کیف چرم زنانه گرد سر مرد را شکست !

در مارس 2000،  زمانی که یک محموله دیپلماتیک  را باز کرد، مورد توجه سیاسی بین‌المللی قرار گرفت.
در ماه مه 2008، یک پمپ جایگزین برای توالت در ایستگاه فضایی بین‌المللی در کیف چرم زنانه گرد به ایالات متحده فرستاده شد تا قبل از انجام مأموریت شاتل بعدی به آنجا برسد.

در سال 2012، یک محموله 16 کیلوگرمی کوکائین در یک کیسه مبدل به عنوان کیسه دیپلماتیک به سازمان ملل در نیویورک فرستاده شد.
در ژانویه 2012، ایتالیا 40 کیلوگرم کوکائین قاچاق را در یک کیسه دیپلماتیک از اکوادور کشف کرد و پنج نفر را دستگیر کرد. اکوادور اصرار داشت که این محموله را قبل از ارسال به میلان برای مواد مخدر در وزارت خارجه بازرسی کرده است.
در نوامبر 2013، دولت بریتانیا مدعی شد که یک کیسه دیپلماتیک بریتانیا توسط گاردیا سیویل در مرز جبل الطارق-اسپانیا گشوده شده است که باعث اعتراض رسمی دیپلماتیک شد. دولت اسپانیا پاسخ داد که این کیسه که توسط یک شرکت پیک از فرماندار جبل الطارق حمل می شد و در یک کیسه پستی که بسته های دیگری را در خود جای داده بود، معیارهای ترانزیت بین یک مأموریت دیپلماتیک و یک دولت داخلی را ندارد.


در جولای 2020، اداره گمرک هند 30 کیلوگرم طلای قاچاق را در یک محموله دیپلماتیک پنهان از امارات متحده عربی کشف کرد که توسط اداره گمرک هند در فرودگاه Thiruvananthapuram در کرالا کشف و ضبط شد. آژانس تحقیقات ملی هند فاش کرد که کارمندان سابق کنسولگری محلی امارات متحده عربی در قاچاق طلا دست داشته اند.

ژاکت چرمی کتی است به طول ژاکت که معمولاً روی لباس یا لباس دیگری پوشیده می شود و از پوست برنزه شده حیوانات مختلف تهیه می شود. جنس چرم معمولاً به رنگ مشکی یا سایه های مختلف قهوه ای است، اما طیف گسترده ای از رنگ ها امکان پذیر است. کاپشن های چرمی را می توان برای اهداف بسیاری طراحی کرد و سبک های خاصی با خرده فرهنگ هایی مانند گریسرها، موتورسواران و دوچرخه سواران، اوباش ها، هوانوردان نظامی (به خصوص در طول جنگ جهانی دوم و مستقیماً پس از آن) و خرده فرهنگ های موسیقی (پانک ها، گوت ها، متال هادها، پرچین ها) مرتبط شده است. ) که لباس را به دلایل محافظ یا مد روز پوشیده اند و گهگاه برای ایجاد ظاهری بالقوه ترسناک.

اکثر کاپشن های چرمی مدرن در پاکستان، هند، کانادا، مکزیک و ایالات متحده با استفاده از پوست های باقی مانده از صنعت گوشت تولید می شوند. پارچه های شبیه سازی چرم مانند پلی یورتان یا پی وی سی به عنوان جایگزینی برای چرم پوست حیوانات اصلی بسته به نیازهای استفاده کننده مانند آنهایی که سبک زندگی وگان را دنبال می کنند یا به دلایل اقتصادی استفاده می شود زیرا الیاف مصنوعی هزینه کمتری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.