزیت ها به دلیل وجود فلز آلومینیوم قابل بازیافت هستند و از این جهت نیز بسیار مقرون به صرفه برای مصرف‌کننده و همچنین برای تولید کننده می باشد زیرا زمانی که این کامپوزیت دیگر قابل مصرف نباشد دوباره به چرخه تولید باز می گردد.

فروش عمده پانل کامپوزیت طرح سنگ

فروش عمده پانل طرح سنگ به منظور استفاده برای نماکاری ساختمان در این وبسایت انجام می شود انواع پنل های عرضه شده توسط وبسایت فروشگاهی اما به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه ممکن دارای کیفیت عالی و تضمین شده هستند همچنین تمامی مواد مورد استفاده در لایه بندی ها و همچنین پلی اتیلن استفاده شده در لایه میانی این محصول از نوع درجه یک می باشند و دارای قابلیت ضد حریق نیز هستند.

علاوه بر آن این کامپوزیت ها به گونه ای طراحی شده اند که به سهولت قابلیت حمل و نقل دارند و همچنین به سهولت نیز نصب می شوند نصب آنها در مدت زمان بسیار کمی امکان پذیر بوده و انواع تکه های کامپوزیت به سهولت و بدون هیچگونه شیار یا شکاف در کنار یکدیگر قرار می گیرند. علاوه بر نصب آسان می توان به یکپارچگی و زیبایی نمای تولید شده به وسیله کامپوزیت نیز اشاره نمود و به همین جهت نیز این محصول بسیار مورد استقبال صنعت جدید ساخت و ساز قرار گرفته است.

انواع پانل ساندویچی کامپوزیتی ‌در رنگ بندی های متنوعی تولید می‌شود و هر کس مطابق با سلیقه خود می تواند از یک محصول تک رنگ یا محصول با رنگهای متفاوت برای نماکاری ساختمان خود استفاده کند. همچنین بهتر است بدانید که سفارش های متفاوت مشتری نیز توسط مرکز ما پذیرفته می شوند و شما می توانید به منظور نماکاری اماکن اداری خود از انواع مختلف تبلیغات نیز روی پانل تولید شده استفاده کنید.

کارخانه تولید پانل کامپوزیت طرح سنگ

کارخانه تولید پانل کامپوزیت طرح سنگ ما به عنوان یک کارخانه پانل کامپوزیتی اقدام به تولید انواع این کامپوزیت های بسیار عالی نموده ایم‌. بهتر است بدانید تمامی این پانل ها به گونه ای طراحی شده اند که برای انواع مختلف اماکن تجاری و مسکونی بهترین کارایی را داشته باشند. اگر می خواهید نمای ساختمان شما کاملاً با سبک مدرن ساختمان‌سازی مطابقت داشته باشد و همچنین دارای مقاومت و دوام بسیار عالی باشد بهتر است که از نماکاری های سنتی فاصله گرفته و ساختمان خود را به وسیله پانل کامپوزیتی نما کاری کنید.

ما به تفصیل در مورد مزیت های این نوع نماکاری توضیحات کامل را برای شما ارائه داده ایم اما در هر صورت اگر هنوز جای سوال و ابهام برای شما باقی مانده است بهتر است با ما تماس گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید همچنین اگر برای نصب این محصول نیز اطلاعات و کمک لازم دارید می توانید روی ما حساب کنید. همانطور که قبلاً هم گفتیم استفاده از این محصول برای مشتری کاملا مقرون به صرفه است اما ما با قیمت های بسیار عالی که برای شما در نظر گرفتیم آن را مقرون به صرفه تر نیز برای مشتری نموده‌ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.