فروش پانل کامپوزیت نما

امروزه با پیشرفت علم در همه زمینه ها این پیشرفت شامل مصالح ساختمانی هم شده و مصالح ساختمانی که امروزه در کار ساخت و ساز به کار گرفته می شود معمولا دارای دو ویژگی سبک بودن و راحتی در نصب هستند.

پانل کامپوزیت نما یکی از مصالح پیشرفته در حوزه ساختمان سازی می باشد که این روزا فروش پانل کامپوزیت نما بسیار رونق پیدا کرده است و در بین فعالان در حوزه ساخت و ساز استقبال خوبی از آن شده و برای پوشش دادن دیوار ها بسیار مناسب می باشد.

فعالان در زمینه ساخت و ساز از گذشته به دنبال این بوده اند تا راه حلی پیدا کنند تا هزینه ها را تاحدودی پایین بیاورند و همچنین مصرف انرژی را به حداقل برسانند و به همین دلیل آلومینیوم به دلیل سبکی وارد صنعت ساختمان سازی شد.

اما در ابتدا به درستی از آلومینیوم به عنوان مصالح ساختمانی استفاده نمی شد تا اینکه محصول جدیدی به نام پانل کامپوزیت آلومینیوم به بازار معرفی شده که در نماسازی بهترین کاربرد را از خود نشان می داد.

در این پانلها از ترکیب آلومینیوم و پلاستیک، نوارهایی (همان پانلها) تولید می شوند که ضمن سبک بودن از استحکام و مقاومت بالایی هم برخوردار بوده و نسبت به سایر مصالح به کار رفته دارای مزایای بیشتری هم هستند.

محل استفاده از پانل کامپوزیت اغلب در پوشش نمای بیرونی ساختمان است هرچند که به دلیل تنوع بالا در طرح و مدل، نمونه هایی جهت ساخت سقف کاذب و حتی نماسازیهای داخلی ساختمان هم تولید و به مشتریان معرفی شده است.
می توان مزایای بسیاری برای پانل کامپوزیت نما برشمرد که مهمترین آنها عبارتند از: ترکیبات پانل کامپوزیت به شکلی است که خیلی آسان و با کمک ابزارهای ساده می توان آن را شکل داده، اصلاح کرد و در قطعات مورد نیاز برش داد.

یکی از مزایای بزرگ این محصول این است که آتش سوزی را به تاخیر می اندازند و در برابر آتش مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. پانل کامپوزیت نما قابلیت شکل پذیری بالایی دارد و به راحتی می توان آن را به اندازه و شکل دلخواه برش داد.

پانلهای کامپوزیتی در جای خود ثابت باقی می مانند، احتمال کنده و جدا شدن آنها نزدیک به صفر است و کاملا محکم هستند. این محصول قابلیت بازیافت دارد و زمانیکه قصد تخریب ساختمان را داشته باشید می توانید پانل کامپوزیت را به شکل جداگانه بفروشید.

قیمت پانل کامپوزیت نما مناسب است و نصب و اجرا سازی آن هم زمان کوتاهی می گیرد به همین دلیل استفاده از این نوع مصالح کاملا مقرون به صرفه خواهد بود. این محصول قابلیت رنگ پذیری داشته و طبق سلیقه مشتری می تواند در طرح و رنگهای مختلفی تولید شود.

با توجه به کیفیت ساخت، پانل کامپوزیت دارای مقاومتی در بازه دمایی منفی 50 تا مثبت 80 درجه سانتیگراد خواهد بود و ضد آب بودن محصول کمک می کند تا در هر شرایط آب و هوایی از مناطق کویری تا مناطق شرجی با رطوبت بالا بتوان از آن به عنوان نمای ساختمان استفاده کرد.

تغییرات آب و هوایی باعث نمی شود تا از کیفیت پانل کامپوزیت کاسته شود و در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم هستند. این محصول به راحتی کثیف نمی شود و در صورت کثیف شدن به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

پانل کامپوزیت از چندین لایه مختلف تشکیل شده که مهمترین آنها آلومینیوم است و اگر بنا باشد لایه بندی دقیق این محصول را شرح دهیم از رنگ PVDF شروع شده و به ترتیب لایه های ورق آلومینیوم، پلی اتیلن، یک ورق آلومینیومی دیگر، چسب ضد خش و در نهایت به پوشش محافظ ختم می شود.

لایه هایی که نام برده شد به ترتیب از لایه بیرونی تا لایه زیرین قرار می گیرند و با کمک یک چسب مخصوص و تحت فشار زیاد به یکدیگر متصل شده و ساختاری کاملا یکپارچه و محکم را پدید می آورند.

به دلیل سبک بودن پانل کامپوزیت، حمل و نقل آن بسیار راحت می باشد و همچنین برای تخلیه آن نیاز به کارگر یا افراد زیادی نیست و به دلیل رنگ بندی متنوعی که دارد کاملا دست شما را باز می گذارد تا طرح های زیبایی را به نمای ساختمان دهید. این محصول دارای معایبی هم می باشد که بسیار محدود می باشد که در ادامه به شرح آن هم می پردازیم. ولی به دلیل مزایای زیادی که دارد اغلب مشتری ترغیب می شود که آن را خریداری کند.

چنین پانلهایی در مقایسه با مصالح ساختمانی سنتی دارای قیمت بالاتری هستند که در پروژه های ساختمانی با بودجه محدود و کم استفاده از آنها چندان مقرون به صرفه نیست. از سوی دیگر این پانلها را با ضخامت کم تولید می کنند تا سبک باشند و اگر در محیطی قرار داشته باشید که در روزهای متعددی از سال شاهد بروز طوفانهای شدید است نمی توان از پانل کامپوزیتی استفاده کرد زیرا در برابر بادهای شدید مقاومتی ندارد.

یکی از معایب های پانل کامپوزیتی این است که دچار جرم گرفتگی می شود و با توجه به اینکه تمیز کردن آن راحت است اما این موضوع باعث صرف هزینه و وقت می شود اما با وجود این معایب باز هم این محصول به دلیل نمای زیبایی که به ساختمان می دهد خواهان زیادی دارد.

پانلهای کامپوزیت نما در انواع مختلفی تولید می شوند که هریک با توجه به مواد سازنده، نوع استفاده و محلی که قرار است به کار گرفته شود با یکدیگر تفاوت دارند و شامل موارد زیر می شوند: پانل کامپوزیت نانو پانل کامپوزیت ضد باکتری پانل کامپوزیت ضد خش پانل کامپوزیت ضد حریق پانل کامپوزیت رنگی پانل کامپوزیت طرح سنگ چنین محصولی علاوه بر نمای بیرونی ساختمان در بیلبوردهای تبلیغاتی، دیواره ماشینهای صنعتی، دیواره تونلهای شهری و امثال آن هم به کار گرفته می شود که با دو روش فیکس و یا هنگ در جای خود ثابت و محکم قرار خواهد گرفت.

در روش فیکس ابتدا پانلها در کارگاه تولید شده و به محل نصب منتقل می شوند که لازم است دیواره مورد نظر از پیش زیرسازی شده باشد تا پانلهای کامپوزیت بر روی آن نصب شوند اما در روش هنگ که سرعت بالاتری در اجرا دارد می توان با پیچ و یا پرچ هر پانل را در جای خود محکم کرد.

برای اینکه بتوانید پانل کامپوزیت نما را خریداری کنید کافیست به سایت ما مراجعه کرده و با دیدن مدل های متنوع در انواع رنگ های مختلف و با مشاوره و راهنمایی هایی که همکاران ما به شما می کنند این محصول را خریداری کنید.

با توجه به اینکه امروزه اغلب مشتریان به دنبال خریدهای اینترنتی هستند این خواسته در مجموعه ما به بهترین شکل پاسخ داده شده و آدرس اینترنتی معتبری را برای انجام خریدهای عمده خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

  • تبلیغات: 
    1. بروز ترین مدلهاي كاشي و سرامیک آشپزخانه بين كابينت
    2. بازار فروش کفپوش منازل
    3. خط تولید ورق آلومینیوم ضخیم
    4. خرید کاشی دیوار پذیرایی حافظ درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.