کارخانه عرضه ورق کامپوزیت طلایی مات

ورق کامپوزیت طلایی مات با قیمتی ارزان توسط تولید کننده آن در نمایندگیهای رسمی به فروش میرسد. ورق کامپوزیت طلایی یکی از نمونه های تولید شده در صنعت ورق کامپوزیت است که در بسیاری از پروژه ها بعنوان نمای داخلی و خارجی استفاده میشود. از انواع ورق کامپوزیت طلایی جهت دکوراسیون داخلی علی الخصوص در برخی مکانهای داخلی منزل مانند آشپزخانه استفاده میگردد. این طرح کامپوزیت چنان جذابیتی دارد که همیشه مورد استقبال شهروندان قرار میگیرد.

کارخانه عرضه ورق کامپوزیت طلایی مات

موارد استفاده از ورق کامپوزیت

موارد استفاده از ورق کامپوزیت ورقهای کامپوزیت با توجه به رنگبندیهای آن در کارخانجات تولیدکننده همواره استفاده گسترده ای در نمای ساختمانهای مسکونی و تجاری دارند.

استفاده از ورق کامپوزیتهای رنگی در برخی از نماهای ساختمان بعنوان نوعی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرد. بعنوان مثال از ورق کامپوزیت طلایی بعنوان کاورهای آینه های و همچنین ورق کامپوزیت بین کابینتی بعنوان دکوراسیون داخل آشپزخانه استفاده میشود.

اما درکنار همه این ویژگیها، مهمترین و عالیترین مزیت این نوع کامپوزیتها استفاده آن توسط طراحان و معماران است.

مواد استفاده شده در ورق کامپوزیت باعث کاربردهای فراوانی در بخش صنعت هواپیمایی، هوا فضا و تجهیزات ورزشی هست.

نوع دیگر ورق کامپوزیتها، ورق کامپوزیت براق است که بسیار پرطرفدار بوده است. یکی از کاربردهای آن تابلوهای سر درب مغازه ها و فروشگاهها میباشد. رایجترین کاربرد آنها در روکش دیوارها و لبه های سقفی، تابلوهای تبلیغاتی و غیره میباشد که در قسمتهای مختلف فروشگاه و دیوارپوشها استفاده میشود.

بنابراین یکی از بزرگترین مزایای تابلوهای براق این است که در رنگهای مختلف ظاهر میشود و در حوزه بازاریابی مانند بیلبوردها بسیار متداول است.

ترکیبات انواع ورق کامپوزیت صنعتی

ترکیبات انواع ورق کامپوزیت صنعتی مواد استفاده شده در ترکیب انواع ورق کامپوزیت صنعتی حاوی الیاف با مقاومت بالا نسبت به سایر مواد هستند. این الیاف با مقاومت بالا و چگالی کم هستند.

صنعت هوا فضا براساس استفاده سیستمهای گرانقیمت و فیبر با مقاومت بالا دسته بندی میشوند. در صنعت هوافضا، هواپیماهای نظامی و تجاری مشتری اصلی کامپوزیتهای صنعتی میباشند. این مواد برای استفاده کنندگان محصولات ورزشی از جمله گلف و تنیس و تیراندازی با کمان نیز کاربرد فراوان دارد.

تامین کنندگان مواد کامپوزیتی شرکتهای بزرگی هستند که میتوانند تحقیق و توسعه لازم برای ارائه رزینهایی با کاراییهای بالا در این صنعت ارائه دهند.

سیستمهای کامپوزیتی به دو نوع ترموستاتها و ترموپلاستیکها تقسیم میشوند. رزین ترموستات با عامل پخت بر روی یک ماده تقویت کننده برای تولید یک بخش نیاز دارد. برخی ترموستهای رایج عبارتند از اپوکسیها، پلی اورتان، پلی آمیدها و غیره.

اپوکسیها بیشترین استفاده از در صنعت را دارند. ترکیبات اپوکسی با عنوانی بنام گلیسیدیل نیز شناخته میشود. مولکول اپوکسی به مولکولهای دیگر تجزیه شده تا بتواند انواع مختلفی از محصولات رزین را با عملکرد و خصوصیات مشخص و متفاوت تشکیل دهد.

دومین ماده اساسی عامل سخت کننده است. این عامل بعلت اینکه سرعت واکنشها را کنترل و ویژگی اصلی عملکرد محصول نهایی را تعیین میکند بسیار مهم است.

ترموپلاستیکها در حال جزء نسبتا کوچکی از صنعت A.C.M هستند. آنها معمولا مواد جامد غیرفعال هستند که برای تشکیل محصول نهایی نیاز به گرما و فشار دارند. ترموپلاستیکها برخلاف ترموستها میتوانند مجددا گرم بشوند و به شکل و نوع دیگری تغییر کنند.

مواد تقویت فیبری به سیستم رزین اضافه و باعث افزایش مقاومت کششی در محصول نهایی میشود. سه نوع اصلی از مواد تقویتی در کامپوزیت صنعتی، کربن، آرامید و الیاف شیشه ای هستند.

قیمت جدید ورق کامپوزیت طلایی مات

قیمت جدید ورق کامپوزیت طلایی مات انواع متعددی از ورقهای کامپوزیت در کارخانجات ایرانی تولید میشود. هرکدام از ورق کامپوزیتها با توجه متریالهایی که در آن استفاده شده در سطح بازار با قیمتهای متفاوت و مشخصی عرضه میشود.

نمایندگیهای رسمی و انحصاری فروش انواع ورق کامپوزیت در شهرستانهای ایران، ورق کامپوزیتها را با قیمت کارخانه به مشتریان عرضی میکنند. در مورد قیمت جدید ورق کامپوزیت طلایی مات میتوان گفت که با توجه به اینکه مواد اولیه تولید کامپوزیت بصورت واردات وارد ایران میشود تاثیر نوسانات ارز خارجی بصورت مستقیم برروی قیمت کامپوزیتها تاثیر میگذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.