پخش پنل کامپوزیتی آلومینیومی Nano

پنل کامپوزیتی در واقع نوعی پنل هالی عایق بوده که از آلومینیوم با فناوری نانو به دست آمده که اجرا شدن فناوری نانو روی این پنل ها مزایای بسیار فراوانی به آن می‌ بخشد و باعث مقاومت بالای آن می گردد. به این منظور پخش پنل کامپوزیتی آلومینیومی Nano در مراکز مختلف از سراسر کشور انجام شده که برخی از این مراکز درجه یک ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار و محصولات خود را با ضمانت و اتصالات به فروش می رساند.

پخش پنل کامپوزیتی آلومینیومی Nano

پایداری پنل کامپوزیت هنگام زلزله

پایداری پنل کامپوزیت هنگام زلزله مهندسین و ساختمان سازان سال‌های بسیار طولانی است که در حین مطالعه و بررسی برای عملکرد بهتر و حداکثر کارایی مصالح ساختمانی هستند تا بتوانند ساختمان را در برابر بلایای طبیعی و عوامل جوی پایدار و مقاوم نگه دارند. از جمله این بلایا زلزله است که به دلیل ضربه و تکان های شدید، ساختمان هایی که ایمنی ندارند را از هم گسسته و باعث خرابی آنها می‌گردد.

پایین بودن کیفیت مصالح ساختمانی از عمده مشکلات ساختمان سازان است. معمولا محصولاتی که طبق فناوری نانو تولید شده و پایداری بسیار بالایی در برابر زلزله دارد، پنلهای کامپوزیتی است که از سه لایه با ضخامت های گوناگون تولید شده و هم به عنوان عایق در برابر سرما گرما، هم به عنوان یک لایه محافظتی برای افزایش ایمنی ساختمان به کار گرفته می شود.

این پنل ها وزن سبکی دارد و باعث افزایش وزن سازه های ساختمانی نشده و از طرفی، به مقاومت بیشتر آنها کمک می کند. ضد ضربه بودن پنل های ساختمانی به دلیل استحکام خمشی و انعطاف پذیری بالای آنها است که جز مقاوم ترین مصالح ساختمانی شناخته شده و در واقع به عنوان یک مصالح ساختمانی ضد زلزله استفاده می شود، این ورق های کامپوزیت طرح ها و مدل های مختلفی دارند و هر کدام از آنها جهت استفاده در مناطق مختلفی است اما ضد زلزله بودن و مقاوم در برابر پایداری در هنگام زلزله از جمله خصوصیات مشترک در تمامی پنل ها می باشد.

قیمت خرید پنل کامپوزیتی آلومینیومی

قیمت خرید پنل کامپوزیتی آلومینیومی یکی از موضوعات بحث برانگیز در هنگام خرید پنل های کامپوزیتی، قیمت خرید آنها است. در واقع قیمت این ورق ها در بازار بسیار متفاوت است و تحت متریال به کار رفته در تولید آن، مشخصات، اندازه و قیمت آلومینیوم در بازار تعیین می‌شود. هر چقدر که ضخامت آنها بیشتر و درصد آلومینیوم را به کار رفته در ورق ها بالاتر باشد، قیمت آنها هم قطعاً افزایش می یابد.

حال شما عزیزان طبق بودجه خود به راحتی می توانید از مراکز توزیع پانل کامپوزیتی درجه یک، آن را در ابعاد و اندازه های مختلف خریداری نمایید. اما توجه داشته باشید که هزینه اجرا و نصب این پنل ها بسیار کمتر بوده و به دلیل این که متناسب با هر نوع اقلیم و آب و هوایی است و طول عمر و دوام آنها بسیار بالا می باشد، یک محصول مقاوم به صرفه شناخته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.